Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha 4, Praha
Stomatologická péče (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 7 Více
727 81.....

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Paráda.
Paní doktroka i slečna sestřička jsou úžasné. Milé, ale i přijemně rázné, práci vykonávají svižně, systematicky a pořádně.
Poprvé v životě se mi i stalo, že zubařka řekla "Nic neucítíte," a já opravdu necítil ani píchnutí bolesti.
Prostě paráda.

Umístění: Stomatologická péče prevence zubního kazu

Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu a další návštěvu. Zapsala poplatky takže jsem pak nebyla překvapena za platbu.

Umístění: Stomatologická péče

Slabý výkon pani doktorky. Ona aj sestrička sú veľmi milé, to však nepridáva na odbornosti. Pani doktorka mi nechala spraviť korunku u svojho zubného laboranta, ktorý myslím odviedol svoju prácu dobre. Avšak pani doktorka zub, na ktorý sa korunka nasadzovala, neobrúsila až po ďasno, ale nechala vytŕčať spod následne nasadenej korunky spodné cca 2mm pôvodného zubu. Kedže sa jednalo o zub bez nervu ktorý mal sivé sfarbenie, ten veľmi výrazne kontrastuje so žiarivo bielou korunkou, ktorej farba bola aj oproti ostatným zubom odhadnutá zle, a to až o niekoľko stupňov. Navyše sa mi korunka po dvoch mesiacoch odlepila a vypadla mi. Na prvý pohľad je to zlá práca a keby mi nebolo ľúto toľkých vyhodených peňazí, hneď si dám korunku prerobiť u iného zubára.

Dobrý den,
upřímně mě moc mrzí vaše negativní zkušenost, na každý stomatologický produkt máte záruční lhůtu 2 let, můžete se kdykoli objednat na konzultaci a smluvíme termín předělání korunky, se kterou nejste spokojena a především zda-li vám spadla. Doufala jsem, že když po sanaci nabádám, že se v případě problému či nespokojenosti máte ozvat, tak tak učiníte. Hezký den MDDr.Daniela Hájková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super doktorka i sestřička - jak po odborné, tak lidské stránce. To je snad poprvé, co se těším na další návštěvu :))
Oprava zubu bez bolesti a věřím, že i výborně provedená.

Oceňuji možnost online objednání. Přístup paní doktorky i sestřičky byl sympatický. Čekárna velmi pěkná, ordinace též, moderně vybavená. Vše proběhlo v naprostém pořádku, jednalo se o vstupní prohlídku. Jsem ráda, že jsem dala na hodnocení na znamylekar.cz a rozhodně doporučuji navštívit MDDr. Hájkovou :)

Slabý výkon .... i přes moderní vybavení ordinace a příjemný přístup sestřičky, tak nezvládla řádně najít kaz. Musel jsem ordinaci navštívit ještě jednou a nechat si zub ošetřit opakovaně .... samozřejmě si za to nechala zaplatit....takže jeden zub mě přišel na 3 tis.

Jsem velice spokojena s přístupem paní doktorky i paní sestřičky. Moc příjemné prostředí, vstřícné a milé jednání. Mohu jen doporučit.

S návštěvou jsem velmi spokojená, krásné prostředí, paní doktorka i sestřička strašně milé a pohodové.. Profesionální dojem. Pecka, díky

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moderne zarizena ordinace a profesionalni pristup. S moji navstevou jsem byl velmi spokojeny. Muzu doporucit.

U paní doktorky jsem nová, absolvovala jsem vstupní prohlídku, kde mi bylo vše vysvětleno. Při druhé návštěvě mi byl spravován zub. Vše proběhlo v klidu a fundovaně. Paní doktorka i sestřička jsou milé, empatické a vstřícné. Jen víc takových a všude, aby toto nemuselo být výjimkou. Doporučuji s radostí. Danka

Vstupní prohlídka

Prostě paráda.

Umístění: Stomatologická péče prevence zubního kazu

Dobrý den,

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Oprava zubu bez bolesti a věřím, že i výborně provedená.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Krásný den přeji. Chtěla jsem se zeptat,zda najdu v Ostravě nějakou/ého hlavně empatického zubaře/ku.Přistěhovala jsem se z Havířova a marně sháním. Léčím se 4 roky na Crohnovu chorobu a poslední dva roky se každodenní zvracení + léčba podepsala na zubech,vše ulomené,nalomené,vypadle ci poškozené,strašně moc bych si přála najít někoho,kdo by mi ještě s tím zbytkem dokázal pomoci.Děkuji za jakoukoliv odezvu.Nikol F.

Dobrý den, já jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tedy žádné zubaře z vašeho kraje. Hezký den

MDDr. Daniela Hájková

• Dobry den. Bojim se strašně zubařů a už jsem 3 roky u žádného nebyla. Zuby se mi začínají kazit,strašně mě to štve,ale mam děsný strach. Proto bych zkusila touhle cestou najít nějakého zubaře z Plzně ochotného, co by mě pochopil a dal mi vše do pořádku. Děkuji

Dobrý den, jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tudíž zubní lékaře z Plzně.
    Hezký den.

• zubní kaz