Daniela Hájková, zubař Praha

Zubař Více

18 objednaných návštěv během 30 dní

Pod Barvířkou 11, Praha 5, Praha
DH- klinika

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Pod Barvířkou 11, Praha

Dozvědět se více

DH- klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Pani Zubařka se zdá být moc milá a hodná. Budí ve mne dojem, že se nemusím bát k ni chodit. Celkově i ostatní personál působí sympaticky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Byla jsem mile překvapena skvělým přístupem paní doktorky, jejím doporučením a vysvětlením, konečně se budu těšit k zubaři s vědomím, že o mé bohužel již chatrné zuby bude dobře postaráno a bude se opět smát...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Hledal jsem nového zubaře, a jsem rád, že jsem našel ordinací paní doktorky Hájkové. Oceňuji profesionální a lidský přístup k pacientům včetně příjemného prostředí.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Byla jsem sice bezproblémový pacient, takže nemůžu soudit podle náročnosti výkonu, ale komunikace s paní doktorkou, sestřičkou i recepční byla velmi příjemná, všechny tři byly maximálně nápomocné a ochotné. Cítila jsem se velmi komfortně. Děkuji za doporučení, ráda u paní doktorky zůstanu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Má první návštěva proběhla skvěle. Informován o všem co je potřeba zlepšit a opravit a moc milý přístup. Pro někoho kdo má strach z doktorů jsem velmi rád, že jsem paní zubařku našel.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Byla jsem u paní zubařky na preventivní prohlídce, proběhla v pořádku, na vše se podrobně ptala, zajímala se. Oceňuji dobrou komunikaci, připomenutí termínu pár dní předem na mobil a hlavně jsem nečekala v čekárně. Příjemný a empatický přístup paní doktorky mi velmi vyhovuje, moderní hezky zařízená ordinace i čekárna také, včetně dobré dostupnosti. Hodnotím vše velmi dobře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika Jiný

Vzhledem k tomu, že předešlá p. doktorka se chystá do důchodu, začala jsem shánět novou. Nakonec jsem sehnala paní doktorku v Praze. Není to od nás zrovna kousek, ale vzhledem k tomu, že u nás těžko nějakého zubaře sehnat, jsem za to ráda. Hlavní důvod je perfektní, příjemný, vstřícný přístup paní doktorky a její sestřičky. Nic pro ně není nemožné, když je o něco požádáte, maximálně se vám snaží vyjít vstříc pokud je to možné. Já jsem maximálně spokojaná a jsem ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Konecne zubar, ke kteremu se clovek nebude bat chodit. Moc hezke prostredi a uzasna pani zubarka, mila, empaticka. Perfektni i chovani ostatniho personalu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Úžasný přístup, empatie pro strašpytle jako jsem já. Paní doktorka mi všechno vysvětlila, trpělivě odpověděla na všechny dotazy, nastínila postup léčby a záchrany zubů. Čeká ji na mých zubech spoustu práce, ale další návštěvy se rozhodně nebojím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika Jiný

My experience was really nice, all the staff are comunicative, willing to help, the threatment itself went great; I really liked. Everybody there comunicate pretty well in English, which was a good thing for me.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Krásný den přeji. Chtěla jsem se zeptat,zda najdu v Ostravě nějakou/ého hlavně empatického zubaře/ku.Přistěhovala jsem se z Havířova a marně sháním. Léčím se 4 roky na Crohnovu chorobu a poslední dva roky se každodenní zvracení + léčba podepsala na zubech,vše ulomené,nalomené,vypadle ci poškozené,strašně moc bych si přála najít někoho,kdo by mi ještě s tím zbytkem dokázal pomoci.Děkuji za jakoukoliv odezvu.Nikol F.

Dobrý den, já jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tedy žádné zubaře z vašeho kraje. Hezký den

MDDr. Daniela Hájková

Dobry den. Bojim se strašně zubařů a už jsem 3 roky u žádného nebyla. Zuby se mi začínají kazit,strašně mě to štve,ale mam děsný strach. Proto bych zkusila touhle cestou najít nějakého zubaře z Plzně ochotného, co by mě pochopil a dal mi vše do pořádku. Děkuji

Dobrý den, jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tudíž zubní lékaře z Plzně.
Hezký den.

• Zubní kaz