Pod Barvířkou 11, Praha 5, Praha
DH- klinika

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Vstupní prohlídka

Pod Barvířkou 11, Praha

DH- klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Milá Paní doktorka i její sestřička. Je cítit vysoká profesionalita. Člověk není do ničeho nucen a vše je mu vysvětleno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Byla to vstupní prohlídka. Paní doktorka příjemná, sestřičky vlídné, milé, ochotné. Hezké prostředí.Děkuji!

Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Moje dnesni prvni navsteva a super. Hrozne prijemny a milej personal. Hrozne se bojim zubaru, ale tady proste super.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Paní doktorka mi hrozné pomohla ve své minule praxi. Dnes jsem poznal výsledek. Jsem rad, ze jsem její pacient.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Vynikající přístup celého personálu v čele s paní doktorkou, příjemné prostředí a ochota zodpovědět veškeré dotazy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika Jiný

Chodíme s manželem a jsme velmi spokojeni. Práci na zubech paní Doktorka provádí velice precizně. Pro mne nepochopitelné jak dokáže vymodelovat zub který tam z půli již není. Zuby po jejím zásahu vypadají jako nové nevrtané.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Velmi příjemný personál a paní doktorka má velmi šikovné ruce. Už se těším na další návštěvu. Velice doporučuji.

Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Paní doktorku znám z její předchozí ordinace, kdy mi zachránila zuby po zásahu mého prvního "zubaře". Všechny zákroky u paní doktorky Hájkové byly naprosto bezbolestné a vždy si udělala čas, aby mi vše před zákrokem i po zákroku důkladně vysvětlila, čehož si velmi vážím. Je na ní vidět, že má svoji práci opravdu ráda, práci dělá precizně a sleduje moderní postupy, což jsem u předchozího zubaře postrádal. Ona i její sestřička jsou velmi milé osoby, díky kterým jsem se přestal bát návštěvy zubaře. Po jejím přestěhování jsem proto neváhal novou ordinaci navštívit. Ordinace je velmi pěkně a velice moderně zařízena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Byla to první návštěva, ještě to nebyla tak úplně léčba ale můj dojem z návštěvy je velmi dobrý, lékařka evidentně své práci rozumí a snaží se ji dělat co nejlépe. Celkově se mi zdál přístup i prostředí perfektní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Jsem šťastná,že jsem našla konečně odhodlání jít k zubaři a ještě k této paní doktorce.Jsem spokojená,a to velmi.Moc děkuji za vstřícnost.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Krásný den přeji. Chtěla jsem se zeptat,zda najdu v Ostravě nějakou/ého hlavně empatického zubaře/ku.Přistěhovala jsem se z Havířova a marně sháním. Léčím se 4 roky na Crohnovu chorobu a poslední dva roky se každodenní zvracení + léčba podepsala na zubech,vše ulomené,nalomené,vypadle ci poškozené,strašně moc bych si přála najít někoho,kdo by mi ještě s tím zbytkem dokázal pomoci.Děkuji za jakoukoliv odezvu.Nikol F.

Dobrý den, já jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tedy žádné zubaře z vašeho kraje. Hezký den

MDDr. Daniela Hájková

• Dobry den. Bojim se strašně zubařů a už jsem 3 roky u žádného nebyla. Zuby se mi začínají kazit,strašně mě to štve,ale mam děsný strach. Proto bych zkusila touhle cestou najít nějakého zubaře z Plzně ochotného, co by mě pochopil a dal mi vše do pořádku. Děkuji

Dobrý den, jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tudíž zubní lékaře z Plzně.
    Hezký den.

MDDr. Daniela Hájková