přijímá nové pacienty

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

DH- klinika
Pod Barvířkou 11, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: DH- klinika Jiný

Paní doktorka je velmi milá, při návštěvě nemám strach a je tam i příjemná sestřička. Paní doktorka je usměvavá a lidská. Prostředí čisté a klidné.

Umístění: DH- klinika Jiný

Paní Hájková je nejlepší zubní lékařka, jakou jsem kdy měla. Konečně jsem v dobrých rukou a bez strachu. Na každou další návštěvu se vlastně těším. Díky ní vím, jak o svoje zuby správně pečovat. Ordinace je příjemná, čistá a moderní. Cena za provedené úkony je sice vyšší, ale za tu kvalitní péči, kterou paní doktorka nabízí, to dle mého názoru stojí. Doporučuji.

Umístění: DH- klinika Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá a precizní. Její péče je bezbolestná, maximálně bere ohled na pacienta a práce je vždy kvalitní. Konečně mám zubaře, ke kterému chodím ráda.

Umístění: DH- klinika Jiný

Paní doktorka a její team je neskutečný. Měla jsem až panický strach ze zubařů způsobený traumatem z dětství. Vše opadlo už při vstupní prohlídce. Další dvě návštěvy paní doktorka vrtala kazy, vše naprosto bez bolesti. Dentální hygiena také bezbolestná.

Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Nemám co vytknout. Velice příjemná návštěva. P.s. Se zubaři jsem měl vždy problém, sem se příště těším

Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Skvely pristup pani doktorky. Vse krasne vysvetlila a snazila se mi ve vsem vyjit vstric Ordinace je krasna a i pani na recepci byla velmi ochotna.

Umístění: DH- klinika Jiný

Výborná paní doktorka, moc příjemná, i ostatní personál. Já se svou celoživotní fobií ze zubaře a dávivým reflexem konečně chodím někam, kde to celkem zvládám. Paní doktorka se mě vždy snaží psychicky podpořit, chválí, je trpělivá, což pomáhá ke zvládnutí zákroku z mé strany.

Umístění: DH- klinika Jiný

Chtěla jsem připevnit můstek který spadl."Sundejte si ho."sundala jsem". Nedá se to,je třeba zuby vytrhnou"Nechtěla jsem.kdyz nechcete protézu, najděte si to na internetu, zaplaťte 370 Kc.Trvalo to 6 minut.Doktorka isři

Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Po první návštěvě velká spokojenost,paní doktorka svědomitá,vše vysvětlí,usměvavá a příjemná je i sestřička

Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Paní doktorka je příjemná, první kontrola proběhla na jedničku,snaží se vše vysvětlit ,sestřička usměvavá.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Krásný den přeji. Chtěla jsem se zeptat,zda najdu v Ostravě nějakou/ého hlavně empatického zubaře/ku.Přistěhovala jsem se z Havířova a marně sháním. Léčím se 4 roky na Crohnovu chorobu a poslední dva roky se každodenní zvracení + léčba podepsala na zubech,vše ulomené,nalomené,vypadle ci poškozené,strašně moc bych si přála najít někoho,kdo by mi ještě s tím zbytkem dokázal pomoci.Děkuji za jakoukoliv odezvu.Nikol F.

Dobrý den, já jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tedy žádné zubaře z vašeho kraje. Hezký den

MDDr. Daniela Hájková

Dobry den. Bojim se strašně zubařů a už jsem 3 roky u žádného nebyla. Zuby se mi začínají kazit,strašně mě to štve,ale mam děsný strach. Proto bych zkusila touhle cestou najít nějakého zubaře z Plzně ochotného, co by mě pochopil a dal mi vše do pořádku. Děkuji

Dobrý den, jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tudíž zubní lékaře z Plzně.
Hezký den.