Daniela Hájková, zubař Praha

Zubař Více

25 objednaných návštěv během 30 dní

Pod Barvířkou 11, Praha 5, Praha
DH- klinika

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vstupní prohlídka

Pod Barvířkou 11, Praha

Dozvědět se více

DH- klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika Jiný

Vzhledem k tomu, že předešlá p. doktorka se chystá do důchodu, začala jsem shánět novou. Nakonec jsem sehnala paní doktorku v Praze. Není to od nás zrovna kousek, ale vzhledem k tomu, že u nás těžko nějakého zubaře sehnat, jsem za to ráda. Hlavní důvod je perfektní, příjemný, vstřícný přístup paní doktorky a její sestřičky. Nic pro ně není nemožné, když je o něco požádáte, maximálně se vám snaží vyjít vstříc pokud je to možné. Já jsem maximálně spokojaná a jsem ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Konecne zubar, ke kteremu se clovek nebude bat chodit. Moc hezke prostredi a uzasna pani zubarka, mila, empaticka. Perfektni i chovani ostatniho personalu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Úžasný přístup, empatie pro strašpytle jako jsem já. Paní doktorka mi všechno vysvětlila, trpělivě odpověděla na všechny dotazy, nastínila postup léčby a záchrany zubů. Čeká ji na mých zubech spoustu práce, ale další návštěvy se rozhodně nebojím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika Jiný

My experience was really nice, all the staff are comunicative, willing to help, the threatment itself went great; I really liked. Everybody there comunicate pretty well in English, which was a good thing for me.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Velmi příjemná a ochotná paní doktorka i sestřička, skvělá a důkladná péče. Jsem ráda, že jsem tuto kliniku našla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Profesionální přístup paní doktorky i milé sestřičky, příjemná atmosféra , skvělý výsledek .
Doporučuji kliniku

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Naprosto perfektní všechno. První doktorka za 25 let, která mě za nic neseřvala, netvářila se, že ji obtěžuju a nezachazela se mnou jako s nesvéprávnou.
Skvělá, sympatická a empatická, hrozně příjemná. Doporučuji všem!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Mila a komunikativni pani zubarka i sestra. Skvela pece. Prijemne prostredi. Vse presne na objednany cas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Byla moje prvni navsteva . Přijmný personal s pani doktorkov , přijmne prostredi . Mohu jen doporyčit .

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH- klinika vstupní prohlídka

Byla jsem u paní doktorky poprvé s roční dcerou na preventivní prohlídce. A byla moc milá i sestřička i recepční. Zatím nemohu soudit na sobě, ale k malé byla perfektní.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Krásný den přeji. Chtěla jsem se zeptat,zda najdu v Ostravě nějakou/ého hlavně empatického zubaře/ku.Přistěhovala jsem se z Havířova a marně sháním. Léčím se 4 roky na Crohnovu chorobu a poslední dva roky se každodenní zvracení + léčba podepsala na zubech,vše ulomené,nalomené,vypadle ci poškozené,strašně moc bych si přála najít někoho,kdo by mi ještě s tím zbytkem dokázal pomoci.Děkuji za jakoukoliv odezvu.Nikol F.

Dobrý den, já jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tedy žádné zubaře z vašeho kraje. Hezký den

MDDr. Daniela Hájková

• Dobry den. Bojim se strašně zubařů a už jsem 3 roky u žádného nebyla. Zuby se mi začínají kazit,strašně mě to štve,ale mam děsný strach. Proto bych zkusila touhle cestou najít nějakého zubaře z Plzně ochotného, co by mě pochopil a dal mi vše do pořádku. Děkuji

Dobrý den, jsem z Prahy a ordinuji v Praze, neznám tudíž zubní lékaře z Plzně.
    Hezký den.

• Zubní kaz