Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

O
Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi pečlivá a empatická. Se vším mi vždy pomohla. Jsem velmi ráda, že jsem v její péči.

Umístění: jiné místo

Pani doktorka je uzasna, vstricna, lidska, empaticka, pecliva. Vzdy se snazi najit reseni, pacienta nenecha bez pomoci. Take sestricka je velmi mila a vstricna. Za jejich peci jsem nesmirne vdecna.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Skvělé, v každém ohledu, sestřička i paní doktorka. K pozitivním názorům ostatních pacientů není téměř co dodat. Snad jen navíc pochválit organizaci práce: žádné zbytečné čekání!

G
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Praktický lékař

K této paní doktorce chodím již léta. Našla jsem jí náhodou, zoufalá, nemocná, bez lékaře neb jsem potřebovala alespoň akutní ošetření. Přestože měla paní doktorka plno, po vzájemné dohodě si mě " nechala" :-) v kartotéce. Vždy úžasná, pečlivá, lidská..snaží se najít i jiné alternativy a doporučení. Do tandemu samozřejmě přispívá i sestřička, která je veselá kopa a člověk u ní vždy najde teplé lidské slovo:-)- Ordinace je mimo jiného i výborně vybavena, takže vám z krve jsou ihned zjistit crp. Výborná, všem doporučuji

Paní doktora i sestřička jsou naprosto úžasné. Profesionálky s milým přístupem. Hrozně moc fajn, všechno vysvětlí a přidají i úsměv. Jen lituji, že nepřijímají nové pacienty. Já jsem byla u paní doktorku v rámci žurnálu a hned bych k ní (nim) přešla.
Velký a pozitivní vzor pro ostatní lékaře. Tisíc hvězd !!!
Radka J.

Paní doktorka je úžasný lékař, nikdy nic neodbyde mávnutím ruky, vyslechne si, navrhne možná řešení a vždycky k něčemu dospějeme. Necítím se tam jako nesvéprávná bytost, která nemá právo říct názor a musí jen poslouchat.

Jsem dlouhodobě spokojený, a to jak z hlediska odbornosti, jak přístupu. Kladně hodnotím také sestřičku.

Paní MUDr Dana Šraierová je vynikající jak po odborné tak po lidské stránce. Rovněž i sestra , se kterou spolupracuje v ordinaci je vyborna.

Výborná lékařka,milá, příjemná, zajímá se o pacienta. To samé mohu říci i o sestřičce.
Jsem ráda, že je to "moje " doktorka.

Po asi roční pauze nová návštěva u lékaře.
Musím říci že ačkoliv mi bylo opravdu zle tak jsem se na návštěvu za těmito dvěma DÁMAMI uloženými v ordinaci Dr.ŠRAIEROVÉ opravdu těšil.Zacházení opět na vynikající úrovni,poskytnuté služby jak lékařkou tak i sestřičkou prostě neměli chybu.
Dal by se klidně použít reklamní slogan - TADY SE CÍTÍM ČLOVĚKEM,TADY NAKUPUJI.......
a vůbec to není přehánění.
Jsem upřímě rád že mám takovou "partu" na péči o mou věkem již schvácenou personu a pevně doufám že oni mě a já jim ještě dlouho vydržíme.
Jak to říká moje NEJ žena manželka Irenka při KAŽDÉM výročí naší svatby: " tak Jeníčku ještě 33 let a pak začnem znovu."
Takže děkuji od srdíčka a oběma DÁMÁM přeji aby je v životě potkávalo jen to nejlepší.
P.S. pro sestřičku:
Totéž přeji i vašemu kocourovi......HIHIHI.
S úctou Jan Suchomel