Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Empatická paní doktorka i sestra, je vidět, že pacient je zajímá, dobrá vybavenost ordinace. Jsem ráda, že jsem jejich pacientka. Žádné dlouhé čekání, je vidět dobrá organizace všeho. Díky

Pani doktorka aj jej sestrička boli veľmi milé a pomohli mojej mame, ktorá bola v Prahe na pár dní a mala akútne zdravotné problémy.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi pečlivá a empatická. Se vším mi vždy pomohla. Jsem velmi ráda, že jsem v její péči.

Umístění: jiné místo

Pani doktorka je uzasna, vstricna, lidska, empaticka, pecliva. Vzdy se snazi najit reseni, pacienta nenecha bez pomoci. Take sestricka je velmi mila a vstricna. Za jejich peci jsem nesmirne vdecna.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Skvělé, v každém ohledu, sestřička i paní doktorka. K pozitivním názorům ostatních pacientů není téměř co dodat. Snad jen navíc pochválit organizaci práce: žádné zbytečné čekání!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Praktický lékař

K této paní doktorce chodím již léta. Našla jsem jí náhodou, zoufalá, nemocná, bez lékaře neb jsem potřebovala alespoň akutní ošetření. Přestože měla paní doktorka plno, po vzájemné dohodě si mě " nechala" :-) v kartotéce. Vždy úžasná, pečlivá, lidská..snaží se najít i jiné alternativy a doporučení. Do tandemu samozřejmě přispívá i sestřička, která je veselá kopa a člověk u ní vždy najde teplé lidské slovo:-)- Ordinace je mimo jiného i výborně vybavena, takže vám z krve jsou ihned zjistit crp. Výborná, všem doporučuji

Paní doktora i sestřička jsou naprosto úžasné. Profesionálky s milým přístupem. Hrozně moc fajn, všechno vysvětlí a přidají i úsměv. Jen lituji, že nepřijímají nové pacienty. Já jsem byla u paní doktorku v rámci žurnálu a hned bych k ní (nim) přešla.
Velký a pozitivní vzor pro ostatní lékaře. Tisíc hvězd !!!
Radka J.

Paní doktorka je úžasný lékař, nikdy nic neodbyde mávnutím ruky, vyslechne si, navrhne možná řešení a vždycky k něčemu dospějeme. Necítím se tam jako nesvéprávná bytost, která nemá právo říct názor a musí jen poslouchat.

Jsem dlouhodobě spokojený, a to jak z hlediska odbornosti, jak přístupu. Kladně hodnotím také sestřičku.

Paní MUDr Dana Šraierová je vynikající jak po odborné tak po lidské stránce. Rovněž i sestra , se kterou spolupracuje v ordinaci je vyborna.