Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

M
Ověřeny pacient

Paní doktorku Vranovou jsem našla zde a dala jsem na hodnocení ostatních. Myslím si, že jsem neudělala chybu. Paní doktorka je profesionálka, umí poradit, když je potřeba, tak pošle k jinému specialistovi. Přehlásila jsem i přítele a rovněž je spokojen.
Po dlouhém hledání a přecházení od jednoho k druhému je to snad lékařka, u které zůstanu, dokud bude ordinovat.


Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka, nic víc, nic míň. Jsem si ale vědom, že v nevděčném oboru praktického lékařství bych si její profesionality měl vážit, protože rozhodně nebývá pravidlem.


A
Ověřeny pacient

Z pozitivním názorem na paní doktorku musím souhlasit. Stejně jako s negativním názorem na sestřičky. To je hotové panoptikum neochoty a netaktnosti.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorky si VELMI vážím a musím v podstatě jen opakovat to, co tady už zaznělo: Fakt, že je v budově s dalšími doktory specialisty jen ulehčuje stanovení diagnózy, paní doktorka je velmi pečlivá a vždy bere ohled i na předchozí nemoci, kterými jsem si prošel. Jsem člověk, který je nemocný poměrně často, takže se vždy podívá, kdy a jaká antibiotika jsem měl naposledy. Její přístup je otevřený a upřímný. Nikdy člověku nemaže med kolem pusy, ale naopak mluví upřímně. Bohužel musím souhlasit i s názorem na některé místní zdravotní sestry. Chápu, že mají hektickou a náročnou práci, ale občas jsou prostě až moc nepříjemné.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy mi pomohla a rozhodně není z těch, kteří předepíšou nějaká antibiotika a "ono to nějak dopadne". Dá se s ní mluvit zcela na rovinu a přímo, což také není pravidlem u všech jejích kolegů z oboru. Paní doktorky si rozhodně moc vážím.


Nikdy jsem nezažila lepšího praktika, přišla i na nemoci, které předchozí praktik zanedbal. Nebít tohoto přístupu nevím jak by to se mnou dopadlo. Vřele doporučuji, jen se přidávám s názorem na sestřičky, to se tedy opravdu jen tak nevidí.


Paní doktorka Vranová, je velmi pečlivá, milá, vnímavá a ochotná. Mám s ní pouze dobré zkušenosti. Mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Možná si přístupu paní doktorky vážím o to víc, že jsem do nástupu na vysokou školu byla registrovaná u praktické lékařky, která uměla jen předepisovat širokospektrá antibiotika, nikdy se neobtěžovala s výtěry a odběry a nebyla ochotná říci více, než pozdrav.
Doktorka Vranová je naopak velice pečlivá, vstřícná a korektní. Stanovení diagnózy neukvapuje. Je přístupná i alternativnějším osobám, např. k vegetariánství se staví naprosto věcně.
Bonusem je jistě to, že sídlí v budově s dalšími specialisty a odběrovou laboratoří, čili i když odešle pacienta ke specialistovi, člověk tím nestráví více nežli jedno dopoledne.
Myslím, že profesionální přístup rozhodně vyváží její občasné chladné chování. Jako jediný problém vidím jen zdravotní sestry na recepci, které jsou tak protivné a netaktní, až tím vyráží dech. Teploměr od nich dostane okamžitě každý, i když jde třeba jen na očkování ;)


S takovou profesionalitou jsem se ještě snad nesetkal, velmi dobrá doktorka ze staré školy. A to myslímv nejlepším slova smyslu


Zlatá...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti