Nuselská Poliklinika (mapa)

Drobné chirurgické zákroky

Protetické práce

Záchovní parodontologie +1 Více

Záchovní stomatologie

Poskytujeme dentální hygienu každé pondělí.

Objednání po telefonu

Drobné chirurgické zákroky

Protetické práce

Záchovní parodontologie

Záchovní stomatologie

Nuselská Poliklinika

Mám velmi dobrou zkušenost a samozřejmě mohu paní doktorku pro její pečlivost a empatický přístup doporučit (pokud ovšem občas nové pacienty přijme, má jich - myslím - požehnaně).

Souhlas s ostatnimi, ja k pi doctorce chodim jis asi 25 let , byla totiz zavodni lekarkou ve Skoda Praha nezli se osamostatnila , nemam k ni nic negativniho prave naopak, doufam jen ze jeste nepujde do duchodu

Profesionál každým coulem :-) Doporučuji všem. Krom jiného i těm, co mají se svými bývalými zubaři špatné zkušenosti ... skvělá volba :-)

Naprosto profesionální a lidský přístup k pacientům. Její práce je ve všech ohledech pečlivá a vždy je na prvním místě pacient. K paní doktorce i když je stomatoložka se chodí opravdu s radostí :-)

K paní doktorce chodíme už několik let téměř celá rodina a jsme moc rádi, že ji máme. Po nepříjemných zkušenostech a peripetiích s méně erudovanými a hlavně méně empatickými stomatology velice oceňujeme její vysoce profesionální a zároveň hluboce lidský přítup k pacientovi.

Úžasná, svědomitá, šikovná milá - 100% !

Výborná stomatoložka, chodíme k ní celá rodina (už včetně 16 měsíční vnučky).

Profesionálně perfektní a velmi pečlivá. Jen kdyby měla lepší time management, tj. dodržování času objednání (skluzy jsou i několikahodinové), pak už by to bylo na kategorii nejlepší.

Paní doktorka je velice pečlivá a ohleduplná. Navštěvuji její ordinaci již přes 15 let a jsem s její péčí naprosto spokojená. Všem doporučuji.

K paní doktorce chodím už cca 15 let a musím říct, že je velmi pečlivá a má zlaté ruce. Proto k ní chodí celá má rodina a jsme moc spokojeni!

Poskytujeme dentální hygienu každé pondělí.

Objednání po telefonu