Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Nuselská Poliklinika
Táborská 325/57, Praha 140 00
Nuselská Poliklinika logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (11)

Obecné skóre

  A
  MUDr. Dagmar Procházková protetické práce

  Péče paní doktorky je vynikající, rovněž sestřička je velmi milá. Oceňuji, že paní doktorka vše podrobně vysvětlí, navrhne nejlepší řešení pro pacienta a pracuje velmi ohleduplně. Musím také pochválit výbornou práci laboratoře, s níž tato ordinace spolupracuje. Jsem velmi spokojena.

  M
  MUDr. Petr Markvart Jiný

  Pomerne nevybiravym zpusobem me odmitnul primo pan doktor pri akutnich potizich s tim ze toho ma moc a at si zavolam jinam. Jinde me recept napsali za 2 minuty a bylo vyrizeno.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  MUDr. Alena Windová Jiný

  Zažil jsem zde posledně tuze sofistikovanou spolupráci s dentální laboratoří u Fidlovačky, tudíž oprava mé chatrné protetiky byla doslova expresní - leč bohužel nikoli stejně je tomu s příspěvkem zdr. pojišťovny, od níž člověk dostane starou belu...

  MUDr. Alena Windová Jiný

  Doktorce jde jen o peníze, nechce na nic dávat doklady a penize jen ruky do ruky. zákrok na pojištovnu si nechá zaplatit i od pacienta

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  Ověřený profil
  Šárka Wernerová Jiný

  Popisuji vlastní zkušenost s paní doktorkou. Nastoupila jsem jako sestra do Zvonečku - zařízení pro mentáně postižené a kontaktovala jsem dnes paní doktorku s žádostí o péči o našeho pacienta, kterého měla několik let v péči a který nyní po propuštění z nemocnice, opět potřebuje péči diabetologa. Musela jsem volat podruhé, neboť poprvé mě sestra odbyla. Než jsem stihla sestře cokoliv vysvětlit, vzala si telefon paní doktorka a aniž by věděla, proč volám a z jakého důvodu k ní pán delší dobu nedocházel, mi sprostě vynadala a práskla telefonem. Několikrát zopakovala, že se o "něho" starat nebudou a ať je s tím neotravuju. Doteď jsem v šoku, jací "lékaři" mezi námi jsou..... Rozhodně bych k paní doktorce žádného pacienta nedoporučila a vlastně jsem ráda, že u ní náš pacient v péči nebude.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  MUDr. Marcela Murgašová Jiný

  Profesionální, pečlivá, komunikativní, usměvavá, sympatická, empatická. Prostě skvělá lékařka. To samé platí o sestře Ivance.
  V ordinaci je také rentgen, takže se nemusí jinam. Je tam velmi příjemné prostředí, žádná chladná kachlíkárna, ale ordinace plná rostlin i hezkých dekorativních prvků - obrazy, věšáček se zubem od uměleckého kováře, prostě spousta detailů, které vám návštěvu zpříjemní a uvolní případnou nervozitu. K té ale není důvod, a nakonec vám je občas líto, že už musíte pryč.

  M
  MUDr. Dagmar Procházková Jiný

  Rád se připojuji ke předchozím hodnocením. Paní doktorka je zkrátka skvělá, navržená řešení vždy pečlivě vysvětlí - a pak je také s mimořádnou pečlivostí provede. Chápu ovšem, že nové pacienty asi moc už nebere, má jich jistě habaděj,

  K
  Ověřený profil
  MUDr. Kamila Vetišková Vymena plomby

  Přidávám se ke všem názorům, které tady jsou. K paní doktorce chodím skoro 25 let. Je užasná . Prostě nejlepší. A k sestřičce? Potkáváme v ordinaci 2 a obě na jedničku. Je to zvláštní napsat, ale ke 'své' zubařce se těším :-)

  A
  Ověřený profil
  Mgr. Michaela Kučerová Logopedie

  Chodila jsem k ní se synem Michaelem před několika lety, ale dodnes na ní vzpomínáme, umí si děti získat a motivovat je. Je super človíček.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Jaroslav Šuhaj

  K panu doktorovi chodím skoro 50 roků a za celou dobu jsem neviděl že má špatnou náladu, na kterou má každý nárok zvlášť při takovémto náročném povolání. Lidský a profesionální přístup který se cení zvlášť v dnešní době. Děkuji.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu