Zobrazit lékaře

Nuselská Poliklinika

Táborská 325/57

140 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 23...

Nejbližší zařízení

• Stanislava Heřmánková

• L

Můžu jen doporučit, naprostá spokojenost.

• M

Jsem s lekařkou velmi spokojen a mohu ji jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Marie Marková

Zubař,

• Povýšená, neprofesiální, táhnou jí z úst cigarety, způsobila mi nenávratné zákroky špatnou péči.Když jsme přešla k jiné paní doktorce , nestačila se divit...NEDOPORUČUJI!!!

• Marcela Murgašová

• TATO PANÍ DOKTORKA JE SKVOST.MILA KRASNA A HLAVNE PRECIZNÍ

• bez chyby to je naše Pani doktorka.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Eva Hubačová

• P

Neměl jsem dobré zkušenosti se zubaři. Ihned po mé první návštěvě paní zubařky Hubačové někdy cca v roce 2005, jsem se do ní přímo zamiloval. Fantasticky skvělý domácí a roztomilý způsob komunikace v kombinaci s vysokou odborností mě prostě dostal. Asi zřejmě již nebere nové pacienty ale i tak všemi 10ti doporučuji.

PS: potvrzuji titul nejkrásnější doktorky co jsem za posledních 10let viděl :-)

• Vzdy jsem se zubaru bala, nez jsem navstivila tuto zubarku. Mila, ochotna, az nadpozemska bytost. Ac jsem zenska, souhlasim s nazorem NEJKRASNEJSI.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Radka Dytrychová

Chirurg, MUDr.

• P

Velice příjemná lékařka. Musím jí doporučit. Jen kdyby chodila do práce včas a ne s půlhodinovým zpožděním. :-(.

• Tomáš Vážný

Chirurg, MUDr.

• 2

já mám osobně s panem doktorem jen dobré zkušenosti, takže si stěžovat nemohu ... je velmi příjemný, laskavý, ohleduplný, klidně jej doporučím ... ;)

• L

Předem se omlouvám, jestli dne 25.7. 2013 kolem 9.30 na chirurgii nebyl oním panem chirurgem pan doktor Vážný. Pokud nebyl, moje omluva a tento názor sem nepatří. Ovšem pokud byl onen pán MUDr. Vážný (stálo to na dveřích) , tak jsem si skutečně nejprve myslela, že ten umolousaný bezdomovec, co se šoural po chodbě, je nějaký omyl, a chtěla jsem na něj zavolat ochranku. Jaké překvapení, když po mém vstupu do ordinace byl oním bezdomovcem nějaký pan chirurg, ze společnosti Chirurgie s.r.o, poliklinika Táborská. Podařilo se mi probrat ze šoku dřív než jim, a se svou otevřenou krvácející ránou na bérci jsem nakonec emigrovala do polikliniky Budějovická. Když už nic, tak tam mají alespoň čistě vypadající prostředí a hlavně umyté lékaře a sestřičky a ty 4 hodiny čekání se nakonec vyplatily. Nemohu hodnotit odbornost pana doktora, neštěstí ani nestihl na mne sáhnout, ale umýt, převléknout z potrhaných jeansů!! a umolousané košile by se v ordinaci mohl. A pane doktore Vážný či nevážný, když už Vám cosi kape z nosu, tak si to neutírejte do ruky a bez umytí se pak nechystejte sáhnout na pacienta. Nicméně sestřička byla milá a bodrá (také poněkud ušmudlaná), a v čekárně bylo úplně prázdno..no, ani se nedivím. Tento pan doktor překonal svým zjevem i laťku nasazenou v jednom lidovém zdravotnickém zařízení v jižní Indii. Ale i tam si pan lékař šel nejprve umýt z barelu ruce...

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Michaela Kučerová

Logoped, Mgr.

• S

Mého kloučka si získala ...super

• D

Ve 13 letech chodit na logopedii pro mě byla noční můra, ale díky paní magistře Kučerové to bylo nakonec i zábavné a moc mi pomohla :) Studuji pedagogickou fakultu a možná bych se logopedii ráda v budoucnu věnovala.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Hamza

Psychiatr, MUDr.

• J

Takový optimista hypísák, nemá rád počítače, moderní člověk u něj nenajde pochopení. Pořád opakuje základy jak být štastný atd. ale nesoustředí se na detaily.

• P

Byl jsem u pana doktora před dvěma roky. Sestra je velice příjemná a pomohla snad víc než celý p. doktor, když mi v jednom z mých těžkých stavů doporučila RIAPS. Co se týče p. doktora tak ten snad ani nepochopil, co mi je a celý problém zlehčoval. Nepustil mě ke slovu, řekl mi, že nad sebou moc přemýšlím a ať se podívám, kolik je kolem mě hezkého a hned mi bude líp. Pro upřesnění: měl jsem těžké deprese, úzkostné stavy a sebevražedná nutkání (již s jednim pokusem za sebou). Po třetí návštěvě (druhá byla jen se sestrou) jsem se tam už neukázal.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Dana Konopásková

Dermatolog, MUDr.

• J

Doktorka Konopaskova je podla mna clovek nizkych kvalit. Povysuje sa nad pacienta a chova sa arogantne. Mam s nou uz dost dlhu historiu a ani raz ma este "nesklamala". Volala som k nej do ordinacie, ci mozem prist. Povedala, ze ma pretazenu ordinaciu a ze mam ist inam. Volala som za 10 minut zas, povedala to iste. Tak som sa tam vybrala osobne, presvedcit sa ako sa veci naozaj maju a mala prazdnu cakaren (ktoru mala prazdu aj ostane dva razy, ked som k nej prisla). Ked som jej polozila otazku o aplikacii kortikoidov na moje problemy tak sice na otazku odpovedala, ale potom vitazoslavne dodala ze tomu by som predsa nemohla rozumiet. Tuto ironicku poznamku si vychutnala opakovane. Ak si doktorka Konopaskova mysli, ze kolotoc predpisovania masti z jej povolania robi nieco, comu nikto iny nie je schopny rozumiet, tak by sa mala viac zaujimat o svet okolo seba. No napokon, je to jej vec..akurat ja uz som u nej v ordinacii skoncila. Nemusim samozrejme dodavat, ze moje zdravotne problemy sa jej vyriesit nepodarilo.

• M

K téhle doktorce už nikdy. Přišla jsem k ní s tím, že mi hodně padají vlasy a ona řekla, že dokud nemám na hlavě lysiny, tak se nic neděje. Obvodní lékař mi přišel na dysfunkci štítné žlázy. Stačil jeden odběr krve.
      Když se mi objevilo něco ošklivého na puse (opar nebo aft) nechtěla mě léčit, že kdyby to náhodou byl aft, tak je to starost zubního lékaře.
      O empatii se u paní doktorky nedá vůbec mluvit. Obě i se sestrou byly dost odměřené až protivné.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Kamila Vetišková

• M

K paní doktorce chodím už přes dvacet let, a to při mém strachu z doktorů vypovídá o všem :)
      Špičková odbornice. Doufám, že ještě dalších dvacet let bude praktikovat, jinak nevím, co si počnu :)

• J

Výborná zubařka, nemám co bych vytknul. A i paní sestřička je sympatická, žádné zmíněné hulvátské projevy jsem nikdy nezaznamenal (a to jsem byl poslední rok v jejich ordinaci pečenej vařenej...)

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře