Zobrazit lékaře

Táborská 325/57

140 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Marcela Murgašová Jiný

Profesionální, pečlivá, komunikativní, usměvavá, sympatická, empatická. Prostě skvělá lékařka. To samé platí o sestře Ivance.
    V ordinaci je také rentgen, takže se nemusí jinam. Je tam velmi příjemné prostředí, žádná chladná kachlíkárna, ale ordinace plná rostlin i hezkých dekorativních prvků - obrazy, věšáček se zubem od uměleckého kováře, prostě spousta detailů, které vám návštěvu zpříjemní a uvolní případnou nervozitu. K té ale není důvod, a nakonec vám je občas líto, že už musíte pryč.

Lékař: MUDr. Dagmar Procházková Jiný

Rád se připojuji ke předchozím hodnocením. Paní doktorka je zkrátka skvělá, navržená řešení vždy pečlivě vysvětlí - a pak je také s mimořádnou pečlivostí provede. Chápu ovšem, že nové pacienty asi moc už nebere, má jich jistě habaděj,

Lékař: MUDr. Kamila Vetišková Vymena plomby

Přidávám se ke všem názorům, které tady jsou. K paní doktorce chodím skoro 25 let. Je užasná . Prostě nejlepší. A k sestřičce? Potkáváme v ordinaci 2 a obě na jedničku. Je to zvláštní napsat, ale ke 'své' zubařce se těším :-)

Lékař: Mgr. Michaela Kučerová Logopedie

Chodila jsem k ní se synem Michaelem před několika lety, ale dodnes na ní vzpomínáme, umí si děti získat a motivovat je. Je super človíček.

Lékař: MUDr. Jaroslav Šuhaj

K panu doktorovi chodím skoro 50 roků a za celou dobu jsem neviděl že má špatnou náladu, na kterou má každý nárok zvlášť při takovémto náročném povolání. Lidský a profesionální přístup který se cení zvlášť v dnešní době. Děkuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Kalous neurologické vyšetření

Otec byl doporučen k tomuto lékaři s velkou bolesti zad
    Doktor udělal rtg,na které se čekalo týden. Z výsledků usoudil,ze zde neni žádný nález,otec dostal injekci,prášky a šel domů. Když bolest neustupovala,navštívil otec lékaře ještě jednou s dotazem,ze ma již několikátý den teploty a zda to s tím nemůže souviset a on přeci jen nemá nějaký zánět v těle. Nepříjemně mu bylo řečeno,že urcite ne. Až když otec doma omdlel,zjistili v nemocnici obrovský zánět v zádech,kdx mu byly okamžitě nasazeny kopačky a již 3. Týden musí nehnute ležet.
    To je naše zkušenost