Chrudim

Jakého specialistu hledáte?
  • „Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Vynikající lékařka,perfektní objednávání,profesionalita a přístup k pacientovi,nejlepší ošetření co jsem kdy zažila,jsem moc ráda,že nás s rodinou vzala do péče a dala nám zuby do pořádku ,vše vysvětlila .Díky ní se ani mé děti zubaře už nebojí .Děkujeme paní doktorko . Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Milá paní, která si se mnou spíš povídá, než abychom skutečně něco řešili, ale člověk si tím urovná myšlenky a to někdy stačí. Opravdu se snaží být vstřícná a chápavá. Více

Sukova třída 1935, Pardubice Mapa

Klinický psycholog

• „Paní zubařka je úžasná osoba, chodím k ní už řadu let, a nikdy jsem neměla problém, na trhání zubů bez problémový přístup. Sestrička také milá a v super osoba. I když nevypadá paní doktorka na první dojem příjemně, je úžasná a neměnila bych Více

U Stadionu 756, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Neznám lepšího lékaře - výborný přístup,vnímavý člověk,kultivovaná žena,určitě odborník,prostě SUPER!!!!

Jungmannova 490, Holice Mapa

Ordinace specialisty-chirurgie

• Praktický lékař

„Milá a výborná praktická lékařka, doporučuji

č.d. 147, Dolní Roveň Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Nezapomenutelný člověk....

Milheimova 815, Pardubice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Paní Valešové bych chtěla poděkovat za pečlivou péči a trpělivost s mým roztěkaným synem. Možná,že léčba sykavek a "ř" není náročná, nevím. Poctivě jsme cvičili i když syn protestoval. Jsem velice spokojená. Více

Opletalova 15, Chrudim Mapa

Logopedické pracoviště

• Internista, Fyzioterapeut

„Paní Doktorka Je opravdu kapacita ve svém oboru ,ta péče co věnuje člověku se nedá popsat takových lékařů kdyby bylo více!!! Mohu jen doporučovat je nejlepší !!! Více

Bělehradská 321, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „Výborná paní zubařka. Škoda, že jsem k ní nemohla chodit od mládí. Patří jí i sestře mé velké poděkování.

Smetanova 315, Skuteč Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velmi doporučuji. Ochotná, milá a během hodiny mé dlouhodobé potíže s páteří a přilehlými svaly byly díky jejím šikovným rukám pryč. Více

Holubova 713, Pardubice Mapa

Rehafir - centrum zdraví a pohody

• „Vždy profesionální přístup a pečlivá péče. Já chodím k paní doktorce celou dobu od střední školy a to už se mi blíží čtyřicítka! To mluví za vše :). Přeji hodně spokojených pacientů. Více

Hradecká 1383, Přelouč Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „K panu doktorovi chodím již 4 roky. Kvalita, ochota a empatie je zde samozřejmostí. Pan doktor ošetřuje skvěle a bezbolestně, zachránil mi zuby. Používá moderní metody a vždy nachází nejlepší řešení pro pacienta. Více

S. K. Neumanna 1220, Pardubice Mapa

Stomatologická ordinace MDDr. Petr Strachota

• „Paní doktorka je skvělá, sestřička taky. Jsou lidské a ochotné, milé k dětem. Syn měl po narození poměrně vážné zdravotní potíže a paní doktorka byla velká opora, ochotná kdykoliv pomoci. Více

Školská 228, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nemam co vytknout, ja se k ni vzdycky vracim proto, ze vi co dela. Nic nezanedba, dava si do souvislosti nekolik veci a dojde ji to, co jiny by prehledl nebo lecil paralenem. At si rika co chce kdo chce, ja od ni neodejdu. Více

Hlaváčova 822, Pardubice Mapa

MEDITR s.r.o. - Ambulantní NZZ pro vnitřní a dorostové lékařství - od 01.10.2017

• „Pana doktora Pirkla si vážím, pro precizně odvedenou práci, pro jeho nasazení, pro jeho ochotu vysvětlit, pro jeho zájem o pacienta. Je krásně vidět, že když jsou v čele týmu takoví doktoři, jako on, tak vše šlape vysoko nad tím, co je běžné jinde. Více

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

• Praktický lékař

„Pan doktor Virt je praktický lékař jak z jiné planety. Je nejlepší ze všech lékařů ,se kterým jsem jednala ,a že jich bylo a je. Více

Sladkovského 2617, Pardubice Mapa

Genermed s.r.o.

• „Je to psycholožka na svém místě. Je to člověk, který zná dětskou duši a záleží ji na zdraví, blahu a psychice dítěte. Má dlouholeté zkušenosti, které jsou k užitkům druhým lidem. Pomáhá rodičům odstranit veškeré negativní vlivy ve výchově dětí. Více

Přemysla Otakara 482, Chrudim Mapa

Ambulance klinické psychologie

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka a zdravotní sestra jsou jedny z nejlepších odbornic na svém místě. Paní doktorka je velmi milá ochotná a vždy se snaží maximálně pomoci a vždy s lidským přístupem. Všem doporučuji tuto ordinaci. Více

Sladkovského 505, Pardubice Mapa

ORL-sluchadla s.r.o.

• Praktický lékař

„Je to PAN doktor , chodim k němu 22let a naprostá spokojenost , to čekanije někdy zdlouhave ,ale vyplati se ;)

Korbářova 324, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé