Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace
Bělehradská 321, Pardubice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace Jiný

Paní doktorka v podstatě v průběhu „léčby-řešení“ mého zdravotního problému“, na základě její diagnostiky opakovaně vždy řešila formou „doporučení“ a odesláním na rehabilitace (tento způsob léčby se opakoval vždy, když jsem kvůli bolestem lékařku navštívil). Což v horizontu týdnů mělo pozitivní vliv na můj aktuální zdravotní stav a problém.
Byl jsem však nucen opětovně navštívit lékaře se stejnými obtížemi/diagnózou, mimo Pardubice. A faktem je, že ještě tentýž den došlo k úlevě a následně i k úlevě dlouhodobé, včetně řešení/léčení/prevence do budoucna.
Závěr? Asi bych to nechal bez komentáře. Jo a jednou i vícekrát za rok si provádím „revizi“ svého osobního účtů u zdravotní pojišťovny a provádím si si „revizi“ úkonů, které si lékař naúčtoval.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace Problémy s rukou a páteří

Paní Doktorka
Je opravdu kapacita ve svém oboru ,ta péče co věnuje člověku se nedá popsat takových lékařů kdyby bylo více!!!
Mohu jen doporučovat je nejlepší !!!

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace Bolest zad LS

Výborná lékařka. Dokázala během chvíle co nedokázal jiný za x let. Hned věděla co a jak. ochotně mi vysvětlila a ukázala co je mým problémem a co se s tím dá dělat. Takove jednání ze strany lekaru není běžné. Pani doktorku Šnoplovou mohu všem doporučit!

Výborná lékařka. Rychle pochopila co je třeba udělat, ochotně mi vysvětlila co je mým problémem a probrala se mnou co se s tím dá dělat. Na tento způsob jednání doktorů nejsem moc zvyklý. Paní Šnoplovou neřadím k doktorům ona je lékařka. Ona totiž prostě lidi léčí a pomáhá jim.
Stejně tak jsem byl spokojen i s fyzioterapeutkou paní Kuželovou. Cvičení přesně vysvětlila, v případě nutnosti i sama ukázala. Tak trochu mě nakazila i svým pozitivním přístupem k životu.

Příjemná, chápající a hlavně mi pomohla od bolesti. Nerada chodím k lékaři, ale tady jsem se cítila dobře.
Díky

Nedoporučuji. Chodila jsem k ní několik let s trvalými problémy - minutu na mě koukla, pak 10 minut psala do počítače. Neposlouchala, co řikám, mluvila na půl úst, stylem: "no jo, no". No a nic. A já jsem dál padala na ulici na stranu a bolela mě hlava. Až jsem se konečně dostala k někomu, kdo na pacienty nekašle, odblokovali mi krční páteř, mobilizovali žebra, naučili cviky - a mám po problémech.

Výborná výborná výborný specialista na svém místě.Ochotná, vyslechne co člověka bolí a otravuje mu život. Kdyby takových bylo více.

Pani doktorka je dost nepříjemná a nepřípustná, minutu vyšetřuje a půl hodiny píše do počítače. Nejvíc ji vadilo, že jsem k ní přešla od jiného rehab. lékaře, protože jsem na ni dostala kladné reference, ale vrátím se ke svému doktorovi, ten je aspoň příjemný. Míla

dobrá doktorka doporučuji

Vřele doporučuji. Paní doktorka je odborník na svém místě. Vždy ochotná poradit a pomoci a když už to není v její moci, i tak pomůže a pošle na to správné místo. Je vždy milá a příjemná, objednání netrvá nijak dlouho a čekání na vyšetření také ne. A paní Kuželová, fyzioterapeutka, která s paní doktorkou pracuje, je také bezva, je to správná ženská, ke které se pacienti nebojí chodit a odcházejí s úsměvem.