Sam. ord. lékaře spec. - ORL
L. Malé 656, Pardubice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Charakterní udělající odborník! Vřele doporučuji!Karel Vinduška

nejlepší doktor

Děkuji moc za provotřídní péči.To je lékař na svém místě,klobouk dolů.Všem vřele doporučuji,už před 27 lety jsem k němu chodila se svým malým synem a kdykoliv je potřeba poradí se vším.Lepšího lékaře ORL jsem nepotkala.

Ochotný a zkušený.

Skvělý přístup k mému synovi, který měl z vyšetření uší hrůzu a hysterii ještě než jsme vešli do ordinace. Odboural jeho strach a získal si ho. Chválím!!!

Se synem, který měl problémy s hlasivkami, jsme p.doktora navštívili několikrát. Vždy profesionál, na syna zapůsobil tak, že do ordinace chodil beze strachu sám, ač mu bylo teprve 5 let. Takových lékařů kéž by bylo...děkujeme za pomoc, pane doktore.

S tímto lékařem mám nejlepší zkušenosti. Pomohl mi mnohokrát, kde jiní lékaři z Pardubic selhali. Navíc má v Pardubicích příjemnou ordinační dobu.

CHodím k panu doktorovi jak se sebou tak s dětma a jsem velice spokojená. Nic nezanedbává a posílá na odbornější vyšetření. Jsem s ním velice spokojená a se sestřičkou. Pan doktir to umí velice dobře s dětma.

Hodnotím tohoto lékaře velice kladně .Několikrát jsem se na něj obrátila a vždy mi pomohl.U vedu jeden příklad za všechny ,po půl ročním běhání od jednoho lékaře k druhému jsem navštívila dr.Klobučara který mě poslal na vyšetření k odbornému lékaři,který můj problém vyřešil.Jednalo se o zánět hltanu a obvodní tak lékař na orl jen krčili rameny že mi nic není.Též jsem k němu chodila s dětmi ,vždy uměl pomoci jak radou tak lidským přístupem k pacientům.