Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

L. Malé 656, Pardubice
Sam. ord. lékaře spec. - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Charakterní udělající odborník! Vřele doporučuji!Karel Vinduška

nejlepší doktor
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Děkuji moc za provotřídní péči.To je lékař na svém místě,klobouk dolů.Všem vřele doporučuji,už před 27 lety jsem k němu chodila se svým malým synem a kdykoliv je potřeba poradí se vším.Lepšího lékaře ORL jsem nepotkala.

Ochotný a zkušený.

A

Skvělý přístup k mému synovi, který měl z vyšetření uší hrůzu a hysterii ještě než jsme vešli do ordinace. Odboural jeho strach a získal si ho. Chválím!!!

J

Se synem, který měl problémy s hlasivkami, jsme p.doktora navštívili několikrát. Vždy profesionál, na syna zapůsobil tak, že do ordinace chodil beze strachu sám, ač mu bylo teprve 5 let. Takových lékařů kéž by bylo...děkujeme za pomoc, pane doktore.

I

S tímto lékařem mám nejlepší zkušenosti. Pomohl mi mnohokrát, kde jiní lékaři z Pardubic selhali. Navíc má v Pardubicích příjemnou ordinační dobu.

J

CHodím k panu doktorovi jak se sebou tak s dětma a jsem velice spokojená. Nic nezanedbává a posílá na odbornější vyšetření. Jsem s ním velice spokojená a se sestřičkou. Pan doktir to umí velice dobře s dětma.

M

Hodnotím tohoto lékaře velice kladně .Několikrát jsem se na něj obrátila a vždy mi pomohl.U vedu jeden příklad za všechny ,po půl ročním běhání od jednoho lékaře k druhému jsem navštívila dr.Klobučara který mě poslal na vyšetření k odbornému lékaři,který můj problém vyřešil.Jednalo se o zánět hltanu a obvodní tak lékař na orl jen krčili rameny že mi nic není.Též jsem k němu chodila s dětmi ,vždy uměl pomoci jak radou tak lidským přístupem k pacientům.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti