Jediná zubařka u které jsem ještě jako malá přestala "křičet". Spravovala mi i přední uražené zuby a je to k nepoznání. Opravdu šikovná, hodná a milá. :-)

Úzká 109, Chrudim
Samostatná ordinace PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka mi s malou přestávkou skvěle pečuje o zuby už 18 let. Jsem moc ráda, že ji mám.

výborná paní zubařka,chodíme k ní celá rodina už léta.milá,hodná a ochotná

K paní doktorce docházím od léta letošního roku.Hodnotím ji velice kladně,vždy je vstřícná,ochotná a i když mám zuby velice zanedbané,ví si rady a má naplánovaný postup.Považuji ji za profesionála.
Rovněž sestřička je ochotná,milá.Doporučuji,pokud ještě vůbec p.doktorka přibírá.

k paní doktorce chodím přibližně rok a jsem naprosto spokojený..skvělý přístup!

Velmi dobrá.Přistup s jakým jsem se dosud nesetkal.Díky ní se u mě vytratil strach z vrtání.Je to profesionál!

Paní doktorku si celá rodina nemůžeme vynachválit. Je velice pečlivá, ochotná. Ráda ji doporučím jiným.

Zatím nejlepší stomatolog kterého jsem kdy navštěvoval, dokonce se u mě vytrácí strach ze zubařů. Paní doktorku můžu jen doporučit.

bezva zubařka milá ochotná bezproblémová

Je to bezvadná lékařka a děti na ni nedají dopustit.

výborná paní zubařka,chodíme k ní celá rodina už léta.milá,hodná a ochotná

k paní doktorce chodím přibližně rok a jsem naprosto spokojený..skvělý přístup!

bezva zubařka milá ochotná bezproblémová

Je to bezvadná lékařka a děti na ni nedají dopustit.