Klinický psycholog
Sukova třída 1935, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Milá paní, která si se mnou spíš povídá, než abychom skutečně něco řešili, ale člověk si tím urovná myšlenky a to někdy stačí. Opravdu se snaží být vstřícná a chápavá.

Dobrý den. K paní doktorce chodíme už 12 let a vždy mi dokázala dobře poradit, pochopit a pomoci. Doporučuji všem. Chodí k ní hodně lidí, proto má delší čekací dobu, ale jinak je super- usměvavá, příjemná. Iva K.

Dobrý den, mohu paní doktorku jen doporučit, před 17 lety se mě ujala jako nezletilé a velice mi pomohla v těžké rodinné situaci,kterou jsem si bohužel nezavinila. Byla velice příjemná a mohu jí jen poděkovat,že jsem zdárně prošla touto životní etapou a i nadále ji mohu kontaktovat ohledně rad,kterých není nikdy dost. Díky jejím zkušenostem velice příjemnému vystupování a pomoci ji mohu jen doporučit. Jana K.

Osobní věci paní doktorka sdělila třetím osobám,přestože se tvářila jako profesionál.

hodnocení nejlepší

Paní doktorka je skvělá.Mám ji moc ráda,je hodná,umí poradit.Vždycky když k ní přídu tak si sní pěkně popovídám o všem co mě trápí.Hodně mi pomohla a za to ji moc děkuji.Doporučuji všem.Petra

Paní doktorka pomáhá naší dceři zvládnout její problémy (i ve spolupráci s další odbornou lékařkou) na vysoké profesionální úrovni. Má snahu o všestranné a objektivní zjištění všech možných příčin dceřina stavu, aby mohla stanovit adekvátní terapii. Zároveň postupuje velmi eticky. Protože i naše dcera musela řešit mj. svůj partnerský vztah, jehož okolnosti jsou obdobné jedinému negativnímu názoru (z 21. 8. 2009), jsme názoru, že kdo nechce, ten nepochopí, ale ostouzet dobrou psycholožku kvůli osobním problémům je zneužitím tohoto serveru.

Tímto bych se chtěla omluvit vynikající paní doktorce, která mi velmi pomohla a stále pomáhá, za vyjádření mého bývalého přítele, který bohužel neunesl rozchod mezi námi, a obrací svoji zlobu také na lidičky v mém okolí, o kterých si myslí,
že k tomuto rozchodu přispěli. Je mi to velmi líto, neboť já si o lidech myslím
vždy jen to nejlepší, a paní doktorka, která se snaží všem co nejvíce pomáhat a
leckdy na úkor svého osobního času a nad rámec povinností, k tomuto přišla, jak
se říká "jak slepý k houslím". Paní doktorka je velmi milá, příjemná a citlivá,
má moji důvěru a ačkoliv jsem dříve chodila i k jiným psychologům, nikomu jsem
se nedokázala tolik otevřít jako jí. Velmi si její práce vážím a děkuji, můžu ji
s čistým svědomím doporučit všem, co mají tolik problémů se životem jako já.

velmi milá a příjemná pan doktorka.mojí dceři velmi pomohla a pomáhá s psych.stavem po operaci mozku.děkuji

Má zkušenosti,které rozdává s láskou a dokáže i v těch nejméně příjemných okamžicích života najít ten správný smysl.Umí pohladit slovem,ale i vážně nahlédnout na problém.Je odborníkem na svém místě.