Čáslavská 503, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor mi trhal dva "moudré zuby". Měla jsem z toho velké obavy, protože jsem trochu choulostivá na bolest. Byla jsem úplně ohromená, že to vůbec nebolelo - ani injekce, ani trhání, ani po zákroku. Při trhání se mi udělalo trochu zle z toho blbého pocitu a pan doktor projevil úžasnou empatii - dal mi pauzu na vzpamatování, hadr na hlavu, držel mě za ruky, povídal si se mnou o filmech. Vše jsem měla asi za 10 minut za sebou a ani doma mě nebolelo nic (pár dní po tom jsem jen cítila, že se v puse něco stalo, ale ne bolest)! I návštěvu pan doktor zahajoval otázkou, jak se mám, a celkově jsem se u něj cítila velmi příjemně! Vše mi vysvětlil, pochopil mou choulostivost. Opravdu vřele doporučuji!!!

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa osobní známost

Vynikající lékař,maximálně pozorný,trpělivý.Vždy poradí a výtečně ošetří.Velká spokojenost všech členů naší rodiny

U pana doktora jsem velmi spokojená,vždy vše důkladně vyšetří a pacient ho zajímá,což se bohužel nedá říci o všech lékařích.
Markéta

K panu doktorovi jsem přišla před 6ti lety s mnoha problémy. Vše velmi trpělivě vyřešil a hlavně, naučil mě důležitou věc- jak si správně čistit zuby a taky, že základ je prevence. Velká spokojenost :)

k panu doktorovi chodim od stredni skoly a nemuzu si ho vynachvalit.profesionalni pristup,mile jednani,nikdy nic nezanedba,naopak - prevence zaklad. DOPORUCUJI!!!!

Velice pečlivý a příjemný lékař.Doporučuji.

Jeho přístup kmalým dětem ( 5 let) je obdivuhodný, dokáže z nich smít strach takovým způsobem, že vrtání nebo trhání jim nenahání hrůzu a preventivní prohlídka je vlastně taková malá estráda a velká zábava.

pečlivý,doktor jsem sním spokojená.Vřele doporučuji.

Vyzkoušela jsem hodně zubních lékařů, ale tento pan doktor je opravdu nejlepší. Ke každému problému přistupuje zodpovědně, nespěchá, vysvětlí, co je třeba. Trhání zubů nebo vrtání a plombování není problém. Je to opravdu "machr" v oboru.