Jiří Chour, zubař Chrudim

MUDr. Jiří Chour

Zubař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čáslavská 503, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

K panu doktorovi chodím již téměř 30 let, po celou tuto dobu je jeho přístup velmi profesionální, lidský, podařilo se mu zbavit me panického strachu ze zubaře, který jsem získala v mládí. Naučil mě, jak si pořádně čistit zuby, klade velky důraz na prevenci. Nezažila jsem ho ve špatné náladě, i když určitě má své starosti, jako každý jiný.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pan doktor mi trhal dva "moudré zuby". Měla jsem z toho velké obavy, protože jsem trochu choulostivá na bolest. Byla jsem úplně ohromená, že to vůbec nebolelo - ani injekce, ani trhání, ani po zákroku. Při trhání se mi udělalo trochu zle z toho blbého pocitu a pan doktor projevil úžasnou empatii - dal mi pauzu na vzpamatování, hadr na hlavu, držel mě za ruky, povídal si se mnou o filmech. Vše jsem měla asi za 10 minut za sebou a ani doma mě nebolelo nic (pár dní po tom jsem jen cítila, že se v puse něco stalo, ale ne bolest)! I návštěvu pan doktor zahajoval otázkou, jak se mám, a celkově jsem se u něj cítila velmi příjemně! Vše mi vysvětlil, pochopil mou choulostivost. Opravdu vřele doporučuji!!!


L
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa osobní známost

Vynikající lékař,maximálně pozorný,trpělivý.Vždy poradí a výtečně ošetří.Velká spokojenost všech členů naší rodiny


M
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem velmi spokojená,vždy vše důkladně vyšetří a pacient ho zajímá,což se bohužel nedá říci o všech lékařích.
Markéta


B
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přišla před 6ti lety s mnoha problémy. Vše velmi trpělivě vyřešil a hlavně, naučil mě důležitou věc- jak si správně čistit zuby a taky, že základ je prevence. Velká spokojenost :)


K

k panu doktorovi chodim od stredni skoly a nemuzu si ho vynachvalit.profesionalni pristup,mile jednani,nikdy nic nezanedba,naopak - prevence zaklad. DOPORUCUJI!!!!


L
Ověřeny pacient

Velice pečlivý a příjemný lékař.Doporučuji.


L

Jeho přístup kmalým dětem ( 5 let) je obdivuhodný, dokáže z nich smít strach takovým způsobem, že vrtání nebo trhání jim nenahání hrůzu a preventivní prohlídka je vlastně taková malá estráda a velká zábava.


S

pečlivý,doktor jsem sním spokojená.Vřele doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Vyzkoušela jsem hodně zubních lékařů, ale tento pan doktor je opravdu nejlepší. Ke každému problému přistupuje zodpovědně, nespěchá, vysvětlí, co je třeba. Trhání zubů nebo vrtání a plombování není problém. Je to opravdu "machr" v oboru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti