U pana doktora jsem velmi spokojená,vždy vše důkladně vyšetří a pacient ho zajímá,což se bohužel nedá říci o všech lékařích.

Čáslavská 503, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Markéta

K panu doktorovi jsem přišla před 6ti lety s mnoha problémy. Vše velmi trpělivě vyřešil a hlavně, naučil mě důležitou věc- jak si správně čistit zuby a taky, že základ je prevence. Velká spokojenost :)

k panu doktorovi chodim od stredni skoly a nemuzu si ho vynachvalit.profesionalni pristup,mile jednani,nikdy nic nezanedba,naopak - prevence zaklad. DOPORUCUJI!!!!

Velice pečlivý a příjemný lékař.Doporučuji.

Jeho přístup kmalým dětem ( 5 let) je obdivuhodný, dokáže z nich smít strach takovým způsobem, že vrtání nebo trhání jim nenahání hrůzu a preventivní prohlídka je vlastně taková malá estráda a velká zábava.

pečlivý,doktor jsem sním spokojená.Vřele doporučuji.

Vyzkoušela jsem hodně zubních lékařů, ale tento pan doktor je opravdu nejlepší. Ke každému problému přistupuje zodpovědně, nespěchá, vysvětlí, co je třeba. Trhání zubů nebo vrtání a plombování není problém. Je to opravdu "machr" v oboru.

Markéta

Velice pečlivý a příjemný lékař.Doporučuji.

pečlivý,doktor jsem sním spokojená.Vřele doporučuji.