Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

silně smíšené pocity ze dvou návštěv, při první jsem byl vyšetřen celkem zevrubně, doporučení na RTG, jež je ve stejné budově, další léčba dle výsledků RTG. Druhá návštěva - slova pana doktora: " připomeňte mi co jsme u vás minule řešili". Ok, vysvětluji znovu s trpělivostí své potíže.

Pan doktor: "na RTG jste byl?"..vzhledem k tomu, že mu výsledky chodí přímo do systému, zbytečná otázka...Výsledky následně RTG nekonzultovány, následovala totožná vyšetření provedená na první návštěvě. Chvíli ťukání do klávesnice a "objednejte se na neurologii"...nejistá otázka z mé strany: "takže pane doktore, z ortopedického hlediska jste neshledal žádný problém?"...odpověď: "ne" a předání zprávy do ruky.

velmi vázne komunikace ze strany doktora, na vše je nutné se dotazovat, jinak se mnoho nedozvíte, absence normy jednání s pacientem

suma sumárum

neochota pomoci, velmi nedostatečná komunikace s pacientem, neochota pomoci

možná měl pan doktor špatný den, tyhle recenze mohou být relativně subjektivní.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

I v době koronavirové mi velmi rychle pomohl od šílené bolesti kolene. Přijel jsem s francouzskými holemi. S citem mi aplikoval obstřik a po zhodnocení RTG jsem u něho byl ještě 2x na kontrole. Už bez francouzských holí (hurá).
V případě zhoršení stavu se mám ozvat telefonicky.
Jsem jeho dloholetý pacient. Je to člověk na svém místě. Na rozdíl od většiny ambulantních ortopedů má neocenitelné zkušenosti z nemocniční praxe včetně bohaté operativy.
Takže u něho jste opravdu v dobrých rukách.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. bolesti pohybového aparátu

U pana doktora Peřiny jsem se léčila s bederní páteří.S jeho přístupem jsem byla naprosto spokojená. Průběh léčby mi byl dostatečně vysvětlen, na základě přesného diagnostikování se můj zdravotní stav postupně zlepšil a chválím také jeho podporu a lidský přístup.

Trochu obhroublejší jednání s pacientem, nepříliš přesné a trochu chybné diagnostikování (většina populace má artrozu a basta) a pan doktor je málo k zastižení (stav na podzim 2014). Zato narozdíl od jiného ortopeda na KOLF poliklinice neaplikuje placenou injekci bez souhlasu pacienta. Vyšetření poměrně důkladné, bohužel až na to diagnostikování.
Po přestěhování jsem pokračoval na ortopedii v jiném kraji, proto můžu napsat toto srovnání.

Pan MUDr. Peřina - /operace (endoprotéza) kolena/ - je výborný, naprostá spokojenost. Přeji si od něho operaci druhého kolena.

Zdravím
Pan doktor Peřina je špička v oboru a příjemný člověk. Operace - náhrada hlavice levého humeru.
V HK mi chtěli kloub obrousit a odchod,což bych po roce podstoupil znovu. Pan doktor Peřina vyhodnotil zákrok - ,,náhrada hlavice" . Jsem 5 týdnů po operaci a stav se stále zlepšuje bez problému.
Doporučuji všem co mají problém s klouby. Moc děkuji za zákrok a celkový přístup který pokračuje.
Milan Pecháček - HK

Pan doktor je výborný, odborník na svém místě, příjemný, správný šprímař, snaží se tak odvést pozornost od bolestivých injekcí, zatím mně vždy pomohl a jsem s ním spokojená. Plechatá Blanka

18.6.2014 - CIRKLOVÁ JANA
Pan doktor je vynikající operatér,podstoupila jsem TEP kolenního kloubu,
vše OK. chůze bez bolesti - maximální spokojenost a díky pane doktore!!!

Mudr Peřina je vynikající odborník a skvělý lékař. Podstoupil jsem u něj operaci kyčelního kloubu a jsem maximálně spokojen. Čím víc se známe, tím lepší přístup k pacientovi má. Všem doporučuji Vladimír Vrabec Pardubice

Velmi dobré zkušenosti, mám za sebou dvě operace kolen v rozmezí 15 let a vždy s výborným výsledkem. Co se přístupu týče, tak jsem byl spokojený, žádný problém. Takové jsou zkušenosti mé...