Milan Peřina, ortoped Pardubice

MUDr. Milan Peřina

Ortoped Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný


I v době koronavirové mi velmi rychle pomohl od šílené bolesti kolene. Přijel jsem s francouzskými holemi. S citem mi aplikoval obstřik a po zhodnocení RTG jsem u něho byl ještě 2x na kontrole. Už bez francouzských holí (hurá).
V případě zhoršení stavu se mám ozvat telefonicky.
Jsem jeho dloholetý pacient. Je to člověk na svém místě. Na rozdíl od většiny ambulantních ortopedů má neocenitelné zkušenosti z nemocniční praxe včetně bohaté operativy.
Takže u něho jste opravdu v dobrých rukách.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

silně smíšené pocity ze dvou návštěv, při první jsem byl vyšetřen celkem zevrubně, doporučení na RTG, jež je ve stejné budově, další léčba dle výsledků RTG. Druhá návštěva - slova pana doktora: " připomeňte mi co jsme u vás minule řešili". Ok, vysvětluji znovu s trpělivostí své potíže.

Pan doktor: "na RTG jste byl?"..vzhledem k tomu, že mu výsledky chodí přímo do systému, zbytečná otázka...Výsledky následně RTG nekonzultovány, následovala totožná vyšetření provedená na první návštěvě. Chvíli ťukání do klávesnice a "objednejte se na neurologii"...nejistá otázka z mé strany: "takže pane doktore, z ortopedického hlediska jste neshledal žádný problém?"...odpověď: "ne" a předání zprávy do ruky.

velmi vázne komunikace ze strany doktora, na vše je nutné se dotazovat, jinak se mnoho nedozvíte, absence lidského jednání

suma sumárum

neochota pomoci, velmi nedostatečná komunikace s pacientem, neochota pomoci

možná měl pan doktor špatný den, tyhle recenze mohou být relativně subjektivní.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. bolesti pohybového aparátu

U pana doktora Peřiny jsem se léčila s bederní páteří.S jeho přístupem jsem byla naprosto spokojená. Průběh léčby mi byl dostatečně vysvětlen, na základě přesného diagnostikování se můj zdravotní stav postupně zlepšil a chválím také jeho podporu a lidský přístup.


J
Ověřeny pacient

Trochu obhroublejší jednání s pacientem, nepříliš přesné a trochu chybné diagnostikování (většina populace má artrozu a basta) a pan doktor je málo k zastižení (stav na podzim 2014). Zato narozdíl od jiného ortopeda na KOLF poliklinice neaplikuje placenou injekci bez souhlasu pacienta. Vyšetření poměrně důkladné, bohužel až na to diagnostikování.
Po přestěhování jsem pokračoval na ortopedii v jiném kraji, proto můžu napsat toto srovnání.


J
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Peřina - /operace (endoprotéza) kolena/ - je výborný, naprostá spokojenost. Přeji si od něho operaci druhého kolena.


Ověřeny pacient

Zdravím
Pan doktor Peřina je špička v oboru a příjemný člověk. Operace - náhrada hlavice levého humeru.
V HK mi chtěli kloub obrousit a odchod,což bych po roce podstoupil znovu. Pan doktor Peřina vyhodnotil zákrok - ,,náhrada hlavice" . Jsem 5 týdnů po operaci a stav se stále zlepšuje bez problému.
Doporučuji všem co mají problém s klouby. Moc děkuji za zákrok a celkový přístup který pokračuje.
Milan Pecháček - HK


Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný, odborník na svém místě, příjemný, správný šprímař, snaží se tak odvést pozornost od bolestivých injekcí, zatím mně vždy pomohl a jsem s ním spokojená. Plechatá Blanka


Ověřeny pacient

18.6.2014 - CIRKLOVÁ JANA
Pan doktor je vynikající operatér,podstoupila jsem TEP kolenního kloubu,
vše OK. chůze bez bolesti - maximální spokojenost a díky pane doktore!!!


V
Ověřeny pacient

Mudr Peřina je vynikající odborník a skvělý lékař. Podstoupil jsem u něj operaci kyčelního kloubu a jsem maximálně spokojen. Čím víc se známe, tím lepší přístup k pacientovi má. Všem doporučuji Vladimír Vrabec Pardubice


R
Ověřeny pacient

Velmi dobré zkušenosti, mám za sebou dvě operace kolen v rozmezí 15 let a vždy s výborným výsledkem. Co se přístupu týče, tak jsem byl spokojený, žádný problém. Takové jsou zkušenosti mé...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti