Erno Košťála 870, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

K paní doktorce chodíme s manželkou dlouhá léta,a naprostá spokojenost pokaždé vám řekne co bude dělat umrtví co se dá ochotná,příjemná.

Bezvadná paní doktorka, pěkný přístup, profesionální ošetření. Naše děti i já k ní chodíme od dětského věku mých tří dětí, kdy jim byla i školní zubařkou. Neokrádá, je milá a lidská, prostě bezva!!!

Já na paní doktorku Hylákovou nedám dopustit. Vystřídal jsem několik zubních lékařů a nikde jsem se nesetkal s takovou ohleduplností a kvalitní péči. A vzhledem k tomu, že mé zuby za moc nestojí, má často se mnou dost práce. Moje rodina k ní také chodí a všichni máme stejný názor.

Děkuji a vřele mohu PANÍ DOKTORKU jen všem doporučit. Milý a lidský přístup. NEOKRÁDÁ LIDI, jako jiní stomatologové, kteří si z toho udělali jen kšeft. Když je něco za peníze, pak je to z pacientem vždy dopředu probráno, ne až potom, jak se mi stalo před lety jinde, kde se posléze ukázalo, že šlo o požadavek neoprávněný.
Jelikož má v péči většinu dětí zákl. školy, kde je i její ordinace umístěna, je i přístup k dospělému pacientovi tak nějak měkčí než jinde, alespoň mám ten pocit, po bohatých zkušenostech jinde. Vždy mi paní doktorka pomohla, lidským přístupem potěšila a nikdy mi nevytkla ani slovem, že jsem se opozdil při předešlém objednání, jednou až o deset minut. A víte proč? Protože na Dubinu do Pardubic jezdím k zubaři až z Chrudimi, přesto, že je zde stomatologů dost. A určitě ne z nostalgie, že jsem v Pardubicích léta bydlel. Zkrátka vynikající lékař se nemění!!!! Ani kdybych bydlel na druhém konci republiky, pak i přesto bych rád zajel do Pardubic za touto skvělou paní doktorkou, kteréžto tímto děkuji za dosavadní péči a lidský přístup.

Tahle paní doktorka mi hodně zanedbala stoličku o kterou jsem ve 25 přišla. Když jsem za ní přišla, že mám problémy se zubem řekla mi, že sním nic nemám, že mám odloupnutou sklovinu. A odloupnutá skolivna to vážně nebyla byl to kaz až ke dřeni. Fakt ji hrozně děkuju nejhorší zubařka !!

Mohu jen doporučit. Hodná, ale hlavně dobrá lékařka. Neměl jsem s ní nikdy problém. Taktéž rodiče a manželka si jí nemohou vynachválit. Charakterizoval bych jí takto: LIDSKÝ PŘÍSTUP, KVALITNÍ PÉČE. Děkuji Paní doktorko

plomby od ní zatím držej, mnohé už 25 let, a to je důležitý, oproti tomu, co slyším od jiných lidí od jiných lékařů :) jen je to prostě paní zubařka, a ty můžou mít fakt rádi jen jejich příbuzní a lidi se zdravým chrupem

K této zubařce chodím už od školky a poslední dobou jsem tam téměř každy týden. Oceňuji tu pečlivost a píli, kterou vynakládá na své pacienty. Mám zuby v nepořádku,ale všechny se mi je snaží zachránit. Asi před měsícem mě zub začal bolet v sobotu odpoledne,tak jsem si vyseděla 3 hodiny na pohotovosti, kde jakmile jsem popsala problém paní doktorka(nebudu jmenovat)sahala po kleštičkách a řekla,že jediné co může,tak ten zub vytrhnout. Paní zubařce Hylákové tímto moc děkuji.Bea

Vynikající paní doktorka.Chodíme k ní celá rodina.Vynikající přístup k dětem.
Všem doporučuji.Já bych k jiné zubařce nešel.

Pani doktorka je velice prijemna, pokazde rekne co vam bude delat a jake jsou moznosti lokalni anestezie. CHodime k ni cela rodina uz mnoho let a naprosta spokejenost.Diky pani doktorko.