Sam. ordinace PL - stomatologa
Hraniční 6, Pardubice

K paní doktorce jsem chodila bohužel od malinka (dnes je mi 30 let), ze odejdu sem se rozhodla po tom, co mi již po několikáté vypadlé plombě odmítla dát bílou (několikrát sem ji musela zdůraznit, ze proste chci bílou plombu) na to mi rekla, ze ji musí objednat abych přišla za týden!!! Nakonec sem zjistila ze mi pod tu bílou plombu stejně dala i amalgám (neskutecna drzost) na víc jak to vypada? Necháte si dat bílou plombu a pod tím vám prosvita amalgám, takže z bílé je šedá? A ještě si za tu rádoby bílou plombu zaplatíte! Takže sem se rozhodla změnit zubaře, kde mi po RTG zjistili 6 mezi zubních kazů!

Manželka k ní chodila deset let. Paní doktorka nebyla nepříjemná ale poté co její matka od ní odešla z důvodu několika letého neřešení problému, který ji teď způsobí hodně pravidelné návštěvy skutečného lékaře odborníka.
Manželka odešla k mé zubařce, která ji chrup prohlédla, provedla kompletní RTG vyšetření a sdělila jí že má sedm kazů. Ty jí určitě nevznikli za čtyři měsíce od poslední preventivní prohlídky.
Doporučuji si důkladně rozmyslet který zubař nabízí opravdu profesionální přistup a který to má jako zpestření volného času.

K paní doktorce chodíme už hodně dlouho nejmíň 6 let, Ví jaká jsem ,,posera" co se týče toho dojít si k ní na preventivku a ne až bude nějáký velký problém..Na podzim mi dávala dohromady 2 zuby kde jsem měla zánět,čistila mi kanálky atd..A zuby jsou v pořádku.No bože a že mi jednou vypadla plomba to se stane u každého zubaře..Jak doktorka tak sestřička jsou milé a nikam jinam bych nešla ;)

Paní doktorka je velice neprofesionální. Až po přechodu k jiné zubařce a zhotovení RTG snímku jsem zjistila, co mi MUDr. Švejková napáchala v puse za neplechu. Paní zubařka se rozhodně nesnaží udělat nic kvalitně! Radím všem se jí vyvarovat.

Výborná zubařka

Skvela pani doktorka

Vždycky jsem se bála zubaře ,ale paní doktorka je super.Než se začnu bát jsem venku a zuby od ní spravené kupodivu drží a ne jako jinde.

Já chodím k této doktorce asi od 3 let, a nikdy jsem u ní problém neměl. Vždy příjemná, a milá a řekl bych, že je velice profesionální. Jednou nebo dvakrát mi sice vypadla plomba, ale tak to se stane. Je to skvělá lékařka.

Velmi dobrá lékařka,dobrý přístup k lidem ,ochotná.

Bez jedinného problému,jsem velmi spokojená. Rychlá a kvalitní.