Hraniční 6, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Manželka k ní chodila deset let. Paní doktorka nebyla nepříjemná ale poté co její matka od ní odešla z důvodu několika letého neřešení problému, který ji teď způsobí hodně pravidelné návštěvy skutečného lékaře odborníka.
Manželka odešla k mé zubařce, která ji chrup prohlédla, provedla kompletní RTG vyšetření a sdělila jí že má sedm kazů. Ty jí určitě nevznikli za čtyři měsíce od poslední preventivní prohlídky.
Doporučuji si důkladně rozmyslet který zubař nabízí opravdu profesionální přistup a který to má jako zpestření volného času.

K paní doktorce chodíme už hodně dlouho nejmíň 6 let, Ví jaká jsem ,,posera" co se týče toho dojít si k ní na preventivku a ne až bude nějáký velký problém..Na podzim mi dávala dohromady 2 zuby kde jsem měla zánět,čistila mi kanálky atd..A zuby jsou v pořádku.No bože a že mi jednou vypadla plomba to se stane u každého zubaře..Jak doktorka tak sestřička jsou milé a nikam jinam bych nešla ;)

Paní doktorka je velice neprofesionální. Až po přechodu k jiné zubařce a zhotovení RTG snímku jsem zjistila, co mi MUDr. Švejková napáchala v puse za neplechu. Paní zubařka se rozhodně nesnaží udělat nic kvalitně! Radím všem se jí vyvarovat.

Výborná zubařka

Skvela pani doktorka

Vždycky jsem se bála zubaře ,ale paní doktorka je super.Než se začnu bát jsem venku a zuby od ní spravené kupodivu drží a ne jako jinde.

Já chodím k této doktorce asi od 3 let, a nikdy jsem u ní problém neměl. Vždy příjemná, a milá a řekl bych, že je velice profesionální. Jednou nebo dvakrát mi sice vypadla plomba, ale tak to se stane. Je to skvělá lékařka.

Velmi dobrá lékařka,dobrý přístup k lidem ,ochotná.

Bez jedinného problému,jsem velmi spokojená. Rychlá a kvalitní.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni,nejen za její přístup,ale i za skvěle odvedenou práci.Jsme zdaleka,a ani přesto neváháme paní doktorku navštívit.Schulzová Chotěboř