Adresa

Pardubická krajská nemocnice, a.s
Kyjevská 44, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pane doktore velmi děkuji za pečlivé léčení mé přítelkyně Petry B. na plicním oddělení a za následnou podporu ještě na kardiologii. R.B. Vřele doporučuji.

Ověřený profil

Mám je ty nejlepší zkuenosti hodně mi pomohl.... Díky pane doktore

Ověřený profil

Važený pane doktore,velice Vám děkuji za Váš přístup.Jste oprvadu fajn doktor.Jevidět,že to máte opravdu tzv.pod kontrolou.Jsem ráda,že jsem se dostala právě kVám.Jste opravdu skvělý.Ještě jednou děkuji za Vaší péči.Držím palce ať Vám to jde tak dobře jako doteď.S pozdravem Bukovská


Bylajsem s ním spokojena a myslím si,že určitě nejsem sema.Děkuju za všechno


Ověřený profil

Bohužel i podle dalších příspěvků to vypadá, že pan doktor má asi "své dny". Když jsem byl na ambulanci se svoji matkou, tak byl neskutečně podrážděný. Jednoho dědu vyvedl z ordinace na chodbu a přede všema jeho doprovodu zvýšeným hlasem řekl "Prosím vás, s takovejma hovadinama mi sem nechoďte, běžte si k obvodní". I kdyby si to snad myslel, tak si něco takového jako profesionál nesmí dovolit. Mé matce do zprávy napsal jak ji prohmatal, přitom na ni ani nesáhl. Při plné čekárně ovšem srdečně vítá dámy a pány s kufříkama z farmaceutických firem, kteří mají pochopitelně díky benefitům, které přinášejí, přednost před pacientem. Možná se pan doktor nechová takto vždycky, ale náladový člověk prostě nemá s pacienty vůbec pracovat.


Ověřený profil

Vážený pane doktore,
velice děkuji za Vaši péči při zjištění mé diagnózy.Váš přístup i znalosti jsou na profesionální úrovni.Byl jsem při každé návštěvě ve Vaší ordinaci velice spokojen. Přeji Vám hodně síly a pevné zdraví. Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem V.Bureš


Ověřený profil

Nejlepší urolog jakého znám. Chodili jsme k němu s 5 letým synem s přirostlou předkožkou. K dětem má velice dobrý vztah, umí si je získat, je hodný, vše dobře vysvětlí a hlavně nezastává názor násilného stržení předkožky a tím ušetřil synovi hodně bolesti. Doporučuji všem maminkám, které mají malé klučiny a podobné problémy jako my. Panu doktorovi přeji v životě soukromém i profesním jen to nejlepší.


Pane doktore, moc moc děkuji za Vaš přístup, se kterým jsem se ještě u lékaře nesetkala, podle mě jste opravdový profesionál, velice hodný k dětem, vše jste mi vysvětlil a nedával jste mi najevo, že Vás otravujeme. Můj dvouletý syn říká, že jste "hodný pan doktor". Prostě kdyby alespoň polovina doktorů měla takový zájem o svého pacienta jako vy, hned by byl svět veselejší.
Ještě jednou děkuji, přeju Vám hodně úspěchů jak v pracovním tak v soukromém životě
Michaela Kubíčková


M

Nejprve mi vynadal, že k němu jdu bez doporučení praktického lékaře a že za to bude muset něco platit nebo co, ale když vychladl tak se choval jako profesionál a po vyšetření a kontrolách zjistil, že mi vlastně nic není, že pouze málo piju a byl velice milý a ochotný.


Š
Ověřený profil

Pane doktore moc vám děkuji za vaší péči s jakou jste se me ujal.Nesetkala jsem se s takovým zájmem a přístupem.Myslím,že jste nejen profesionál,ale taky skvělý člověk.Přeji hodně štěstí a úspěchů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu