Stomatologická ordinace MDDr. Petr Strachota
S. K. Neumanna 1220, Pardubice V, Pardubice

Umístění: Stomatologická ordinace MDDr. Petr Strachota Jiný

K panu doktorovi chodím již 4 roky. Kvalita, ochota a empatie je zde samozřejmostí. Pan doktor ošetřuje skvěle a bezbolestně, zachránil mi zuby. Používá moderní metody a vždy nachází nejlepší řešení pro pacienta.

Umístění: Stomatologická ordinace MDDr. Petr Strachota

Od malička trpím až panickým strachem z návštěv zubní ordinace. Poslední tři roky navštěvuji ordinaci pana doktora a ač jsem se v jiných čekárnách někdy doslova klepala strachy, zde to zvládám již díky profesionálnímu přístupu dokonce s lehkým úsměvem. Pan doktor je empatický a dovede povzbudit. Jsem opravdu ráda, že jsem dostala doporučení právě do této ordinace. Všechna ošetření byla pro mě doposud bezbolestná. Plomby perfektně sedí (jejich provedení mi pochválili i na zubní hyg.). Za mě tedy s radostí a velkým poděkováním panu doktorovi dávám 5* a vřele všem doporučuji návštěvu této zubní ordinace.

Doporučuji všem bez výjimky. Kvalita, ochota, empatie. Ošetření je díky skvělému provedení umrtvení opravdu bezbolestné.

S takovým přístupem, jako má pan doktor se člověk jen tak nesetká:) Moc milý,ochotný, vše vysvětlí, ošetření je perfektní a vždy vyjde vstříc. A za novou sestřičku dávám také palec nahoru! Opravdu, všem co se bojí zubařů, pana doktora doporučuji! :-)

Dneska mi pan doktor trhal osmičku a bylo to úplně bezbolestný, příjemný přístup k pacientovi. Vždycky předem poví, jak vzniklou situaci bude řešit, tak sem věděla do čeho jdu. Jediné co mi je nepříjemné - citrónová vůně v čekárně (připomíná mi to voňku na WC) :D :D :D Naštěstí v ordinaci to není cítit... :) Za mě 1* :)

S panem doktorem jsem ztratila strach ze zubaře. Při každém zákroku předem říká co bude dělat, takže člověk ví, co ho bude čekat. Používá moderní metody a snaží se najít nejlepší řešení pro pacienta. Se sestřičkou jsou velmi sympatičtí a přátelští. Chodíme k nim celá rodina a jsme nadmíru spokojeni!!!!