Petr Strachota, zubař Pardubice

MDDr. Petr Strachota

Zubař Více

6 názorů

Uložit


Adresa

S. K. Neumanna 1220, Pardubice V, Pardubice
Stomatologická ordinace MDDr. Petr Strachota

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

H
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace MDDr. Petr Strachota Jiný

K panu doktorovi chodím již 4 roky. Kvalita, ochota a empatie je zde samozřejmostí. Pan doktor ošetřuje skvěle a bezbolestně, zachránil mi zuby. Používá moderní metody a vždy nachází nejlepší řešení pro pacienta.


Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace MDDr. Petr Strachota

Od malička trpím až panickým strachem z návštěv zubní ordinace. Poslední tři roky navštěvuji ordinaci pana doktora a ač jsem se v jiných čekárnách někdy doslova klepala strachy, zde to zvládám již díky profesionálnímu přístupu dokonce s lehkým úsměvem. Pan doktor je empatický a dovede povzbudit. Jsem opravdu ráda, že jsem dostala doporučení právě do této ordinace. Všechna ošetření byla pro mě doposud bezbolestná. Plomby perfektně sedí (jejich provedení mi pochválili i na zubní hyg.). Za mě tedy s radostí a velkým poděkováním panu doktorovi dávám 5* a vřele všem doporučuji návštěvu této zubní ordinace.


S
Ověřeny pacient

Doporučuji všem bez výjimky. Kvalita, ochota, empatie. Ošetření je díky skvělému provedení umrtvení opravdu bezbolestné.


P
Ověřeny pacient

S takovým přístupem, jako má pan doktor se člověk jen tak nesetká:) Moc milý,ochotný, vše vysvětlí, ošetření je perfektní a vždy vyjde vstříc. A za novou sestřičku dávám také palec nahoru! Opravdu, všem co se bojí zubařů, pana doktora doporučuji! :-)


P
Ověřeny pacient

Dneska mi pan doktor trhal osmičku a bylo to úplně bezbolestný, příjemný přístup k pacientovi. Vždycky předem poví, jak vzniklou situaci bude řešit, tak sem věděla do čeho jdu. Jediné co mi je nepříjemné - citrónová vůně v čekárně (připomíná mi to voňku na WC) :D :D :D Naštěstí v ordinaci to není cítit... :) Za mě 1* :)


P
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem ztratila strach ze zubaře. Při každém zákroku předem říká co bude dělat, takže člověk ví, co ho bude čekat. Používá moderní metody a snaží se najít nejlepší řešení pro pacienta. Se sestřičkou jsou velmi sympatičtí a přátelští. Chodíme k nim celá rodina a jsme nadmíru spokojeni!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti