Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

K paní doktorce chodím již přes 23 let, což velmi oceňuji, protože jsem k ní začala chodit jako dětský/dorostový pacient a pokračuji i v dospělosti. Zná tedy můj zdravotní stav lépe, než praktický lékař :). Sestřička je milá a ochotná, vždy se na všem domluvíme.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Jak již bylo zmíněno, paní doktorka je arogantní. Myslela jsem že jen vůdči nám, ale když čtu tak nejsme sami. Jinak endokrinologické záležitosti jsou hodně o psychice a zdravém životním stylu.

M
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Musím říci, že tak arogantního člověka jako je MUDr. Plášilová jsem v životě nikdy neviděl. Arogantní, nepříjemné, povýšenecké chování. Tady bych se vyhnul obloukem.


P
Umístění: jiné místo Jiný

Dceru přivedla na poruchu příjmu potravy díky své neschopnosti správně komunikovat. Donutila ji počítat každou kalorii a každý týden se vážit jen kvůli kontrole štítné žlázy, kterou nakonec vůbec neprovedla. Za jejích mladých let vše určitě fungovalo jinak, ale od té doby se medicína posunula značně dopředu. Paní doktorce chybí novější informace a celková radost z práce.


P
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Neochota paní doktorky v čemkoliv pomoci. Neporadí. Má jen svůj názor a ostatní názory vůbec nepřijímá. Velice nepříjemná.
Určitě nedoporučuji. V životě jsem se s takovým jednáním jako u toť paní doktorky nesetkala.


L
Ověřený profil

K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie


E
Ověřený profil

Pro Martinu - pokud je dítě obézní a paní doktorka neshledala příčinu v edokrinní oblasti, je vina na vás. Paní doktorka měla řící: čím jste to proboha krmila, maminko?! A pokud řešíte u devítiletého dítěte problémy jménem bulimie či anorexie, je to opět jen vaše chyba - dítě by mělo chodit k terapeutovi, nebo i odebráno z vaší zřejmě neschopné péče.


D
Ověřený profil

Skvělí přístup doktorky i sestry, rozumná komunikace a poctivý přístup. U paní doktorky jsem několik let a nemohla bych být spokojenější! :-)


O
Ověřený profil

Ochota a přístup k dětem


I
Ověřený profil

Profesionál ve svém oboru.O své pacienty se stará skvěle a navíc je to paní doktorka s andělem v duši.Je neskutečně milá a laskavá ke všem..vše vysvětlí.Chodím k ní i s dětmi a nevyměnila by jsem ji ani za nic,-ona je nejlepší!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, minulý týden mi byla v rámci vyšetřování nově vzniklého diabetu insipidu provedena MR mozku a hypofýzy s k.l., na které bylo oproti poslední (necílené) MR hlavy a páteře viditelné zvětšení hypofýzy a "difuzní nehomogennost" hypofýzy. Ložiskový proces v ní ani intrakraniálně neprokázán a nález prý odpovídá chronickému zánětu. Snažila jsem se o tomto chronickém zánětu něco zjistit, ale nedaří se mi dohledat jediný zdroj, který by něco takového popisoval a moje neuroložka mi řekla, že něco takového vidí poprvé. Má prosím někdo zkušenosti s chronickým zánětem hypofýzy? Jak můžu postupovat do doby termínu u endokrinoložky (který je bohužel až skoro za dva měsíce)? Mám poměrně rozsáhlé polymorfní potíže (kromě DI bolesti hlavy, celkové slabosti, vyčerpání, nadměrné pocení, nepravidelnou menstruaci, chronické průjmy, klidové tachykardie) a ráda bych adresovala alespoň to minimum, které můžu.

Dobrý den, ozvete se v pondělí na telefonu v naší ordinaci
MUDR. Ivana Plášilová

MUDr. Ivana Plášilová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.