Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie

Pro Martinu - pokud je dítě obézní a paní doktorka neshledala příčinu v edokrinní oblasti, je vina na vás. Paní doktorka měla řící: čím jste to proboha krmila, maminko?! A pokud řešíte u devítiletého dítěte problémy jménem bulimie či anorexie, je to opět jen vaše chyba - dítě by mělo chodit k terapeutovi, nebo i odebráno z vaší zřejmě neschopné péče.

Skvělí přístup doktorky i sestry, rozumná komunikace a poctivý přístup. U paní doktorky jsem několik let a nemohla bych být spokojenější! :-)

O

Ochota a přístup k dětem

Profesionál ve svém oboru.O své pacienty se stará skvěle a navíc je to paní doktorka s andělem v duši.Je neskutečně milá a laskavá ke všem..vše vysvětlí.Chodím k ní i s dětmi a nevyměnila by jsem ji ani za nic,-ona je nejlepší!!!!!

Paní doktorka to umí skvěle s dětmi. A tak jsme nepříjemný chirurgický zákrok na chodidle, s osmiletou dcerou, zvládly skvěle.

Spokojenost

skvělý lékař,nemám výhrad léčím se u ni 11 let

Velmi hodná a příjemná paní doktorka, má hezký přístup k pacientovi. Cokoliv vysvětlí. Doporučuji! Jen dřívější sestričku jsem měla radši (blondýnku), ale i tato není špatná.

jsem maximálně spokojená s léčbou mého syna u paní Dr.Plášilové.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, minulý týden mi byla v rámci vyšetřování nově vzniklého diabetu insipidu provedena MR mozku a hypofýzy s k.l., na které bylo oproti poslední (necílené) MR hlavy a páteře viditelné zvětšení hypofýzy a "difuzní nehomogennost" hypofýzy. Ložiskový proces v ní ani intrakraniálně neprokázán a nález prý odpovídá chronickému zánětu. Snažila jsem se o tomto chronickém zánětu něco zjistit, ale nedaří se mi dohledat jediný zdroj, který by něco takového popisoval a moje neuroložka mi řekla, že něco takového vidí poprvé. Má prosím někdo zkušenosti s chronickým zánětem hypofýzy? Jak můžu postupovat do doby termínu u endokrinoložky (který je bohužel až skoro za dva měsíce)? Mám poměrně rozsáhlé polymorfní potíže (kromě DI bolesti hlavy, celkové slabosti, vyčerpání, nadměrné pocení, nepravidelnou menstruaci, chronické průjmy, klidové tachykardie) a ráda bych adresovala alespoň to minimum, které můžu.

Dobrý den, ozvete se v pondělí na telefonu v naší ordinaci
    MUDR. Ivana Plášilová

MUDr. Ivana Plášilová