Ivana Plášilová, endokrinolog Pardubice

MUDr. Ivana Plášilová

Uložit

Endokrinolog, Pediatr Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Neochota paní doktorky v čemkoliv pomoci. Neporadí. Má jen svůj názor a ostatní názory vůbec nepřijímá. Velice nepříjemná.
Určitě nedoporučuji. V životě jsem se s takovým jednáním jako u toť paní doktorky nesetkala.


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie


E
Ověřeny pacient

Pro Martinu - pokud je dítě obézní a paní doktorka neshledala příčinu v edokrinní oblasti, je vina na vás. Paní doktorka měla řící: čím jste to proboha krmila, maminko?! A pokud řešíte u devítiletého dítěte problémy jménem bulimie či anorexie, je to opět jen vaše chyba - dítě by mělo chodit k terapeutovi, nebo i odebráno z vaší zřejmě neschopné péče.


D
Ověřeny pacient

Skvělí přístup doktorky i sestry, rozumná komunikace a poctivý přístup. U paní doktorky jsem několik let a nemohla bych být spokojenější! :-)


O
Ověřeny pacient

Ochota a přístup k dětem


I
Ověřeny pacient

Profesionál ve svém oboru.O své pacienty se stará skvěle a navíc je to paní doktorka s andělem v duši.Je neskutečně milá a laskavá ke všem..vše vysvětlí.Chodím k ní i s dětmi a nevyměnila by jsem ji ani za nic,-ona je nejlepší!!!!!


Paní doktorka to umí skvěle s dětmi. A tak jsme nepříjemný chirurgický zákrok na chodidle, s osmiletou dcerou, zvládly skvěle.


Spokojenost


skvělý lékař,nemám výhrad léčím se u ni 11 let


Velmi hodná a příjemná paní doktorka, má hezký přístup k pacientovi. Cokoliv vysvětlí. Doporučuji! Jen dřívější sestričku jsem měla radši (blondýnku), ale i tato není špatná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, minulý týden mi byla v rámci vyšetřování nově vzniklého diabetu insipidu provedena MR mozku a hypofýzy s k.l., na které bylo oproti poslední (necílené) MR hlavy a páteře viditelné zvětšení hypofýzy a "difuzní nehomogennost" hypofýzy. Ložiskový proces v ní ani intrakraniálně neprokázán a nález prý odpovídá chronickému zánětu. Snažila jsem se o tomto chronickém zánětu něco zjistit, ale nedaří se mi dohledat jediný zdroj, který by něco takového popisoval a moje neuroložka mi řekla, že něco takového vidí poprvé. Má prosím někdo zkušenosti s chronickým zánětem hypofýzy? Jak můžu postupovat do doby termínu u endokrinoložky (který je bohužel až skoro za dva měsíce)? Mám poměrně rozsáhlé polymorfní potíže (kromě DI bolesti hlavy, celkové slabosti, vyčerpání, nadměrné pocení, nepravidelnou menstruaci, chronické průjmy, klidové tachykardie) a ráda bych adresovala alespoň to minimum, které můžu.

Dobrý den, ozvete se v pondělí na telefonu v naší ordinaci
MUDR. Ivana Plášilová

MUDr. Ivana Plášilová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti