Zdenka Valešová, logoped Chrudim

Zdenka Valešová

Logoped Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Opletalova 15, Chrudim
Logopedické pracoviště

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

H
Ověřeny pacient

Paní Valešové bych chtěla poděkovat za pečlivou péči a trpělivost s mým roztěkaným synem. Možná,že léčba sykavek a "ř" není náročná, nevím. Poctivě jsme cvičili i když syn protestoval. Jsem velice spokojená.


P
Ověřeny pacient

Já také nejsem spokojena. Nejdříve jsme chodili jednou za 2 až 3 měsíce. Když se začal platit příspěvek 30,- Kč, už jsme chodili 1 za měsíc. Na můj dotaz proč pokaždé platíme, mi bylo odpovězeno, že syn byl odborně vyšetřen. Paní doktorka byla dost často neklidná, což se vše přenášelo na syna a nechtěl komunikovat. Většinu času jsme strávili u počítače, kde syn rozpoznával zvuky a obrázky. Stále stejné a do kola. Po 2 letech mě to přestalo bavit a skončili. Má představa o logopedii je asi jiná, měla jsem představu, že bude se synem mluvit a ukazovat mu jak má mít správně jazyk, zuby a pod., když chce vyslovit určité písmenko. Ale jsem jen laik, třeba je to dnes o něčem jiném.


X

pro uživatele nicka "otec"já jsem se zaregistrovala k paní doktorce Valešové tak jak je možné že se syny nekomunikovala hned od začátku a při první ani při druhé návštěvě se mi ani jedna nepředstavila kdo je jaká paní doktorka nebo kdo je kdo to vám přijde jako férové a poctivé jednání když komunikujete s někým kdo se vám ani nepředstaví a svěříte mu i své dítě?Vy jste s pa ní doktorkou spokojený budte rád je to vaše rozhodnutí,ale já teda spokojená nejsem.a taky mi vadí že u spolupráce paní doktorky asyna nemohu být a musím čekat v čekárně jako uličník......takže nevím jak se, se synem zachází,pracuje atd.............................................................. .


O
Ověřeny pacient

Jsme s paní logopedkou moc spokojení. Chodíme k ní se synem a po každém sezení se posunujeme o kus dopředu. Opravdu to s dětmi umí a je opravdu velice šikovná, na děti milá a jsme velice rádi, že jsme se obrátili právě na ni. Můžeme jen a jen doporučit.
Karel S.


P
Ověřeny pacient

Tak nějak jsem si všimnul, že někteří lidé ani neví kam chodí. U pí Dr.Valešové není žádná sestra, ale Dr.Dibelková. Vím to na stopro, moje spolužačka. Obě doktorky jsou bezva.


X

dobrý den paní doktorku navštěvuji se svými syny a jednomu synovi se paní doktorka věnovala pouze jednou druhému synovi vůbec jelikož s nimi stále spolupracuje pouze sestra asi paní doktorka na odbornou poradu potřebuje sestru která jí má být nápomocná jako sestra a né aby za ní jednala jako doktorka.Chtěla jsem tím říct že jsme sem přestoupily z Prahy a stále až na jeden případ stále komunikujeme pouze se sestrou s paní doktorkou pouze jednou a taky se mi nelíbí že za děti musím platit poplatek za registraci u p.doktorky 30,- za jedno dítě a za okopírovaný úkol 5,-.Proto se poohlédnu asi po jiném logopedovi a zatímto názorem si budu stát že s paní doktorkou nejsem až tak spokojená a pokud se budu chtít od paní doktorky odhlásit budu muset opět zaplatit 30,- za dítě v dnešní době se snad u lékařů za dítě neplatí nebo jo?
V Praze a né jenom v Praze mám info i z jiných měst neexistuje ve většině případů aby logopedka měla sestru a nebo že by se zacokoliv platilo u logopeda navštěvovala jsem i v Praze logopeda a p.doktorka měla dvě ordinace obě dvě stíhala i bez pomoci sestry a když jsme dostaly nějaký úkol na papíře domů kopírovala mi třeba 3 až 4 papíry každou návštěvu a nikdy si neřekla ani o korunu za papír a znám i plno jiných maminek z jiných konců světa a nikde se toto nedělá jako tady v Chrudimi.Paní doktorka mi ani neřekne jestli se mi termín hodí nebo ne řekne jen kdybych nemohla se dostavit at si zavolám když si zavolám že nemůžu se dostavit tak je mi řečeno proč si teda takový termín objednávám když nemůžu se dostavit.Je na každém z vás jaký kdo máte názor a každý máte na svůj názor právo,ale tohle je můj názor a zatím si stojím.V kostce nejsem s paní doktorkou spokojená.......................................


Paní Valešová je milá,vstřícná,ochotná. Hlavně je však odbornicí,na kterou se může spolehnout každý kdo má problémy s výslovností. Chodila jsem s dcerou a nyní se synem.S výsledky jsme nadmíru spokojeni.Myslela jsem si jak závažné jsou jejich problémy - sykavky, r,ř. Změnila jsem svůj názor poté,když jsem se informovala proč chodí také dospělí. Paní doktorka je učí mluvit po mozkových příhodách a operacích mozku. Nikdy jsem nic takového neviděla a neslyšela. Všechna čest!


Moc dobrá. Opravdový profík se vším všudy. Přejeme hodně spokojených pacientů.


Náš syn se narodil s těžkým poškozením mozku (vrozená dětská obrna). Navštívili jsme několik ordinací logopedie. Teprve u doktorky Valešové jsme se setzkali s pozitivním přístupem. Jsme velice rádi,že syn již hovoří alespoň tak,že se domluvíme. Kdo nemá doma posžené dítě, neví, jakým je přínosem pro celou rodinu,když můžete s vlastním dítětem komunikovat. Pokud můžeme poradit rodičům podobně postižených dětí,nechoďte ke kováříčkům,ale hned ke kováři.Děkujeme paní doktorce za její pomoc a nekonečnou trpělivost.


V

Paní doktorku doporučuji. Poradí a ví, jak na to. Logopedie ení o tom, že se to "vyléčí". Je potřeba pečlivý trénink doma a ten paní doktorka přesně doporučí a pomůže.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti