Diagnostik Chrudim

• „Zdravím. Nejprve bych chtěl, pokud to čte někdo ze správců a adminů tohoto webu je požádat, aby se pokusili probrat názory na pana doktora a roztřídili je správně. Neboť naprostá většina kladných hodnocení patří synovi pana Horáka, praktickému lékaři ve Štrossově ulici. Bez těchto hodnocení tento pan Horák - otec, v hodnocení spadne rapidně dolů. Moje obvodní mne poslala na sono břicha, neřekla kam. Tak jsem pár ordinací obvolal, všude nejdřív za týden, až najednou pan Horák, že mne vezme hned. No juchů. Sice jsem nebyl nalačno, ale prý to nevadí. Takže, z ostatních recenzí tady i já si prošel slovy BOTY NA ČTVEREČEK LINOLEA, NE NA KOBEREC, své věci jako peněženku a doklady v žádném případě nepokládat na stůl, ale do kapes.. Pak už docela srozumitelný výklad, co vše mi je, jako laik nevím, jestli po pravdě nebo cíleně na pozdější prodej, pan Horák má velice zvláštní způsob mluvy, nemůžu říct hrubý nebo nepříjemný, ani milý nebo příjemný, prostě velice zvláštní - asi jako automatizovaný univerzitní profesor mluvící k plné posluchárně. Jelikož jsem si samozřejmě nedonesl ručník na utření, protože ještě ráno jsem nevěděl, že na nějaké sono půjdu, za to jsem dostal trochu vypeskováno a na utření jsem dostal JEDEN PAPÍROVÝ KAPESNÍČEK :-)) při psaní zprávy se doktor zároveň živil jakýmsi gulášem z upatlaného kelímku, pak mi začal vysvětlovat, že jelikož vypadám velice inteligentně, měl bych s ním pohovořit o výživě, pak mi kladl na srdce, abych ho všude doporučoval. PŘES TOTO všechno návštěvu u něj doporučuji, protože na rozdíl od mé obvodní lékařky ihned, ještě před vyšetřením sonografem,jen na základě otázek přišel, na to co mi je. Pokud vydržíte jeho dost nelidský přístup, přijde mi jako dobrý odborník. Více

K. Šípka 282, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - RDG

• Diagnostik, Chirurg, Dermato… log, Gynekolog, Internista, Neurolog, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Pediatr Více

Libušina 203, Přelouč Mapa

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

• „Je to příjemný odborník.

Palackého 191, Chrudim Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - RTG

• Diagnostik, Alergolog, Diabe… tolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• Diagnostik, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Gastroenterolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Milá, ochotná a poctivá paní doktorka, která raději vyšetří zbytečně, než aby se něco zanedbalo. Sestřička je ráznější, ale mně to nevadí. Horší to je s čekáním. Když se sejde hodně lidí, tak je dlouhé čekání i na odběry a pak následně i návštěvu paní doktorky. Ale v tomhle případě si ráda počkám, paní doktorka je vynikající. Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Dnes jsem byla na vyšetření a musím pochválit celý tým, přístup fajn, jak sestra na recepci, tak u mamografu. Paní dr. Niangova mi doplnila ultrazvuk a její přístup byl naprosto normální. Je to tam jako na běžícím pásu, během pulhodinky jsem byla hotova. Já muzu jen pochválit a poděkovat. :-D Více

Závodu míru 1962, Pardubice Mapa

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice

Chrudim Mapa

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Pardubická krajská nemocnice, a.s.