Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Skvělý a profesionální přístup paní doktorky a sestřičky, empatické a příjemné prostředí, děkuji.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Vynikající, hodná milá, vše detailně odborně vysvětlí. Přístrojové vybavení ordinace na velmi vysoké úrovni. Při objednání jsme čekal v příjemně klimatizované čekárně jen 5 minut

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

U lékařky jsem byla s 2 letou dcerou, kvůli silhavosti, na doporučení, že je skvělá. Ovšem přišlo velké zklamání, lékařka asi neměla svůj den.... Při příchodu do čekárny jsem viděla, že má dcerka strach, ale podařilo se mi ji uklidnit. Myslím, že v tomto věku je 90% děti, které se bojí lékařů, takže by na to měl být zdravotnický personál připraven a předpokládala bych trochu empatie, která ani zdaleka neproběhla. Po příchodu do ordinace jí nejdříve sestra rozkapala oči a s pláčem jsme se šly na půl hodiny projit. Opět se mi podařilo dceru uklidnit. Podruhé jsme vstupovaly do ordinace s tím, že jsem už mezi dveřmi sdělila lékaře, že se dcera boji a že budeme potřebovat trpělivost a čas. Na to lékařka odpověděla, že to vidí. Hned nás hnala k přístroji, ale jen se přiblížila, malá spustila hysterak a bála se jí. Navrhla jsem lékařce, že půjdeme znovu ven a zkusíme přijít ještě jednou. Opět jsem malou venku uklidnila, ale další vkroceni do ordinace bylo opět s pláčem. Posadila jsem dceru na klín a lékařka už na ní hned brala ruční přístroj, malá stále plakala a už kopala i nožkama. Poprosila jsem lékařku, zda by mohla malé ukázat nějakou hračku nebo ji ukázat ten přístroj a říct, co bude delat, že by nám to možná pomohlo, ale v tu chvíli už bylo pozdě, malá byla úplně paralizovana, ikdyz jsem na ni mluvila a snažila se jí uklidnit. Lékařka na ni křičela, ať je zticha, že u ní se takhle nebreci a pak spustila na mě, ať ji něco řeknu. Na to jsem lékařce řekla, že to kriceni asi nepomůže, jak je vidět a dostala jsem odpověď, že teda bude silhat, když se nedá vyšetřit a nedokážu si ji uklidnit, že jestli to tak chci, tak prostě bude silhat. Tím mě úplně rozebrala až mi tekly slzy také. Odcházely jsme pryč s tím, že se dcera nedá vyšetřit a konec, že jindy. K lékařce už jsme se po této špatné zkušenosti nevrátily. Našly jsme jinou a tam je opravdu profi přístup a dcera tam vůbec neplakala. Opravdu tuto lékařku nedoporučuji pro malé děti, neumí to s nimi, o sestře ani nemluvím. Ani trocha empatie.

Umístění: Poliklinika Rokycanova

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a příjemné. Chodím do této ordinace i se synem a přístup k dětem je vynikající. Sestřička i paní doktorka působí jako sehraný tým. Obdivuji jejich rychlost a současně pečlivost a svědomitost. Vše vždy skvěle a srozumitelně vysvětlí.

Dnes jsem navštívila oční lékařku MUDr.Katarínu Jirákovou a jsem velmi spokojená nejen s ní, ale i se sestřičkou. Svědomité vyšetření a vysvětlení problému Mohu jen doporučit.

K p. doktorce chodím už dva roky, a jsem spokojen. Po přestěhování do Pardubic jsem hledal očního lékaře, ale doktor na kterého jsem káp jako na prvního, to je spíše zlatokop a ne doktor. Pak mi kolega v práci doporučil p. doktorku. U ní jsem spokojen. Vždy vše vysvětlí, je vždy ochotná, milá. Její sestra taky. Když něco poradí, tak ví proč, a umí to vysvětlit. Snaží se najít pro mne nejlepší řešení a ne jenom tahat ze mě peníze, jak jsem to zažil u p. zlatokopa. Prostě lidský a zároveň profi přístup. Tak by to měl dělat každý lékař. Prostě úplná spokojenost. Jenom by mohli by mít větší čekárnu, nebo méně lidí . Ale když si vzpomenu na prázdnější čekárnu u p. zlatokopa, tak si říkám, že je to daň za to, že je p. doktorka fakt dobrá a lidé ji vyhledávají. Jednoznačně doporučuji.

S paní doktorkou spokojená nejsem a to jsem u ní byla jen jednou. Začala jsem vidět rozmazaně na pravé oko(mám brýle) a tak jsem šla k paní doktorce na kontrolu. Paní doktorka mi říkala že se mi nic nezměnilo, že mám vše v pořádku(to bylo před cca týdnem) takže mám nosit stejné brýle. Mě se to ale moc nezdálo(viděla jsem na dálku rozmazaně) tak jsem se v těchto dnech stavila do jedné optiky v Pardubicích, kde je optometristka a ta mi zjistila že se mi pravé oko změnilo o půl dioptrie a druhé o čtvrt dioptrie...jak je to ale možné, když mi paní doktorka Jiráková říkala že je to dobré a že mi tyto brýle stačí?Nechci paní doktorce uškodit, ale měla by se více věnovat pacientům. Už k této paní doktorce nezavítám, jen možná pro tu zprávu co mi napsala a hledám si jiného očního lékaře. Takže pokud hledáte nového očního lékaře tak ne p. Jirákovou ta Vám akorád řekne že je to normální a ať si na to zvyknete.

moje zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré jak přístup tak léčení nemohu si stěžovat jen mohu vyslovit jen a jen samé pochvaly

Výborná oční lékařka. Můj předešlý oční lékař byl hrozný. Předepisoval mi brýle o dioptrie více,že mi to bylo až nepříjmné, ikdyž jsem říkala, že je to moc silné. Na oční zákal mi bylo řečeno, tak dáme silnější brýle. K této paní doktorce jsem přišla na doporučení. Okamžitě mě vzali bez karty, vysvětlila jsem svůj problém s očima, který předešlí doktor vnímal jako obyčejnou krátkozrakost. Paní doktorka mě okamžitě doporučila do nemocice, kde mě tedy na lepších přístrojích zjistili oční zákaly. Díky paní doktorce teď každé 3 měsíce jezdím do Prahy do uveální poradny, kde mě pozorují oči a hlídají, aby se to nezhoršilo.. Díky paní doktorce mi mohla být zavedena léčba.. Vřele doporučuji a tímto děkuji za bezva přístup!!!!!!