Oční lékař, Pardubice V, Pardubice

• Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

ul Sladkovského 415, Pardubice Mapa

Oftex s.r.o.

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

ul Sladkovského 415, Pardubice Mapa

Oftex s.r.o.

• „Přístup pana doktora byl naprosto profesionálnį, lidský, sympatický. Zaslouží velikou chválu a úctu.

• Oční lékař

1 názor

„Tato paní doktorka je ochotná, příjemná, milá a hodná. Byla jsem vždy spokojená, takže vřele doporučuji.

Oftex s.r.o.

• „Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá Více

Poliklinika Rokycanova

• „Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova Více

Poliklinika Rokycanova

• „Spokojenost po všech stránkách :) Paní doktorka je velmi příjemná, mladá a krásná a má velmi profesionální přístup. Umí. Miroslav Matucha Více

tř. 17. listopadu 221, Pardubice Mapa

Ineko optik, Pardubice

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Oční ambulance Pardubické krajské nemocnice

• „Velmi dobrý lékař,vždy ochotný a milý na pacienta.Chodím k němu už od dětství a jsem spokojená :)

třída Míru 64, Pardubice Mapa

• Oční lékař

„Do této ordinace i optiky chodím už několik let a jsem velice spokojen. Škoda, že píší jen ty nespokojení, protože těch spokojených je daleko víc. Která optika Vám nabídne kvalitní vyšetření lékařem? Jistě se můžete nechat změřit jinde jen přístrojem , ze kterého vyleze lísteček a podle toho se napíší brýle. Sám jsem to už zkusil a pěkně jsem si naběh, proto budu chodit tam , kde jsou odborníci. A těm co se to nelíbí, tak ať tam nechodí. Myslím si , že ordinací společně s optikou, je hodně a všude to taky funguje jako komplex. Více

Na Labišti 532, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - oční

• „Vše naprosto v pořádku, příjemné jednání, rychlé vyšetření s následnám rozborem situace.

Palackého třída 1947, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - oční

• Oční lékař, Chirurg, Diabeto… log, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Poliklinika Rokycanova

• „Pana doktora můžu doporučit. Opravdu skvělý doktor. Jen se mu nějak nepovedl výběr sestry, ale to neznamená, že bych ho kvůli tomu vyměnila. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Vynikající lékař, byl jsem na vyšetření již několikrát ochotný, vstřícný, nešetří úsměvem Vavřín Zbyněk Litomyšl

Oftex s.r.o.

• Oční lékař, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Chodim k pani doktorce od malicka a dle meho nazoru to je nejlepsi ocni, kterou jsem mela moznost poznat. Prijemna a velmi pecliva. Více

Holubova 1074, Pardubice Mapa

• „Velice mila a empaticka