Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

velmi nespokojená s přístupem pana doktora,který nedoporučil ani nezajistil náhradní pečí pacientce,která má velkou srdeční slabost,dušnost a velkou bolest na hrudi a o na jeho odbornost bych se nespoléhala...místo akutního řešení poslal pacientku domů a nechal jejímu osudu....nespokojenost obrovská,neprofesionální jednání a věta nevím si rady byla šokující.....musela jsem tedy navštívit pohotovost v Hradci ,aby o pacientku bylo postaráno......tímto děkuji za nekvalitní péči a když si nevíte rady stačilo bych jen doporučit někam jinam pane doktore !!!!

C

Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal.Svědomitý,slušný a velmi ochotný.Je nutné zdůraznit,že i sestřičky,které u něho pracují jsou velmi příjemné a ochotné.

M
Ověřený profil

svědomitý,zodpovědný, k pacientům ohleduplný a podle našeho názoru patří k nejlepším kardiologům.

Svědomitý a zodpovědný lékař.

Vstřícný,ohleduplný,komunikativní,důvěryhodný.

Velmi dobrý lékař. Specialista.

Super

H

Pan doktor je velmi milý,ochotný,vstřícný s velmi hezkým přístupem k pacientům. Hlavně jeden z nejlepších odborníků s velkým přehledem v dané problematice.Jeho jméno lze opravdu řadit k lékařské elitě.V jeho ordinaci i jako pacient zůstávám člověkem.A proto mu velmi děkuji.

Z

Nejlepší pan doktor, velmi pečlivý odborník který je k pacientům vždy citlivý a velice příjemný. Jako jeho pacientka ho mohu vřele doporučit.

S

je to skutečně Pan doktor po všech stránkách. s takovým přístupem se člověk setká zřídka. nelze nic jiného, než s příspěvky souhlasit!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti