Psychologie A Psychoterapie
třída Míru 97, Pardubice I, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Dokáže nejen vyslechnout, poradit, ale rovněž dát potřebné rady pro další etapy života. Je vnímavá, empatická, kooperativní a vždy dobře rozpozná, o co se jedná. Nenechá si nic nabulíkovat. Vřele ji mohu doporučit.

Byla jsem u paní doktorky 3x. Musím souhlasit s tím, že je opravdu velice příjemná, milá, nehledí na čas a celkově působí na člověka velmi uklidňujícím dojmem.... Ale to je i z mého hlediska asi tak vše. Naprosto stejně jsem schopná rozebírat své problémy s kamarádkou. V mém případě tato sezení nevedla nikam dál, spíš jsem si uvědomila, že to je pro mne a nejspíš i pro ni ztráta času.

Nejlepší.

Pani doktorka ma prijemne vystupovani, dokaze vyslechnout a zaroven poradit.Nehledí na presne dodrzeni jedné hodiny, protoze ji jde predevsim o pacienta a proto ji mam rad, jako dobrou doktorku. Je mlada hezká a profesionalni, vřele doporučuji!!!!!!!!!!

K paní doktorce docházím už dlouho - pomáhá mi jak se dá. Nezáleží jen na ní, záleží i na vás a na vašem okolí, jestli se uzdravíte. Jsem ráda že tady pro nás je...

Je SUPR......

Oceňuji profesionální přístup a především psychoterapii s výsledky. Nejde jen o vyslechnutí problémů, ale o konkrétní rady, jak situaci řešit.

Paní doktorka je velice milá, ale to je asi tak všechno...Mně nepomohla. Je to věc názoru, ale na mě působí spíš jako, když tě vyslechne dobrá kamarádka. Nic víc.

Pozorně naslouchá, pamatuje si, co říkáte, o čem jste mluvili dřív, hledá a navrhuje řešení, vysvětluje, sleduje reakce. Je velmi milá, příjemná, usměvavá a trpělivá.

Paní doktorka mi velmi pomáhá, je to člověk na svém místě, člověk z ní má dobrý pocit. Ví, kdy říct něco vtipného a sezení s ní tak nejsou nuda. Pomohla mi vidět se tak, jak se sama normálně nevidím. Má asi hodně zkušeností, hodně pacientů a jako terapeut je vysoce profesionální