Libuše Novotná, psycholog Pardubice

PhDr. Libuše Novotná

Uložit

Psycholog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

třída Míru 97, Pardubice I, Pardubice
Psychologie A Psychoterapie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Dokáže nejen vyslechnout, poradit, ale rovněž dát potřebné rady pro další etapy života. Je vnímavá, empatická, kooperativní a vždy dobře rozpozná, o co se jedná. Nenechá si nic nabulíkovat. Vřele ji mohu doporučit.


Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky 3x. Musím souhlasit s tím, že je opravdu velice příjemná, milá, nehledí na čas a celkově působí na člověka velmi uklidňujícím dojmem.... Ale to je i z mého hlediska asi tak vše. Naprosto stejně jsem schopná rozebírat své problémy s kamarádkou. V mém případě tato sezení nevedla nikam dál, spíš jsem si uvědomila, že to je pro mne a nejspíš i pro ni ztráta času.


Nejlepší.


Pani doktorka ma prijemne vystupovani, dokaze vyslechnout a zaroven poradit.Nehledí na presne dodrzeni jedné hodiny, protoze ji jde predevsim o pacienta a proto ji mam rad, jako dobrou doktorku. Je mlada hezká a profesionalni, vřele doporučuji!!!!!!!!!!


K paní doktorce docházím už dlouho - pomáhá mi jak se dá. Nezáleží jen na ní, záleží i na vás a na vašem okolí, jestli se uzdravíte. Jsem ráda že tady pro nás je...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Je SUPR......


N

Oceňuji profesionální přístup a především psychoterapii s výsledky. Nejde jen o vyslechnutí problémů, ale o konkrétní rady, jak situaci řešit.


Paní doktorka je velice milá, ale to je asi tak všechno...Mně nepomohla. Je to věc názoru, ale na mě působí spíš jako, když tě vyslechne dobrá kamarádka. Nic víc.


Z

Pozorně naslouchá, pamatuje si, co říkáte, o čem jste mluvili dřív, hledá a navrhuje řešení, vysvětluje, sleduje reakce. Je velmi milá, příjemná, usměvavá a trpělivá.


L

Paní doktorka mi velmi pomáhá, je to člověk na svém místě, člověk z ní má dobrý pocit. Ví, kdy říct něco vtipného a sezení s ní tak nejsou nuda. Pomohla mi vidět se tak, jak se sama normálně nevidím. Má asi hodně zkušeností, hodně pacientů a jako terapeut je vysoce profesionální


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti