Italská 34, Praha

Dr. lagrange

Italská 34, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Souhlasím se všemi negativními komentáři. Pan doktor jak sám řekl má více než 3tisice pacientů, bohužel ho zajímají jen pouze jako položka, za kterou si u pojišťovny účtuje poplatky. Ve chvíli, kdy jsem po x letech “neco” potřebovala jsem se nestačila divit jak nepříjemný pan doktor je, když má pomáhat a léčit. Při akutní bolesti zad, kdy jsem kvůli bolestem nemohla chodit mi bylo řečeno, ze mám cvicit a dat si ###,aniž by me prohlidl. O zadance na RHB ani nebudu mluvit. Podobná situace nastala po autonehodě, kdy po vyšetření v motole na rtg zjistili podvrtnutou krční páteř a pohmozdenou bederní páteř spojenou se silnými bolestmi - me opět ani neprohledl a o PN a vyšetření na neurologii jsem se musela vyloženě prosit. Pan doktor si sedí u pc, na pacienta se ani nepodívá, hlavne ze mu chodí peníze za evidenci pacientů - horší přístup jsem snad nezazila! Rozhodne nedoporučuji!!!! Ze se věcně neda do ordinace dovolat během pracovní doby je už poslední nepříjemnou třešničkou na dortu.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohuzel se pridavam k pacientum, kteri byli nespokojeni. Dvakrat behem 4 dnu jsem navstivila pana doktora, ze mam silny kasel a je mi velmi spatne (nemohla jsem skoro uz chodit). Pokazde mi bylo receno, ze mi nic neni. Nebyla jsem odeslana na zadna vysetreni, rentgen, nic. Po druhe navsteve jsem jela ihned do Motola a byla jsem hospitalizovana pro tezky zapal plic. Zmenila jsem lekare a mam klid.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora bohužel doporučit nemohu. Byla jsem u něj asi šest let, nikdy jsem nic zásadního nepotřebovala, až nedávno jsem potřebovala řešit akutní potíž. Přišla jsem po náhlé bolesti břicha, pan doktor mi břicho ani standartně nevyšetřil, byl velice nedbalý (párkrát mi jej zmáčkl ve stoje přes veškeré oblečení), byla jsem u něj dvakrát s tím, že se to moc nelepší, neudělal odběry, crp, neposlal na sono, zcela chybně diagnostikoval potíž jako žaludek, i když jsem si byla jistá, že žaludek mně netrápí. Ještě se na mě tvářil nepěkně, že mu celou dobu tvrdím něco a on je to žaludek. Když jsem šla sama na chirurgii, dostalo se mi okamžitě všech vyšetření s podivem, proč mě s tím pan doktor nechal dva týdny chodit a nevyšetřil mě - ani standartně. Můj stav byl potenciálně dosti závažný a byla jsem informována, že toto se vždy musí vyšetřit. Přišlo mi, že spěchal a zároveň když jsem žádala alespoň o crp, prý nebyl k tomu důvod. Vše mohlo být zvládnuté během pár dní, takto se mi to táhlo přes dva týdny. Problém jsem si vyřešila sama a zároveň změnila praktika, kde je přístup od počátku diametrálně odlišný. Pan doktor je asi dostačující, pokud nic moc nepotřebujete a trápí vás běžné virózy. Jinak se setkáte s nedbalostí, neochotou udělat odběry. Tak já jsem ráda, že jsem jej vyměnila. Mám klid, a to si opravdu nemyslím, že jsem zatěžující, náročný pacient. Alespoň sestra je za mě docela fajn.

Umístění: Ordinace Jiný

Neodesle krev do lab,ani pri opakovanych zanetech,nasadi atb a posle do prace,ackoliv mate pred sebou jedte plato nedobranych prasku a se zanetem mate lezet predevsim v teple a byt v klidu.To vse dvakrat..Zanet se mi vratil.Nejsem neschopenkar,chodim pravidelne do prace,ale zkusenost se dvema zanety mocoveho mechyre a lecba pans doktora se slovy na neschopenku mate narok dva dny, me presvedcilo utecz.Sem ne,sem opravdu nedoporucuji.

Ačkoliv nerada, tak potvrzuji lékařovu šetřivost, neochotu dělat testy nebo se aktivně věnovat něčemu komplikovanějšímu než je chřipka. Od července jsem za ním chodila s problémem. Po recidivujících zánětech v těle jsem trpěla chronicky zvýšenými teplotami (37,5 průměr) a únavou. I po několika návštěvách a telefonátech jsem si od něj vyslechla jen to, že mám brát ibalgin. Žádné testy, nic. Pokud tuhle teplotu máte více než měsíc a nevíte, co se s vaším tělem děje, tak začnete být zoufalí. Věřte mi. V práci jsem měla kolaps a horečku, dojela jsem Uberem do nemocnice, kde mi odebrali krev a moč. Našli mi zánět v ledvině. Zánět jsem vyléčila pomocí léků z pohotovosti, ale teploty trvaly stále a já za ním přišla. Stále mi doporučoval ibalgin. Ani jednou mě nevyšetřil, ani jednou mě neposlal na žádný test nebo krev, prý mi krev i moč na pohotovosti brali. Orientoval se podle výsledků starých měsíc a půl. O mou ledvinu se prý stará urolog a on nemá co dělat (žádanku na urologa jsem dostala až na pohotovosti(!). I když jsem se léčila během roku u pana Baldého s alarmujícími šesti záněty močových cest, tak mi nikdy žádanku na urologii nedal). Urolog ale vyvrátil původ teplot od močového ústrojí. Příčinou prý bude něco jiného. Ani to doktora nepřesvědčilo k aktivitě. Musela jsem ukončit zaměstnání, teploty mě vyčerpávaly. A z jeho strany stále žádná aktivita ani po telefonátech se zoufalýma otázkami, co mám dělat. Přinesla jsem mu jednou dokonce svůj teplotový kalendář, co jsem si poctivě vedla. Teploty mě vždy trápily večer a odpoledne. On mi ráno na místě teplotu změřil a řekl mi nepřímo, že si vymýšlím. Mé námitky, že teplotu ráno nemívám, nebral. Cítila jsem se strašně. Skoro jsem se z té bezmoci tenkrát rozplakala. Jednalo se opravdu o krizové okamžiky mého života. Potřebovala jsem poradit. Pomoci. Jakkoliv. Ty teploty mě upoutávaly na lůžko neskutečně dlouho. Byla jsem příliš vyčerpaná na to, abych zvládla cokoliv jiného než se k němu dobelhat. Prosila jsem ho tedy, jestli by mi nedal aspoň doporučenku na imunologii, kvůli recidivujícím infekcím a přetrvávající teplotě. Ano, napsal mi ji na třetí žádost, abych dala pokoj, ale to co do ní napsal, mě ranilo. V osmnácti letech jsem zažila traumatickou událost, po které jsem začala periodicky brát lehká antidepresiva na klinickou depresi a posttraumatický syndrom. V rámci léčby jsem tenkrát sama své doktorce navrhla, že bych šla do otevřeného programu skupinové terapie supervizované psychoterapeutem (ne lékařem!), bez medikace. Tento program sice zastřešuje psychiatrie, ale nejedná se v žádném případě o hospitalizaci nebo léčbu na psychiatrii. To by pan Baldé zjistil, kdyby hlouběji nahlédnul do mé dokumentace. Bohužel ji četl jen povrchně a do mé zprávy pro imunologa napsal jako hlavní zvýrazněnou položku, že jsem byla před deseti lety hospitalizovaná (!!) na psychiatrii. Ačkoliv jsem nikdy nebyla. Historii mých ostatních onemocnění ve zprávě vynechal…nějaké operace apendixu, dětské nemoci. Nic. Důvod pro tuto selekci byl zřejmý. Měl mě za příliš emocionální holku, co si ty nemoci jen vsugerovává a otravuje. A není třeba ji brát vážně. Ale jak si mohu vsugerovat teplotu, to nevím. Koupila jsem si proto i drahý „pistolový“ teploměr, měla jsem obyčejný rtuťový i elektrický pod jazyk. Tohle přece zfalšovat nejde. Teplotu mi vždy navíc měřili i na pohotovosti.
Cítila jsem se ponížená a zklamaná. A opravdu trpím od té doby k doktorům lehkou nedůvěrou. Vybrala jsem své úspory a přešla poté na soukromou placenou kliniku, kterou zde nebudu jmenovat, aby to nevypadalo, že zde někomu dělám reklamu. Když mé výsledky viděli, tak poměrně zpanikařili, začali testovat dál a ukázalo se, že bohužel trpím vemli vážnou nemocí, která mě ohrožuje na životě. Která mohla být diagnostikována dřív. Přesněji sedm měsíců dřív.
Nikdy jsem žádné hodnocení lékaři nepsala a v životě mě nenapadlo, že budu někomu dávat špatnou „známku“, protože si v sobě zášť a zahořklost vůči lidem nepěstuji. Na to ani nemám povahu a aktuálně ani energii. K lékařské profesi mám veliký respekt a zároveň vím, že jsou to jen lidi, kteří mají na chyby nárok. Pana doktora jsem měla upřímně ráda do té doby, kdy jsem tam chodila jen s „kašílkem“. Vždycky mi přišel sympatický a na úrovni. V okamžiku, kdy se začalo dít něco vážného, jsem se setkala jen s neochotou a předpojatostí vůči lidem, co se léčili v minulosti s depresí. Což mě u pomahačské profese v 21. století jen lidsky zklamalo. Nejsem chronická stěžovatelka, ale mám pocit, že toto jsem napsat musela. To je i důvodem, proč se práskačsky neschovávám za alias, i když věřím, že pan doktor pozná, o koho jde. Za vším, co jsem sem napsala, si stojím. Naivně doufám, že si to totiž třeba přečte a možná mu začne víc záležet na lidech a ne na tom, co mu proplatí nebo neproplatí pojišťovna. Protože dodnes si myslím, že to byl asi hlavní důvod toho, proč se vykašlal i na to, aby mě poslal i na obyčejný test krve. Jsem pojištěná jako každý jiný člověk, ale věřte mi, že jakékoliv vyšetření bych si strašně ráda zaplatila, protože tu bezmoc nepřeji nikomu. Možná šlo z jeho strany o jediný zkrat nebo profesní vyhoření …nevím. Možná je jinak výborný lékař, ale to už nezjistím.
Budu aktuálně doufat, že s nemocí, kterou mám, dokážu bojovat a přežiju to.
Neříkám, že mě jeho péče připravila o zdraví a šanci dožít se důchodového věku. Nebo příštích pěti let. Nechci, aby to tak v žádném případě vyznělo. Ta nemoc by se objevila tak jako tak. Ale mohla jsem mít jen větší šanci, kdyby se diagnostikovala dřív.

Pan doktor je moc milý, příjemný, vede si poctivou anamnézu a je celkem svižný, takže se u něj nemusí čekat. Problém je v tom, že nechce dělat testy, pokud si myslí, že jsou zbytečné. Možná za to má bonusy od pojištovny nebo je prostě jen tak sebejistý, fakt nevim. Podle dosavadních komentářu a i z mojí zkušenosti mi přijde, že se to týká hlavně infekčních onemocneních. Měl jsem periodicky se opakující záchvaty kašle, ale nic k tomu a zhoršovali se. A jeho diagnóza byla alergie nebo astma, ale nikdy mě neposlal na vyšetření (spirometrie, krevní testy, rentgen), jen mi dával na to léky a říkal, že by mi nenašli nic jiného. Až to došlo do stádia, kdy jsem nemohl spát, protože jsem kašlal, tak jsem musel přes známou na imulogii. Kde mi udělali testy a světe div se, žádná alergie ani astma, no popravdě pravou příčinu mi tam taky nezjistily, jen spoustu nespecifických výsledků, ale alespoň mi dali kortikosteroidy, po kterejch sem se po týdnu poprvý pořádně vyspal. No dám mu ještě šanci, ale radím vám at´ trváte na vyšetřeních i když vás bude ujišt´ovat, že to není potřeba. T.

pan doktor je moc milý a byla jsem u něj se vším spokojená. vždy jsem potřebovala pouze základní ošetření, žádná náročná diagnostika. moc se mi líbí, jak přistupuje k pacientovi jako plnohodnotnému člověku a pečlivě naslouchá. nic nepodceňuje, rád vysvětlí každou drobnost, je opravdu slušný a lidský. podání ruky při vstupu do jeho ordinace mě velice mile překvapilo, na to jinde nejsem zvyklá a moc jsem si toho tady vážila. ovšem sestřička je hrozně nepříjemná přestože s ní člověk jedná maximálně mile. pokaždé se mnou mluvila jak s neschopným hysterickým blbcem, už mě to dál nebaví a kvůli ní měním ošetřujícího lékaře. pana doktora můžu jenom doporučit, je to člověk na svém místě. s jinou sestrou by byl ideální!

S panem doktorem jsem nebyla spokojená. Přišla jsem k němu v létě s dlouhodobým pocitem únavy, zvýšeným pocením apod. a pan doktor mi řekl, že v létě se přece potíme všichny a že když nemám teploty, tak přece nezáleží na tom, jak se cítíme. Žádné vyštření krve, stěry, nic. Na podzim jsem pak prodělala několik silných viróz, na jednu z nich mi pan doktor opět bez jakéhokoli vyšetření naordinoval silná antibiotika, které oslabily můj imunitní systém natolik, že se mi viróza po týdnu vrátila s mnohem větší razancí. Až změna praktického lékaře a důsledné vyšetření krve mě nasměrovalo na imunologii a vyřešení mého stavu. Výhodou je, že jsem u pana doktora nemusela nikdy příliš čekat. Po zkušenostech si ale radši počkám u kvalitního lékaře, který stav pacienta nebude podceňovat.

Lekár európskej kategórie: pri odchode podáva ruku, je vzdelaný, siroky profesionalny prehlad, starostlivy a pritom ostava ludsky, Skvely diagnostik, vie vzdy odborne poradit. Konecne lekar, pri ktorom som pochopila, co v skutocnosti znamena "lekarska/zdravotna starostlivost".

Velmi dobrý lékař, příjemný, nepředepisuje ATB jako na běžícím pásu, při mírnějších obtížích uklidní. Chová se velmi slušně, vysvětluje, opravdu se dívá do karty. A nehrozí příliš dlouhé čekání.
Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla, už jinam nechci :)