Ordinace praktického lékaře
Šaldova 24/504, Praha

U

Pan doktor a sestřičky představují tu nejlepší ordinaci a péči, se kterou jsem se setkala. Moc děkuji.

Můj praktický lékař posledních 5 let a musím uznat, že jsem byl zatím vždy spokojen. Objednávky i akutní stavy, moderně vybavená ordinace, při pochybách mi téměř vždy dělali testy pro potvrzení diagnózy, jinak velmi milý a vstřícný přístup k pacientovi.

W

Pan doktor je pravým profesionálem na urovni svědomitě vykonávající své povolaní. Sestřička trochu ostřejší ale dá se. :)

super

Velice profesionalni a vstricny. Takovy pristup sem u praktickeho lekare zazil poprve v zivote. Ac slo pouze o preventivni prohlidku .. seriozne se predstavil, podal mi ruku .. sedl si a poslouchal! .. diskutoval se mnou kde muzou nastat problemy a velmi citlive se mnou probral navrhovane reseni apod. .. proste mi venoval cas a vnimal me potreby coz bohuzel neni v ceskych ordinacich standard .. spise se setkavam z chladnym nezajmem, odbyvanim ala "tady mas recept a vypadni" a nekdy dokonce arogantnim pristupem .. tato ordinace je pravy opak. Sestricka je sice od rany ale spise milym lidskym zpusobem, je videt ze ma vse pevne v rukou.

Zajímalo by mne, jakým způsobem se zde uvádí výsledné % hodnocení lékaře. Pan doktor a jeho "tým" je podle mého nejlepší, nic nezanedbávají a člověk si nepřipadá hloupě, když přijde s nějakými obtížemi. Přesto má pan doktor hodnocení přes 80%. To jiná doktorka zde, o které lidé píší, že je sice milá, ale na všechno předepisuje antibiotika, má hodnocení rovných 100%. Nevidím, že by byl někde zohledněn individuální přístup.
K sestřičce také pár slov. Zdá se, že je rázná na všechny pacienty stejně, ale např. staré lidi zná osobně a tak k nim i přistupuje. Pokud máte nějaký problém, ochotně poradí ona osobně, příp. vyřeší společně s panem doktorem.
Přestěhovala jsem se a stále k nim docházím, ono je těžké sehnat lékaře takto spolehlivého, ke komu můžete mít důvěru.

Chodím k němu již čtvrtým rokem a zatím jsem velmi spokojen...

Velmi dobrý praktický lékař. Vřele doporučuji. Sestra rázná, ale výborná!

Velmi dobrý praktický lékař.

S panem doktorem mám nejlepší zkušenosti. Vždycky si nejprve všechno vyslechl než začal dělat závěry, ne jako někteří jiní doktoři, kteří vám cpou antibiotika aniž by se zeptali co vám vlastně je. Když jsem přivedla kamarády cizince, perfektně se s nimi domluvil. A paní doktorka co se s ním střídá je taky super (jméno jsem zapoměla). Vřele doporučuji každému kdo bydlí v Karlíně nebo poblíž...