Praktický lékař
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Umístění: Praktický lékař Jiný

Po strance profesni je pece pani doktorky i sestry naprosto profesionalni,vsechny me problemy resi fundovane,peclive a rychle,vzdy mi pomohla.Zvlastni podekovani si zaslouzi pristup pani doktorky i sestry,jejich empatie,laskavost a snaha pomoci.Dekuji.Hozova

Umístění: Praktický lékař Jiný

Nechci zde paní doktorku Vulterinovou hanit, určitě si zaslouží uznání za své znalosti a zkušenosti, ale mně její způsob komunikace (ani sestřičky) bohužel nevyhovoval. Když jsem měl počátek depresí a zašel pro radu za paní doktorkou, sestřička mé potíže probírala s otevřenými dveřmi do čekárny, kde sedělo mnoho dalších lidí. Říkala mi, že je to určitě počasím a že se mám prostě vzchopit a něco dělat. Nepřišel mi to dobrý způsob, jak člověka v krizové situaci uklidnit. Také v souvislosti s covid-19 doktorce dlouho trvá, než vám napíše žádanku na pcr test, což je poté problém, když chcete co nejrychleji varovat (ale zároveň zbytečně nevystrašit) lidi, které jste potkali, aby si také došli na test. U zatím všech lékařů, o kterých jsem slyšel, to funguje velmi rychle. Paní doktorku bych nedoporučil, ale rozumím tomu, že dlouholetí pacienti, kteří jsou na ni zvyklí, jsou spokojeni.

MUDr. Anna Vulterinová

Děkuji za Vaši kritiku. Většinou jsem zvyklá si s pacienty o jejich nespokojenosti popovídat v ordinaci. Vzhledem k tomu, že jste nenapsal Vaše jméno, tak odpovídám tímto způsobem. Nechápu, proč svoje problémy řešíte se sestrou. Já vždy problémy pacientů řeším v ordinaci lékaře,kde jsem sama a nikdo jiný nemůže Vaše problémy slyšet. Je Vaše volba, že své problémy řešíte se sestrou.
Ohledně PCR testů - vždy odesílám žádanku dle směrnic MZ.
Vzhledem k tomu, že jsme u našich pacientů nepřerušily preventivní péči a přítomnost pacientů v ordinaci , obvolávám pacienty, kteří potřebují testy na Covid 19, po ordinačních hodinách .Pro pacienta , který je v ordinaci je velmi nepříjemné, pokud bych vyřizovala telefonáty v jejich přítomnosti.
Mohu Vás ujistit, že telefonátů máme více než 40 denně.
S pozdravem Anna Vulterinová

No,nejspíš, jsem se spletla. Ta kolonoskopie mi nakonec pomohla. Měla jsem už v sobě jednoho zrádného polypa. Takže moje doktorka měla pravdu, že na vyšetření trvala. Mýlila jsem se já.

Paní doktorka je pečlivá, to musím uznat,ale prostě jsem ji něčím nepadla do oka. Je ke mně protivná.K mému maneželovi je milá. U mně je problém, že jsem nevyšetřitelná při kolonoskopii.Mám pořád plná střeva a ona se na mně zlobí, že to už nechci podstoupit.Minule jsem trpěla jako zvíře.

Paní doktorku můžeme s klidným svědomím doporučit.
Je naším rodinným lékařem mnoho let. Vážíme si jejích odborných znalostí a zkušeností.
Malý příklad:
Manželovi bylo zle. Na základě výsledků odběrů a dalších indicií dospěla paní doktorka k závěru, že se bude jednat o opakovanou endokarditidu (infekční onemocnění srdce). Jeli jsme ihned do nejbližší - Vojenské nemocnice ve Střešovicích.
Diagnozu paní doktorky pohotovostní lékaři lékaři vyloučili a poslali nás domů.
Paní doktorka to nevzdala a tím zachránila manželovi život. Manžel byl hospitalizován v nemocnici Královské Vinohrady, kde byl léčen téměř 2 měsíce. Vše dobře dopadlo. Děkujeme paní doktorko.

Paní doktorka je podle mě naprosto skvělá, důkladná, zodpovědná, citlivá. Má i skvělou sestřičku:-). Ráda bych reagovala na zdejší jediný negativní názor. Konkrétně jsem potřebovala také rehabilitaci. Paní doktorka mi doporučila NĚKOLIK lékařů, z nichž ne všichni měli dlouhou objednací lhůtu. Lékař, u kterého jsem se pak léčila, mě objednal hned a je rovněž výborný, MUDr Zídek. Nevím, co tomu nespokojenému člověku paní doktorka udělala,(nebo on jí...),ale výběru lékaře se to, myslím, netýkalo.

Jsme s manželkou dlouholetými pacienty paní doktorky Volterinové. Jsme velmi spokojeni jak s odborným tak ilidským přístupem k nám jako k pacientům.

Paní doktorka Vulterinová je mým registrujícím praktickým lékařem přes dvacet let a jsem tomu opravdu rád. Za tu dobu se u ní vystřídalo více sestřiček, které byly vždycky milé a ochotné. Paní doktorka je na vysoké odborné úrovni a má zájem na tom, aby pacienta skutečně léčila. Neměnil bych.

Dobrý den, já i moje přítelkyně jsme s paní doktorkou i sestřičkou velmi spokojeni, vlídný a profesionální přístup, pečlivá starost o naše zdravý.
Děkuji

Michal Richter

Taky jsem k ní chodil, ale problém byl, že se u ní projevovaly záchvaty zuřivosti, které jsem vyvolal například tím, že jsem nešel na rehabilitaci k doktorovi, kterého mi doporučila, protože tam byla 2měsíční čekací lhůta a já potřeboval rychlejší pomoc. Nic si nenechala vysvětlit a křičela na mě, jak na blázna.