Paní doktorka je velká profesionálka, je velmi příjemná, do ordinace jsem šla vždy přesně včas a ordinace je moderně vybavená. Paní doktorka vždy vysvětlí, co bude dělat a předem sdělí cenu, která platí. Dává mi do pořádku zuby, které moje zubařka zanedbala - nejlepší rozhodnutí bylo přejít k paní doktorce Kisel. A ještě jedna věc, má velmi rozsáhlé ordinační hodiny-pro mě velká výhoda, že mohu chodit k večeru.

Na Příkopech 103, Příbram
DEVIDENT s.r.o (mapa)

Běžný termín

Štěchovická 1983/8, Praha
DEVIDENT s.r.o (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více

2014-ukončila Národní lékařskou univerzitu O.O.Bohomolcja v oboru stomatologie,město Kyjiv,Ukrajina 2015-Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškols...

• zubní kámen
  • zubní kaz
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzitá O.O.Bohomolcja(Kyjiv)

Znalost jazyků

Čeština, Ukrajinština, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ochotná, pečlivá a milá je paní doktorka Kisel. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Všem moc doporučuji. Havlíčková Růžena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a vstřícné.V čekárně jsem nemusela skoro vůbec čekat.Nemohu nic jiného než paní doktorku doporučit!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička byly velmi milé a vstřícné. Zatím jsem byla pouze na vstupní prohlídce a tedy bez zákroku, nicméně první dojem z celé návštěvy je velmi pozitivní. Přístup paní doktorky byl velmi profesionální, objednací doba přiměřená a díky systému objednání přes internet jsem si mohla vybrat i čas, který se hodí mému pracovnímu zaneprázdnění. Navíc, bylo velmi příjemné, že jsem nemusela v čekárně skoro vůbec čekat a do ordinace šla téměř přesně podle objednávky. Moc děkuji a paní doktorku mohu pouze doporučit.

Anastasiia Kisel

Děkujeme za názor budeme se těšit na příští návštěvu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždycky jsem si myslela, že zubní lékař má být chlap, ale když jsem se s ošklivým zánětem dostala do péče paní doktorky, změnila jsem názor. Nato jak je mlaďoučka a křehká je strašně šikovná, milá a vstřícná. Chodí k ní i můj syn a manžel ( a to je co říct). Děkuju moc a přejí hodně spokojených pacientů. Vřele doporučují. Světlana Pammerová s rodinou.

Anastasiia Kisel

Moc děkuji a těší mně,že jste u nás spokojená.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Slečna doktorka je super. Profesionální přístup, milé a vřelé vystupování. Ordinace moderně vybavena. Dříve jsem se zubařů bál. Zde se bojím pouze toho, abych v průběhu vyšetření neusnul.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla už 3x. Poprvé na registraci a potom kvůli bolestivému zubu a zaníceným kanálkům. Dala si se mnou velkou práci. Je moc hodná a sestřička taky. Po 25 letech jsem změnila zubaře a udělala jsem jen dobře. S přibývajícím věkem začnou zuby dost zlobit a člověk potřebuje kvalitního doktora, aby o ně nepřišel. Už teď jsem spokojená.

Moc Vam děkuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Já jsem velmi spokojená,dělala mi zub přední a musím říci že má zlaté ruce,vše vysvětlila a doporučila postup.Co se týče cen jsou dobré,a pochvalu si zaslouží i sestřička.

Moc Vam djekujeme!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla zatím jen na první návštěvě a ještě mi nedělala žádný zákrok. Ale již dnes můžu říct, že je paní doktorka velice milá. Udělala mi rentgen zubů a vše vysvětlila, jak budeme postupovat v další léčbě. Sdělila mi ceny a objednala mě na další návštěvy ve velice krátkém termínu. Věřím, že jsem konečně našla vinikajicí paní zubařku a těším se na další návštěvu. Blanka Ježková

Moc Vam djekuju!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je jedním slovem skvělá. Sama studuji zubní lékařství a moc jsem se od ní naučila. Její postupy jsou profesionální, vše pacientovi vysvětlí a je moc hodná. Pro ty, kteří shání zubaře je paní doktorka jednoznačná volba. Taky sestřička je moc hodná a není se tedy čeho bát.

Djekuju Vam mockrat!!!

Běžný termín

Na Příkopech 103, Příbram

DEVIDENT s.r.o

Cena není uvedená

Anastasiia Kisel

Děkujeme za názor budeme se těšit na příští návštěvu.

Anastasiia Kisel

Moc děkuji a těší mně,že jste u nás spokojená.

Moc Vam děkuji!

Moc Vam djekujeme!

Moc Vam djekuju!

Djekuju Vam mockrat!!!

• zubní kámen
  • zubní kaz
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzitá O.O.Bohomolcja(Kyjiv)

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků