Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Klikatá 19/166, Praha
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Jsem majitel zubní ordinace Sanident a vedoucí lékař.
• Specializuji se v protetice a implantologii.


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Klikatá 19/166, Praha

Stomatologická ordinaceKlikatá 19/166, Praha

Stomatologická ordinaceKlikatá 19/166, Praha

Stomatologická ordinaceKlikatá 19/166, Praha

Stomatologická ordinaceKlikatá 19/166, Praha

Stomatologická ordinaceKlikatá 19/166, Praha

Stomatologická ordinace

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Velmi empatický doktor. I moje děti ho mají rády. Vždy se snaží pomoci a netahat z lidí zbytečné peníze. Doporučuji všemi 10. Dojíždím k němu - jsem mimopražská a stojí mi to za to.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace

Pán doktor Dizdarevič je najlepší zubár, akého som v mojom živote navštívila. Je veľmi citlivý, príjemný, má zmysel pre humor a pritom je absolútny profesionál. Moje niekoľkoročné nočné mory, kedy som sa bála chodiť k zubárovi, sú úplne preč. Na prehliadku k nemu sa vždy teším.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace

úplně původně jsem si MUDr.Amira Dizdareviče našla, protože na webu byl jedním z mála, který bral i mou tehdejší zdravotní pojišťovnu... a už jsem nezměnila! Odbornost, vstřícnost, profesionalita na každém kroku.. Časem přešla i část mé rodiny...a všichni oceňují celý tým lékařů a sester. A že to není jen o vyléčení zubu, ale o komplexnosti ..o estetice.. atd.. prostě přeji sobě i ostatním dlouhou praxi a zdraví tomuto lékaři :-))


Ověřeny pacient

Nejlepší doktor co znám.Doporučuji opravdu všem.
Maximálně spokojený a chodím tam vždy s radostí.
Opravdu odvádí profesionální práci.Je to opravdu (Pan) doktor. :)


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již od roku 2000, tedy začínám 14 rok! Na zacatku kdy mne převzal do péče mi hned provedl rentgen a objevil 4 kazy pod starými plombami. Vždy mi snímek ukáže, popise kde co vidi a přesně popise co doporučuje za léčbu. Zákroky jsou vždy skoro příjemné, pan doktor je velice jemný. Zarili jsme spolu snad již vše, od plastiku dasně, korunky, resekci, trh ani kořenů až po implantáty. Vše na 1*:-) včera jsem byla opět na kontrole po 1,5 roce. Byly mi provedeny panoramatický a 2 mistni rentgeny, opraven maly kaz a nic jsem neplatila! Zdarma! Ještě jsem dostala pastu jako dárek. Pan doktor si mne pamatuje, ví o čem jsme se bavili minule, proste tam chodím jako ke známým na návštěvu. Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Chtěla bych jen pochválit pana doktora Dizdareviće za jeho vlídný přístup k pacientům stejně tak i celý jeho tým v Sanidentu. Práce je na špičkové úrovni stejně tak i následná péče. Velmi příjemné prostředí a milý personál. Vřele doporučují.


Dr. Dizdarevič je velmi pečlivý a zkušený odborník


Dobrý Den chtěla bch se zeptat na ceník pana doktora zda není drahý...:-(Nikol


Ověřeny pacient

Vou s udivením si čítam hodnotenia pacientov. V dobe otvorenia jeho ordinácie rok 2004-5 -neviem už presne, som ako novy pacient prišla na vyšetrenie, na malý zákrok - odstránenie zubnej kožičky (kůže) z 8smicky. Tu mi boli u pána Doktora objavené udajne dva kazy. posledne slova ktoré som od pána doktora počula: spravime hneď alebo objednáme? samozrejme ze objednáme pretože:
Vzhľadom na nenahraditeľnú pani zubárku ktorú mam ešte stále na Slovensku som s opravou kazov prišla za ňou. Hlásim jej dva kazy, na ktoré pani doktorka reaguje záporom, žiadne nevidí.. spúšťa rentgenove zariadenie, výsledok: žiadny kaz.

Ešte k tomu malému zákroku, ktorý pán doktor na mojom zube previedol. Zub mi velmi malo umŕtvil, krátko po skončení zákroku injekcia vyprchala a nastala bolesť na omdletie..

súhlasím že pán doktor bol veľmi milý a ordinácia nádherná nová pripominajuca mi tú na Slovensku, ale po tejto skúsenosti je už ťažké dôverovať. Zuby sú tak isto len jedny... teda 32..


Páni, keby každý lekár bol ako Dr. Dizdarević. Odvádza perfektnú prácu, jeho prístup k pacientovi je skvelý - je milý, vždy všetko vysvetlí, ukáže na snímku kde je problém a zrozumiteľne povie čo s tým treba robiť, pracuje precízne a evidentne ho to baví. A je to sympaťák ;)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Jsem majitel zubní ordinace Sanident a vedoucí lékař.
• Specializuji se v protetice a implantologii.