MUDr.

Aleš Váňa verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• E

V ordinaci AV dental s.r.o. jsem u pana doktora Aleše Váni podstoupila před několika dny v analgosedaci chirurgickou extrakci zubu moudrosti. Vše proběhlo bez problémů díky skvělému a profesionálnímu přístupu pana doktora. Po zákroku jsem neměla žádné větší bolesti a vše se hojí bez problémů. Takže mohu určitě doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Radoslav Lacina
    Radoslav Lacina
    Tigridova 6/1501, Praha
    Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci… Více

Volodymyr Kachmar
    Volodymyr Kachmar
    Šustova 1930/2, Praha
    Pan doktor je úžasnej. Jela jsem tam se strachem, ale tak hodného, mileho, sympatického zubaře jsem ještě neviděla.… Více

Simona Kapołková
    Simona Kapołková
    Vratislavova 11, Praha
    Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle… Více

Daniela Hájková
    Daniela Hájková
    Vratislavova 11, Praha
    Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu… Více

Vladyslav Ridchenko
    Vladyslav Ridchenko
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    Lublaňská 1015/13, Praha
    Pan doktor Ridchenko je skvělý zubař. Lepšího jsem si nemohla přát, poté co jsem měla od dětství velmi špatné zkušenosti… Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Aleš Váňa je vedoucí lékař a zakladatel pražské Zubní ordinace AV dental. Specializuje se především na parodontologii (léčba paradentózy), stomatochirurgii (např. chirurgické extrakce/trhání zubů, doplnění chybějících kostí) a implantologii (zavádění zubních implantátů).

Je členem ČSK (České stomatologické komory), ITI (International Team for Implantology) a je držitelem osvědčení od ČSK pro vybranou péči v oborech parodontologie a stomatochirurgie.
      Zaměřuje se i na obtížné zákroky jako jsou rekonstrukce bezzubých čelistí, či augmentaci měkkých a tvrdých tkání. Během své lékařské praxe zavedl úspěšně již více než 1000 zubních implantátů, výhradně renomovaného švýcarského výrobce Straumann.

Díky svým značným zkušenostem působí jako konzultant a externí spolupracovník privátních stomatologických praxí v Praze. Často také přednáší na důležitých stomatologických kongresech (Pražské dentální dny aj).
      Můžete se s ním setkat v České televizi, či Českém rozhlase, kde se snaží o osvětu v oblasti zubní péče a informovanosti pacientů o moderních způsobech léčby.
      V nadstandardně vybavené soukromé zubní ordinaci s nejmodernější technikou nabízí svým pacientům ošetření na mimořádné úrovni a to i v částečné, či celkové anestezii (analgosedaci).

Mluví plynně anglicky a německy.

Odborné stáže a kurzy:
      Při svém studiu absolvoval stáže v USA (University of California – San Francisco UCSF), Německu a Rakousku. Pravidelně navštěvuje odborné summity ve Švýcarsku zaměřené na novinky v oblasti aplikace implantátů.

• zubní lékař - stomatolog

Celková náhrada horní +dolní 18 000 Kč
    Běžný termín
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Aleš Váňa
    Aleš Váňa
    Praha
    Dobrý den,
    děkujeme za Váš dotaz - ano nové pacienty stále přijímáme.
    S pozdravem,
    MUDr. Aleš Váňa

Hodnocení pacientů

• E

• L

Pana doktora opravdu doporučuji!
      Pan dokror mi v září 2013 trhal najednou všechny čtyři osmičky. Tohoto zákroku jsem se obávala, proto jsem se rozhodla pro analgosedaci. Na zákrok si vůbec nepamatuji, vše proběhlo velmi rychle. Neměla jsem žádné komplikace, ani bolesti, ani žádné otoky, za pár dní už jsem opět byla v práci.
      Takže, pane doktore, máte zlaté ruce!

• M

Od pana doktora mám čtyři implantáty. Jsem pravidelně zvána na kontroly. Jsem velmi spokojena.

• B

Pana doktora znám již několik let. Vždy příjemný přístup a profesionalita. Svého zubaře bych neměnila.

• M

I když nejsem s Prahy, dojíždím cca 370 km vůbec toho nelituji.Jsem nadmíru spokojená pacientka.Já jedině můžu potvrdit o profesionálním přístupu celého kolektivu pod vedením pana MUDr Aleše Váni.
      Je to velmi dobrý a pečlivý stomatolog , který dobře poradí a co se týká práce tak má vysokou kvalitu.Můžu vřele doporučit a hlavně nebojte se!
      Marie Sušňová
      3.7.2013

• I

Chodím k MUDr. Váňovi již delší čas a vždy jsem s jeho prací velmi spokojena. Nezaplombuje nemocný zub, nýbrž řeší problém celkově. Ostatně to jak náš chrup vypadá je výsledkem naší péče. Jsem velice překvapena z negativních reakcí. Není to tak, MUDr. Váňa mě přijal do péče, kdy můj chrup byl zanedbaný právě od stomatologa, který léčil všechno plombou, nebo extrakcí zubu... Po zásahu MUDr. Vání už nemám žádné bolesti ani problémy a stačí preventivní prohlídka. Co se týče peněz, jde přece o náš úsměv a tak za kvalitní péči zaplatí snad každý. Určitě lépe zaplatit dnes 18000 za korunku než kupovat zbytečně jiné pasty a plombovat... a za pár let stejně končit s korunkou, či implantátem.. Já MUDr. Váňu jedině doporučuji, je to profík !!! :-)

• L

Po 15 letech je pryc strach ze zubare! Reklamace, ze se neuznavaji? Ja si nemusel ani stezovat a nepovedena dostavba byla predelana. Vsichni v teto ordinaci jsou lide na svem miste! A diky nim mam zuby konecne v poradku.
      Ad. penize, komu o ne vlastne dneska nejde. Nikdo nikoho nenuti aby chodil tam a tam.

• Vřele doporučuji já i celá má rozvětvená rodina. Nikdo z nás už nepociťuje strach chodit k zubaři, spíše naopak se tam vždy těšíme. Velmi vstřícní, profesionální přístup. Díky panu doktorovi jsme odhalili u některých z našich dětí vady, které bylo třeba řešit na ortodoncii, přestože jsme roky chodili na pravidelné zubní prohlídky v místě našeho bydliště. Za tímto doktorem dojíždíme ze 100 km vzdáleného města a nelitujeme toho. Tento můj názor může podepřít 17 členů mé rodiny a to už je pěkná řádka lidí. Za tuto péči platíme penězma v hotovosti, což může napovědět, že kdybychom byli jen v nejmenším nespokojeni, tak bychom tam jednoduše nechodili.

• velice dobrý stomatolog, schopný, milý, vždy k dispozici, vřele doporučuji

• M

Úpůně nej nej zubař kterého známe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)