AV dental s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Amalgámová dostavba • 1 900 Kč

Analgosedace (1 hodina) • 4 000 Kč

Běžný termín +29 Více

Celková anestezie (1 hodina) • 5 500 Kč

Celková náhrada horní +dolní • 18 000 Kč

Celokeramická korunka • 11 500 Kč

MUDr. Aleš Váňa je vedoucí lékař a zakladatel pražské Zubní ordinace AV dental. Specializuje se především na parodontologii (léčba paradentózy), stoma...

• skřípání zubů

4 000 Kč

Běžný termín

Cena není uvedená

AV dental s.r.o.

Celková anestezie (1 hodina)

5 500 Kč

Celková náhrada horní +dolní

18 000 Kč

Celokeramická korunka

11 500 Kč

Chirurgická extrakce stálého zubu

4 000 Kč

AV dental s.r.o.

Definitivní endodoncie (zaplnění 1 kanálku)

Dentální hygiena – vstupní vyšetření

2 000 Kč

Kompozitní fazeta

2 500 Kč

AV dental s.r.o.

Kontrolní vyšetření (po půl roce)

500 Kč

700 Kč

Ordinační bělení

6 500 Kč

AV dental s.r.o.

Provizorní endodoncie (dle typu zubu)

od 780 kč

AV dental s.r.o.

První návštěva u zubního lékaře (do 1. roku věku)

300 Kč

Rtg

250 Kč

Slizniční anestezie

60 Kč

AV dental s.r.o.

Vstupní komplexní vyšetření včetně rtg snímku

Vyšetření dítěte

500 Kč

AV dental s.r.o.

Výplně - amalgám (dle velikosti)

od 1 000 kč

AV dental s.r.o.

Výplně – kompozit (dle velikosti)

od 1 500 kč

AV dental s.r.o.

Výplň dočasného zubu (amalgám, kompozit)

950 Kč

AV dental s.r.o.

V ordinaci AV dental s.r.o. jsem u pana doktora Aleše Váni podstoupila před několika dny v analgosedaci chirurgickou extrakci zubu moudrosti. Vše proběhlo bez problémů díky skvělému a profesionálnímu přístupu pana doktora. Po zákroku jsem neměla žádné větší bolesti a vše se hojí bez problémů. Takže mohu určitě doporučit.

Pana doktora opravdu doporučuji!
Pan dokror mi v září 2013 trhal najednou všechny čtyři osmičky. Tohoto zákroku jsem se obávala, proto jsem se rozhodla pro analgosedaci. Na zákrok si vůbec nepamatuji, vše proběhlo velmi rychle. Neměla jsem žádné komplikace, ani bolesti, ani žádné otoky, za pár dní už jsem opět byla v práci.
Takže, pane doktore, máte zlaté ruce!

Od pana doktora mám čtyři implantáty. Jsem pravidelně zvána na kontroly. Jsem velmi spokojena.

Pana doktora znám již několik let. Vždy příjemný přístup a profesionalita. Svého zubaře bych neměnila.

I když nejsem s Prahy, dojíždím cca 370 km vůbec toho nelituji.Jsem nadmíru spokojená pacientka.Já jedině můžu potvrdit o profesionálním přístupu celého kolektivu pod vedením pana MUDr Aleše Váni.
Je to velmi dobrý a pečlivý stomatolog , který dobře poradí a co se týká práce tak má vysokou kvalitu.Můžu vřele doporučit a hlavně nebojte se!
Marie Sušňová
3.7.2013

Chodím k MUDr. Váňovi již delší čas a vždy jsem s jeho prací velmi spokojena. Nezaplombuje nemocný zub, nýbrž řeší problém celkově. Ostatně to jak náš chrup vypadá je výsledkem naší péče. Jsem velice překvapena z negativních reakcí. Není to tak, MUDr. Váňa mě přijal do péče, kdy můj chrup byl zanedbaný právě od stomatologa, který léčil všechno plombou, nebo extrakcí zubu... Po zásahu MUDr. Vání už nemám žádné bolesti ani problémy a stačí preventivní prohlídka. Co se týče peněz, jde přece o náš úsměv a tak za kvalitní péči zaplatí snad každý. Určitě lépe zaplatit dnes 18000 za korunku než kupovat zbytečně jiné pasty a plombovat... a za pár let stejně končit s korunkou, či implantátem.. Já MUDr. Váňu jedině doporučuji, je to profík !!! :-)

Po 15 letech je pryc strach ze zubare! Reklamace, ze se neuznavaji? Ja si nemusel ani stezovat a nepovedena dostavba byla predelana. Vsichni v teto ordinaci jsou lide na svem miste! A diky nim mam zuby konecne v poradku.
Ad. penize, komu o ne vlastne dneska nejde. Nikdo nikoho nenuti aby chodil tam a tam.

Vřele doporučuji já i celá má rozvětvená rodina. Nikdo z nás už nepociťuje strach chodit k zubaři, spíše naopak se tam vždy těšíme. Velmi vstřícní, profesionální přístup. Díky panu doktorovi jsme odhalili u některých z našich dětí vady, které bylo třeba řešit na ortodoncii, přestože jsme roky chodili na pravidelné zubní prohlídky v místě našeho bydliště. Za tímto doktorem dojíždíme ze 100 km vzdáleného města a nelitujeme toho. Tento můj názor může podepřít 17 členů mé rodiny a to už je pěkná řádka lidí. Za tuto péči platíme penězma v hotovosti, což může napovědět, že kdybychom byli jen v nejmenším nespokojeni, tak bychom tam jednoduše nechodili.

velice dobrý stomatolog, schopný, milý, vždy k dispozici, vřele doporučuji

Úpůně nej nej zubař kterého známe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Je osteoporoza léčená Prolia kontraindikací pro zavedení zubních implantátů?Mám problém se snímatelnými náhradami (vyrobené z Deflexu i z kovu) a problém s čelistními klouby.

Dobrý den,
    implantace je možná až po vysazení- jsou to nové léky u kterých je podezření,
    že vyvolávají vznik osteonekrózy, a jsou používány u obdobných
    pacientů jako bisfosfonáty. Patří mezi ně léky se stejnou indikací jako
    bisfosfonáty – účinná látka denosumab (Prolia, Xgeva).
    S pozdravem,

MUDr. Aleš Váňa

• Prosím Vás pane doktore,za jak dlouhou dobu po extrakci zubu (6.7.8 na obou stranách dole)je možno implantovat zubní implantát?Je mi 62 let,netrpím,kromě kompenzované hypertense II,žádnou chronickou chorobou. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    impalntovat je možné nejdříve 3 měsíce po extrakci. Záleží dále na individuální situaci- množství a kvalitě kosti, čemuž se musí doba implantace přizpůsobit.
    S pozdravem,

• skřípání zubů