AV dental s.r.o.

(12 názorů)

AV dental s.r.o.

Sulická 54/2033

140 00, Praha, hl. město Praha

Zubní ordinaci AV dental tvoří tým zubních specialistů v Praze zaměřených na komplexní stomatologickou péči. Naším jasným cílem jsou spokojení pacienti. Samozřejmým standardem je proto maximální pohodlí a ošetření bez nepříjemných doprovodných pocitů.

Přímo v zubních ordinacích provádíme chirurgické zákroky, jako jsou například chirurgické extrakce (trhání zubů), nebo zavádění zubních implantátů implantologem MUDr. Váňou, který úspěšně zavedl přes 1000 implantátů.

Ve spolupráci s týmem zkušených anesteziologů ošetřujeme naše pacienty i v analgosedaci a celkové anestezii.

Jak probíhá první návštěva v ordinaci?

První návštěva obsahuje:
• důkladné vyšetření komplexního stavu zubů
• OPG snímek obou čelistí
• konzultaci
• sestavení léčebného plánu
• zhotovení nezávazného finančního plánu

Jeden z našich lékařů (MUDr. Königová) se přímo zaměřuje na ošetření těch nejmenších pacientů.

Při první návštěvě dítěte je celkový obsah upraven tak, aby se dítě cítilo v prostředí ordinace co nejlépe (možnost zapůjčení hraček v čekárně, odměna po ošetření, motivace dítěte).
Dentální hygienistka pečuje o hygienu nejen dospělých, ale i dětí.

Ordinační hodiny:
Po: 8.00 - 18.00
Út: 8.00 - 20.00
St: 8.00 - 20.00
Čt: 8.00 - 16.00
Pá: 8.00 - 14.00
(Po domluvě s recepcí je možno domluvit i termín mimo ordinační dobu.)

Používání nadstandardních materiálů a úroveň kvality práce nám znemožňuje vstoupit do systému veřejného zdravotního pojištění. Naše ordinace nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou (aktualizovaný ceník je k nahlédnutí na internetových stránkách ordinace: www.avdental.cz). Výše placené částky za ošetření se naši pacienti dozvídají vždy dopředu. V ceně vstupní konzultace je i zpracování nezávazného finančního plánu.

Nyní přijímáme nové pacienty.

Zákroky

• mykóza
  • onemocnění jazyka

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Aleš Váňa

Zubař, MUDr.

• E

V ordinaci AV dental s.r.o. jsem u pana doktora Aleše Váni podstoupila před několika dny v analgosedaci chirurgickou extrakci zubu moudrosti. Vše proběhlo bez problémů díky skvělému a profesionálnímu přístupu pana doktora. Po zákroku jsem neměla žádné větší bolesti a vše se hojí bez problémů. Takže mohu určitě doporučit.

• L

Pana doktora opravdu doporučuji!
      Pan dokror mi v září 2013 trhal najednou všechny čtyři osmičky. Tohoto zákroku jsem se obávala, proto jsem se rozhodla pro analgosedaci. Na zákrok si vůbec nepamatuji, vše proběhlo velmi rychle. Neměla jsem žádné komplikace, ani bolesti, ani žádné otoky, za pár dní už jsem opět byla v práci.
      Takže, pane doktore, máte zlaté ruce!

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře