O nás

Zubní ordinaci AV dental tvoří tým zubních specialistů v Praze zaměřených na komplexní stomatologickou péči. Naším jasným cílem jsou spokojení pacienti. Samozřejmým standardem je proto maximální pohodlí a ošetření bez nepříjemných doprovodných pocitů.

Přímo v zubních ordinacích provádíme chirurgické zákroky, jako jsou například chirurgické extrakce (trhání zubů), nebo zavádění zubních implantátů implantologem MUDr. Váňou, který úspěšně zavedl přes 1000 implantátů.

Ve spolupráci s týmem zkušených anesteziologů ošetřujeme naše pacienty i v analgosedaci a celkové anestezii.

Jak probíhá první návštěva v ordinaci?

První návštěva obsahuje:
• důkladné vyšetření komplexního stavu zubů
• OPG snímek obou čelistí
• konzultaci
• sestavení léčebného plánu
• zhotovení nezávazného finančního plánu

Při první návštěvě dítěte je celkový obsah upraven tak, aby se dítě cítilo v prostředí ordinace co nejlépe (odměna po ošetření, motivace dítěte).
Dentální hygienistka pečuje o hygienu nejen dospělých, ale i dětí.

Ordinační hodiny:
Po: 8.00 - 16.00
Út: 8.00 - 19.00
St: 8.00 - 16.00
Čt: 8.00 - 16.00
Pá: 8.00 - 14.00

Používání nadstandardních materiálů a úroveň kvality práce nám znemožňuje vstoupit do systému veřejného zdravotního pojištění. Naše ordinace nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou (aktualizovaný ceník je k nahlédnutí na internetových stránkách ordinace: www.avdental.cz). Výše placené částky za ošetření se naši pacienti dozvídají vždy dopředu. V ceně vstupní konzultace je i zpracování nezávazného finančního plánu.

Nyní přijímáme nové pacienty.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Aleš Váňa Celokeramická korunka

Šel jsem za panem doktorem prakticky kvůli kompletní rekonstrukci chrupu. Strávili jsme spolu v ordinaci přes 2 roky na spoustě (spoustě!) různých problémů, mnoho a mnoho hodin a musím říci, že jsem o provedené práci ani jednou nepochyboval.

Pan doktor byl profesionální, dbal na kvalitu odvedené práce, dbal jak na funkčnost, tak estetiku, vše vždy trpělivě vysvětlil a celkově byl ve všem transparentní.

Mohu jenom doporučit a děkuji za perfektně odvedenou práci!

MUDr. Aleš Váňa Jiný

Profesionálně provedená rekonstrukce chrupu ,citlivě a precizně.Docházím na zákroky bez obav a strachu z výkonů. Ve svých 72 letech mám chrup , který by mi mohli závidět mnohem mladší.
    Děkuji pane doktore Vám a vašemu kolektivu.

MUDr. Aleš Váňa Chirurgická extrakce stálého zubu

Těžko hledat většího profesionála, než je pan doktor Váňa. Extrakce komplikovaně rostlé osmičky proběhla tak hladce, že lépe to ani nešlo. Také následná rekonvalescence byla bez sebemenšího problému. Nakonec tedy na velmi obávaný zákrok vzpomínám s úsměvem na tváři. Vřele doporučuji!

MUDr. Aleš Váňa Konzultace

Sla jsem se s panem doktorem poradit ohledne implantatu. CTcko kvuli implantatu vubec neprovedl, zato mi nasel na rentgenu 4 kazy, ktere dva jini zubni lekari nevidi (tento 'nalez' si jeste overim jinde). Nesmyslne naridil provest 2x zubni hygienu (bud ji v AV dental neumi provadet dukladne nebo se jim vskutku vyplati?). Predbezne odhadnuta cena za zubni implantat a augmentaci kosti byla minimalne 2x vyssi nez u jineho zubniho lekare, ktery mi doporucil podobny postup a naprosto stejny implantat (a narozdil od Dr. Vani CT celisti provedl). Bohuzel jsem mela celkove z Dr. Vani velmi spatny pocit, pusobil na me spise jako uspesny podnikatel nez duveryhodny lekar.

MUDr. Aleš Váňa

Dobrý den, paní Zdenko, děkuji za návštěvu a Váš názor. Vysvětloval jsem Vám postup ošetření, ale zkusím to ještě jednou. Nejdříve provedeme dentální hygienu, kdy odstraníme zubní kámen a plak. Pak opravíme zuby, které mají kazy. Teprve potom vyhotovíme CBCT a nakonec zavedeme implantát. Opačný postup je chybný. Cena za zubní implantát se odvíjí od typu implantátu, korunky a případné nutnosti doplnění kosti. To vše jsem se Vám snažil vysvětlit. S pozdravem MUDr. Aleš Váňa

MUDr. Aleš Váňa

Naprostá spokojenost! Hledal jsem po bídných zkušnostech pro svou poslední osmičku nejlepšího stomatochirurga v ČR a skončil jsem v AV dental, což mi později posvětila i moje zubařka. Jsem na svůj výběr pyšný, protože celý obávaný zákrok proběhl bez nejmenších probémů a s maximální možnou péčí. Vřele doporučuji!

MUDr. Aleš Váňa

Pan doktor Vana je urcite vyborny lekar a byli jsme ochotni zaplatit co si rekne za jeho peci. Ale i pres to jsme se rozhodli odejit. Nechceme podporovat pristup (ktery je bohuzel v dnesni dobe stale beznejsi) ktery VAS penalizuje za zruseni schuzky a ztratu casu lekare, ale kdyz nechaji cekat vas tak to musite pouze akceptovat.

Kontakt

Sulická 2033/54, Praha 140 00 Zobrazit v Goole Maps