AV dental s.r.o.

(13 názorů)

AV dental s.r.o.

Sulická 54/2033

140 00 , Praha , hl. město Praha

Zubní ordinaci AV dental tvoří tým zubních specialistů v Praze zaměřených na komplexní stomatologickou péči. Naším jasným cílem jsou spokojení pacienti. Samozřejmým standardem je proto maximální pohodlí a ošetření bez nepříjemných doprovodných pocitů.

Přímo v zubních ordinacích provádíme chirurgické zákroky, jako jsou například chirurgické extrakce (trhání zubů), nebo zavádění zubních implantátů implantologem MUDr. Váňou, který úspěšně zavedl přes 1000 implantátů.

Ve spolupráci s týmem zkušených anesteziologů ošetřujeme naše pacienty i v analgosedaci a celkové anestezii.

Jak probíhá první návštěva v ordinaci?

První návštěva obsahuje:
• důkladné vyšetření komplexního stavu zubů
• OPG snímek obou čelistí
• konzultaci
• sestavení léčebného plánu
• zhotovení nezávazného finančního plánu

Jeden z našich lékařů (MUDr. Königová) se přímo zaměřuje na ošetření těch nejmenších pacientů.

Při první návštěvě dítěte je celkový obsah upraven tak, aby se dítě cítilo v prostředí ordinace co nejlépe (možnost zapůjčení hraček v čekárně, odměna po ošetření, motivace dítěte).
Dentální hygienistka pečuje o hygienu nejen dospělých, ale i dětí.

Ordinační hodiny:
Po: 8.00 - 18.00
Út: 8.00 - 20.00
St: 8.00 - 20.00
Čt: 8.00 - 16.00
Pá: 8.00 - 14.00
(Po domluvě s recepcí je možno domluvit i termín mimo ordinační dobu.)

Používání nadstandardních materiálů a úroveň kvality práce nám znemožňuje vstoupit do systému veřejného zdravotního pojištění. Naše ordinace nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou (aktualizovaný ceník je k nahlédnutí na internetových stránkách ordinace: www.avdental.cz). Výše placené částky za ošetření se naši pacienti dozvídají vždy dopředu. V ceně vstupní konzultace je i zpracování nezávazného finančního plánu.

Nyní přijímáme nové pacienty.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Aleš Váňa

Zubař, MUDr.

• P
      Umístění: AV dental s.r.o.

Pan doktor Vana je urcite vyborny lekar a byli jsme ochotni zaplatit co si rekne za jeho peci. Ale i pres to jsme se rozhodli odejit. Nechceme podporovat pristup (ktery je bohuzel v dnesni dobe stale beznejsi) ktery VAS penalizuje za zruseni schuzky a ztratu casu lekare, ale kdyz nechaji cekat vas tak to musite pouze akceptovat.

• E

V ordinaci AV dental s.r.o. jsem u pana doktora Aleše Váni podstoupila před několika dny v analgosedaci chirurgickou extrakci zubu moudrosti. Vše proběhlo bez problémů díky skvělému a profesionálnímu přístupu pana doktora. Po zákroku jsem neměla žádné větší bolesti a vše se hojí bez problémů. Takže mohu určitě doporučit.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře