MEDIPRA, s.r.o., praktický lékař
Mazurská 484, Praha

Umístění: MEDIPRA, s.r.o., praktický lékař úraz

Paní doktorka , je opravdu pečlivá, zajímá se o pacienty.Je velmi vstřícná . pokud jsem volala a paní doktorka se věnovala jiným pacientům, zavolala mi vždy zpět a pomohla mi, aspon takto děkuji
Kamila Finkesová

Umístění: MEDIPRA, s.r.o., praktický lékař

Paní doktorka je velmi pečlivá, nic nezanedbává, každá informace jí zajímá a zvažuje všechny alternativy. Troufám si tvrdit, že její práce sahá mnohem dál, než je běžná praxe. I když se čeká déle, rozhodně bych neměnila!

Paní doktorka Bendová je přesně ten typ lékaře, na kterého se vyplatí si počkat. I přes všechnu nelehkou práci zvládá vše s úsměvem, ke každému pacientovi má osobní přístup, a vždy se snaží najít pravou příčinu onemocnění. Jsem vděčná pacientka a modlím se, aby si ostatní brali s p. Doktorky příklad. Samozřejmě nemůžu zapomenout na sestřičku p. Korejčíkovou. Velmi úspěšně kopíruje skvělé vlastnosti paní doktorky a nechybí ji trpělivost.

Paní doktorka je ta nejlepší lékařka, jakou si pacient může přát.Pečlivá,vstřícná,Vaše problémy ji opravdu zajímají a vždy udělá všechno proto,aby Vám pomohla.Navíc má i úžasnou,ochotnou a hodnou sestřičku,takže co víc si přát.Chodíme tam celá rodina a jsme za to vděční,ani nám nevadí,že si někdy musíme počkat.To je dáno právě tím,že se paní doktorka každému opravdu věnuje. Kéž by takových ordinací bylo víc. Děkujeme!

Paní doktorka je velmi pečlivá. Velmi příjemné vystupování. Měl jsem několik atyp. onemocnění... všechny perfektně diagnostikovány. Jediné mínus je opravdu doba čekání na vyšetření.

Paní doktorka je tou nejpečlivější a má veliký dar pospojovat různé příznaky
chorob. Jsme velmi rádi že chodíme právě k ní a rádi si počkáme.
Děkujeme, Valentovi.

Velmi pečlivá a milá paní doktorka.

Odpovědně přistupuje k určení diagnozy. Jako jedena z mála lékařů dokáže spojovat problematiku celého lidského organizmu. Léčí mé rodiče a dceru a vždy jsou všichni maximálně spokojení. Navíc je to velice příjemná a milá žena. Takto si představuji vyspělého lékaře na vysoké úrovni a myslím, že bychom si všichni zasloužili takovou péči ze strany lékařů. Jako jednu z mála ji považuji za odborníka, který jistě své povolání miluje a z toho vyplývá její přístup k nemocným lidem. Děkuji, že existuje. D.K.

Luxusní

Pokaždé velmi dobré jednání a příjemné vystupování.