Mudr Zuzana Martínková
Ke Koulce 6/1704, Praha

Umístění: Mudr Zuzana Martínková Jiný

Sestricka hrozne mila a obcas poradi vic, nez pani doktorka, ale...
Provadela mi odber krve na vysetreni v laboratori, ale kdyz uz jsme byly v procesu, vsimla jsem si, ze dela to HOLYMA RUKAMA a jako dezinfekce vedle lezel merunkovy antisepcni gel od manufaktury (ani nevim, jestli tim dezinfikovala svoje ruce nebo misto meho pichnuti - byla jsem nemocna a citila jsem si spatne, proto jsem si to nevsimla)...

A ted se nedivim, ze u mych vzorku v laboratori vyskytla chyba. Proste budu menit praktickeho lekare.

Umístění: Mudr Zuzana Martínková Jiný

Já mám s paní doktorkou kladné zkušenosti. Jsem spokojena a to jak z hlediska profesionálního tak i lidského. Vzdy vyslechne, poradí, pomůže...Sestřička je taky skvělá. Mohu jen doporucit.

Umístění: Mudr Zuzana Martínková Jiný

Standardní profesionální výkon lékařky. Doufám, že tato pandemická doba nebude mít negativní vliv na vysokou kvalitu služeb této Mudr.

Umístění: Mudr Zuzana Martínková Jiný

Dobry den, ja mam s pani doktorkou uplne jinou zkusenost. Precizni vysvetleni, vzdy mne pro jistotu, aby se neco nezanedbalo poslala k dalsim odbornikum. Mozna si drzi vetsi odstup od pacientu, pusobi chladnym dojmem, presto mi prijde, ze je profesionalni. Kdyz jsem potrebovala neco resit i po telefonu, vse mi trpelive vysvetlila a ujistila mne. Chape i se sestrou, ktera je velmi mila, muj strach s brani krve. Vnimam, ze maji obe respektujici pristup k pacientu, ja jsem s peci spokojena.

Pani doktorka by měla pracovat v administrativě a nedělat praktického lékaře,je naprosto laxní,nevyšetří jak by měla,nezájem o bolesti pacienta,nebo co je příčinou,nekontroluje,nepošle nikam na testy,pokud jí řeknete o recept napíše,ale je naprosto neschopná,musíte si říct kam by Vás měla poslat,co by Vám měla napsat atd...minula se povolání a raději by měla sedět v kanceláři.Jediné plus je paní sestřička Jana!