Poliklinika Medicina Plus

Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

CRP

EKG

Glykovaný hemoglobin +5 Více

INR

Oxymetr

Preventivní prohlídky, závodní péče

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

www.bublova.com

Oxymetr

Preventivní prohlídky, závodní péče

Tlakový holter

Poliklinika Medicina Plus

Řidičské, zdravotní a zbrojní průkazy

od 300 kč

Umístění: Poliklinika Medicina Plus

Já chci poděkovat paní doktorce za vynikající, profesionální a lidský přístup. Sestřička si zaslouží taky velikou pochvalu za přístup. Člověk je vděčný když se k němu lidé chovají lidsky v těžké situaci . Mockrát díky ..

Umístění: Poliklinika Medicina Plus vyšetření pro zaměstnavatele

Paní doktorka dělá vše poctivě, na každého pacienta si udělá čas a snaží se najít pro každého nejlepší řešení. Chodím k ní už 7 let a nemůžu si stěžovat. Určitě je lepší se objednat, ale i přesto počítejte s čekáním. K paní doktorce chodí spousta lidí, někdy je třeba vzít přednostně pána po operaci apod. Lépe si vzít knížku nebo práci do čekárny, abyste nebyly nervózní. Razítko do práce nedostanete bez poctivé prohlídky.

S paní doktorkou jsme spolu řešili (tedy hlavně ona řešila) různé věci od rýmičky, přes předoperační vyšetření po komunikaci s českou správou soc. zabezpečení kvůli akutní péči v zahraničí. Zdravotní stav pacienta vnímá komplexně a přemýšlí. Při řešení vysokého TK a cholesterolu velmi pečlivě prostudovala můj zápis stravování, vpisovala tam poznámky, doporučila úpravy a vysvětlila výsledky krve. Rady ohledně diety byly reálné, žádné striktní, dlouhodobě neudržitelné asketické poučky. Sestřička je taky moc hodná. Jasně, že se v čekárně čeká, pokud pacienty nemá odflakávat.

Dobrý den,
s paní doktorkou jsem též velmi spokojena, mohu též potvrdit, že se pokud to opravdu není nutné, ATB se snaží vyhýbat! Vždy mi velmi pomohla, udělala všechna potřebná vyšetření nebo mě na ně poslala. Její přístup byl vždy milý, lidský.
Děkuji.

Dobrý den , s Paní Dr. jsem spokojený celých cca 10let, vždy mi pomohla. A naopak se o můj zdravotní stav zajímá. Takže plně bez problému. Díky

K paní doktorce jsem začala chodit na jaře tohoto roku a jsem s ní nesmírně spokojená.
Vždy milá a ochotná, pacientům se věnuje a vyšetření je opravdu důkladné.
Je dobré docházet k lékaři, u kterého mám jistotu, že mě řádně vyšetří.
Nikdy jsem se nesetkala s nadměrným čekáním. Je jasné, že ne vždy se tomu člověk vyhne, protože lékař dopředu neví, kolik času zabere vyšetření jednotlivých pacientů, ale s tím člověk počítá. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Pani doktorka se o sve pacienty nezajima, predepise akorat volne prodejne leky a kosmetiku, nikdy me neposlala na zadne dalsi vysetreni. Sestra je arogatni, na prvni pohled je videt ze ji jeji prace nebavi, prednostne veme do ordinace sve zname pred lidmi cekajicimi v cekarne. Bez ohledu na to, zda jsem objednana anebo ne v cekarne vzdy cekam alespon 45minut, pani doktorka neni schopna spravne odhadnout cas, kolik ji navsteva objedneho pacienta zabere.

MUDr. Zuzana Bublová

Slečno Tydlačková, ve své ordinaci mám sice ordinační hodiny pro objednané pacienty, nicméně do toho přicházejí pacienti s akutními obtížemi, které musím ošetřit, proto vzniká časový skluz, ale dělají ho pacienti, kteří nerespektují rozdělení ordinačních hodin. 4.3.15 jste čekala 13 min, 18.3. 26 min, řešila jste se mnou drobné kožní problémy. Pokud jste chtěla další vyšetření, mohla jste sama absolvovat kožní vyšetření, ke kterému nepotřebujete žádné doporučení. Z ordinace jste vždy odcházela s receptem na lék a doporučením na vhodnější typ kozmetiky, než kterou jste používala a způsobila si své potíže. Na mnou doporučené vyšetření výtěr z krku jste se nedostavila. Při poslední návštěvě 31.3. sestra vzala přednostně u nás registr. pacientku, která předem zavolala a sdělila, že má vysokou horečku, což se v ordinaci potvrdilo. Pořadí pacientů určuje zdr. personál podle závažnosti zdr. stavu. Kolik zabere vyšetření objednaného pacienta opravdu dopředu nemohu vědět, protože nevím, s čím se objednávají, někdy vyšetření zabere 15 min, jindy i 45 min. Pokud jste se mnou tak velmi nespokojená, považuji za vhodné si najít jiného lékaře, kterých je v blízkém okolí dalších asi 15 a nevidím důvod, proč stále docházíte ke mně.

Snad nejhorší praktický lékař u kterého jsem byla. K doktorovi moc nechodím, jen když je nejhůř tak bohužel už musím. Předepsány vždy ATB bez žádných vyšetření. Nikdy žádné poslání na nějaké řádné vyšetření. Bohužel musím hodnotit negativně. Nyní mám výbornou paní doktorku a opravdu se o své pacienty moc dobře stará.

MUDr. Zuzana Bublová

Slečno Bednářová, chodila jste ke mně v l. 2005-2010, ATB jsem Vám naordinovala v průběhu 5ti let 2x a byly zcela na místě - na prudké akutní záněty. Podle dokumentace jsem Vás vždy řádně vyšetřila v ordinaci. Prodleva při čekání na jiné vyšetření by Váš zdr. stav vzhledem k Vašemu experimentování ještě zhoršil.

Paní doktorka by mohla být vzor všech lékařů. Mám dlouhodobý problém, který se se mnou snaží vyřešit, nic nezanedbává, nepodceňuje. Má velmi lidský přístup, přátelský,milý. Nestalo se mi, že bych s ní někdy měla nějaký problém, vždy si na mě udělala čas. Sestřička je také moc milá. Za sebe můžu jen doporučit.

Paní doktoru i sestru hodnotím velmi kladně. Na návštěvě jsme se domluvili v nejkratší možné době, v čekárně jsem vůbec nečekala a paní doktorka mi skutečně velmi pomohla. Děkuji mnohokrát.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den , aby nedošlo k nedorozumění nejsem vaše pacientk ale potřebuji
    akutně vyšetřit a vypsat žádanku na odběry krve z dermatologických důvodu
    tvoří se mi už rok něco podobné lupénce ale hrozně moc to svědí a až mi to
    rozežírá kůž nejsem si jistá zda mi dktorka dokáže stímhle problémem pomoci
    dermatolog mi řekl že roblém je v krvy že musím na vyšetření krve + bych
    potřebovala gastroentologii po každé co se nečeho najím mě chronicky bolí
    břicho v podstatě ho nemůžu ani zmáčnout...jsem ojednaná na podnělí se všemy
    tyhle problémy tak doufám ,že jsem to všechno správně pochopila ,že mě
    doktorka vyšetří a poté mi vypíše určitou žádanku na ty odběry aby se
    zjistilo o co jde s tou kůži a gastroentologiký výkon na to břicho....předem
    děkuji za odpověd. Anna

Dobrý den, Vaše obtíže musíte řešit s registrujícím lékařem.

• Dobrý den,

mohu se zeptat, kolik u Vás stojí vyšetření - Lékařská vstupní prohlídka do nového zaměstnání?

Děkuji mnohokrát,
    Kotýnková

Dobrý den, prohlídka do zaměstnání stojí 400 Kč.

www.bublova.com

• všeobecný praktický lékař