Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oxymetr

Preventivní prohlídky, závodní péče

Tlakový holter

Poliklinika Budějovická

Řidičské, zdravotní a zbrojní průkazy

od 500 kč

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

- u MUDr Bublovej som registrovaná asi 5 rokov a som veľmi spokojná. Sestrička je takisto príjemná
- oceňujem, že konzultácie prebiehajú aj emailom/telefonicky a ordinácia je vybavená nadštandardne (napr. CRP, EKG)
- pani doktorka zbytočne nepredpisuje ATB, a keď sme riešili dlhšiu chorobu, dostala som všetky potrebné vyšetrenia, odpovede na otázky

Umístění: jiné místo Jiný

Odbornost a praktické zkušenosti MUDr. Bublové jsou mnohdy lepší než u specialistů. I v této nelehké "koronavirové" době ochotně pomáhá a po telefonu mi dala cenné rady a pokyny, jak postupovat při léčbě. Moc si jejího přístupu k pacientům vážím.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorku mohu na 100 % doporučit. Dokáže vyřešit i problémy, se kterými si neporadí někteří specialisté. Paní doktorka je přímá, vždy řekne o zdravotním stavu a léčbě vše (kladné i záporné stránky). Ordinace je dle mého názoru nadstandardně vybavena.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Pani doktorka Bublova Vam pri vysetreni neveme ani krev ani vytery. Na mou zadost odmitla odebrat vyter z nosu, pak mi na orl zjistili zanet dutin a stafylokoka. Pri vysetreni s vami nemluvi, musite vse doptavat co vam vubec je. Sestricka meri teplotu klasickym teplomerem 2 minuty, ten je sklepanej na 34. Pak vam doktorka tvrdi, ze teplotu nemate. ABSOLUTNE NEDOPORUCUJU!!!!

MUDr. Zuzana Bublová

Paciente "R", záměrně neudáváte své jméno, jelikož se obáváte, abych se nepodívala na podrobnosti vašeho vyšetření a nezveřejnila pravdu!? Podle statistiky zdrav. pojišťoven patřím k lékařům, kteří provádí nejvíce výtěrů. Provádím rychlé vyšetření CRP z krve hned v ordinaci, k rozlišení bakteriální a virové infekce. Při zánětu dutin je výtěr z krku irelevantní a přítomnost Stafylokoků je většinou běžná a ATB se nepřeléčuje. Vy zřejmě patříte k pacientům, kteří inklinují k ATB léčbě všeho a pokud odcházíte z ordinace bez nich, s doporučením symptomatické therapie, tak jste nespokojený. Bohužel budete mít brzy problém s rezistencí.

Umístění: Poliklinika Budějovická

Já chci poděkovat paní doktorce za vynikající, profesionální a lidský přístup. Sestřička si zaslouží taky velikou pochvalu za přístup. Člověk je vděčný když se k němu lidé chovají lidsky v těžké situaci . Mockrát díky ..

Umístění: Poliklinika Budějovická vyšetření pro zaměstnavatele

Paní doktorka dělá vše poctivě, na každého pacienta si udělá čas a snaží se najít pro každého nejlepší řešení. Chodím k ní už 7 let a nemůžu si stěžovat. Určitě je lepší se objednat, ale i přesto počítejte s čekáním. K paní doktorce chodí spousta lidí, někdy je třeba vzít přednostně pána po operaci apod. Lépe si vzít knížku nebo práci do čekárny, abyste nebyly nervózní. Razítko do práce nedostanete bez poctivé prohlídky.

S paní doktorkou jsme spolu řešili (tedy hlavně ona řešila) různé věci od rýmičky, přes předoperační vyšetření po komunikaci s českou správou soc. zabezpečení kvůli akutní péči v zahraničí. Zdravotní stav pacienta vnímá komplexně a přemýšlí. Při řešení vysokého TK a cholesterolu velmi pečlivě prostudovala můj zápis stravování, vpisovala tam poznámky, doporučila úpravy a vysvětlila výsledky krve. Rady ohledně diety byly reálné, žádné striktní, dlouhodobě neudržitelné asketické poučky. Sestřička je taky moc hodná. Jasně, že se v čekárně čeká, pokud pacienty nemá odflakávat.

Dobrý den,
s paní doktorkou jsem též velmi spokojena, mohu též potvrdit, že se pokud to opravdu není nutné, ATB se snaží vyhýbat! Vždy mi velmi pomohla, udělala všechna potřebná vyšetření nebo mě na ně poslala. Její přístup byl vždy milý, lidský.
Děkuji.

Dobrý den , s Paní Dr. jsem spokojený celých cca 10let, vždy mi pomohla. A naopak se o můj zdravotní stav zajímá. Takže plně bez problému. Díky

K paní doktorce jsem začala chodit na jaře tohoto roku a jsem s ní nesmírně spokojená.
Vždy milá a ochotná, pacientům se věnuje a vyšetření je opravdu důkladné.
Je dobré docházet k lékaři, u kterého mám jistotu, že mě řádně vyšetří.
Nikdy jsem se nesetkala s nadměrným čekáním. Je jasné, že ne vždy se tomu člověk vyhne, protože lékař dopředu neví, kolik času zabere vyšetření jednotlivých pacientů, ale s tím člověk počítá. Paní doktorku mohu jen doporučit.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den , aby nedošlo k nedorozumění nejsem vaše pacientk ale potřebuji
    akutně vyšetřit a vypsat žádanku na odběry krve z dermatologických důvodu
    tvoří se mi už rok něco podobné lupénce ale hrozně moc to svědí a až mi to
    rozežírá kůž nejsem si jistá zda mi dktorka dokáže stímhle problémem pomoci
    dermatolog mi řekl že roblém je v krvy že musím na vyšetření krve + bych
    potřebovala gastroentologii po každé co se nečeho najím mě chronicky bolí
    břicho v podstatě ho nemůžu ani zmáčnout...jsem ojednaná na podnělí se všemy
    tyhle problémy tak doufám ,že jsem to všechno správně pochopila ,že mě
    doktorka vyšetří a poté mi vypíše určitou žádanku na ty odběry aby se
    zjistilo o co jde s tou kůži a gastroentologiký výkon na to břicho....předem
    děkuji za odpověd. Anna

Dobrý den, Vaše obtíže musíte řešit s registrujícím lékařem.

• Dobrý den,

mohu se zeptat, kolik u Vás stojí vyšetření - Lékařská vstupní prohlídka do nového zaměstnání?

Děkuji mnohokrát,
    Kotýnková

Dobrý den, prohlídka do zaměstnání stojí 400 Kč.

www.bublova.com

• všeobecný praktický lékař