Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Opatovská 1763, Praha

Líbí se mi, že paní doktorka neordinuje hned antibiotika a snaží se i o alternativní léčbu. Jsem však velmi zaskočená z posledních tří návštěv, kdy na mě byla opravdu velmi nepříjemná až zlá, odcházela jsem z ordinace úplně v šoku. Asi toho má hodně, ale pokud se jednání paní doktorky nezmění, budu hledat jiného lékaře, který se mnou nebude jednat tímto způsobem. Moc mě to mrzí, protože k ní chodili oba rodiče a velmi ji chválili. Je pravda, že situace před 20 lety byla asi odlišná.... Sestřička je moc milá a ochotná. Škoda, že se MUDr. Vybíralová od ní neinspiruje...

Paní doktorce se nedá upřít pečlivost a odbornost. Stále si myslím, že je výborný diagnostik. Přesto jsem po dvaceti letech začala chodit jinam, ačkoli jsem zde na ní kdysi psala nadšené hodnocení. Teprve, když šlo "do tuhého", jsem pochopila zdejší negativní hodnocení. Svého praktického lékaře si představuji jako partnera, někoho, kdo stojí při vás. Paní doktorka umí jednat velmi povýšeně a autoritativně. Měla jsem před operací z důvodu prekancerozního stavu, ale připadala jsem si, jako když jí žádám o předoperační vyšetření na kosmetickou plastickou operaci - asi taková byla její ochota a empatie. Velmi nepříjemný zážitek. Přesto paní doktorce děkuji za péči o naší rodinu v uplynulých letech. Sestřička je moc fajn.

Paní doktorka má velmi neprofesionální a špatný přístup k pacientům. Vyčítá pacientovi, že jeho léčba pro ni přináší vysoké náklady. Dává najevo (i před ostatními pacienty), jak velmi je pro ni obtěžující léčit někoho s vážnou nemocí. Pokud někdo potřebuje odborná vyšetření, paní doktorka není ochotná spolupracovat - obtěžující je pro ni vypsat žádanku, předepsat léky apod. Opravdu přístup této lékařky (i její sestry) je hrozný. VELMI NEDOPORUČUJI!!!

Mudr Vybíralová je velmi příjemná a pečlivá lékařka.Výborný diagnostik.Děkuji za odeslání do nemocnice,byť jsem se bránila....děkuji .L.B.

Paní doktorka je je hodně náladová, občas šíleně nepříjemná. Pokud zrovna nemá náladu, tak vás řádně nevyšetří, ani když je vám sebehůř a ještě vás nahlas zesměšňuje před ostatními pacienty a sestřičkou. Ani pokud náladu má, nemůžu říct, že by vyšetřovala kdovíjak důkladně. Už jsem měla tu čest poznat hodně doktorů, ale takovéhle jednání jsem ještě nezažila. Nedoporučuji. A paní doktorko, pokud tohle čtete, zamyslete se trošku nad sebou!

Nemám důvodu si stěžovat.K paní doktorce chodím již 20 let,a jestli mi občas vyhubovala,tak to bylo třeba proto,že jsem se neobjednal na neakutní vyšetření.Mám dojem,že negativismus pramení zde z toho,že my mladí toho víme nejvíc,a vy geronti držte huby,nebo natáhněte brka..

Již dvakrát mi neodpověděla na můj problém a na potřetí mne vyhodila z ordinace bez pomoci. Naprosto nedoporučuji tuto arogantní doktorku,která o pacienta nemá zájem.

O paní doktorce,mohu jen napsat kladně,jsem spokojena s jejím přístupem,měla jsem rodinné problémy a nervy v háji,moc mi pomohla. Doporučuji.....

Dvacet let je paní doktorka Vybíralová naším rodinným lékařem. Na její postupy si opravdu nemohu stěžovat. Je velmi pečlivá a vždy ochotná zdravotní situaci řešit. Je profesionál a mohu ji jen doporučit. Velmi mne překvapují negativní hodnocení, která jsem si přečetla. Možná by se pisatelé mohli zamyslet i nad svým přístupem, neboť názor pacienta nemusí být vždy po odborné stránce správný.
Hanka Pencová

Léčí, nepředepisuje antibiotika, pokud to není nezbytně nutné.
Vnímá pacienta a snaží se vyslechnout i jeho postoj k léčbě.
Podporuje alternativní metody léčby, které mi zabraly lépe, než samotné léky.