Celostní medicína
Strakonická 21/1424, Praha

Jsem zdravotní sestra a i u nás často léčbu kombinujeme s alternativní. Docela jsem v šoku, když někteří pacienti jsou neznalí a omezení a jediná jejich reakce je útok. Mě i celé mé rodině alternativní i celostní medicína velmi pomohla. Například mamince oddálily přechod, který ji postihl v mladém věku, tátovy bolesti kloubů atd.
Neříkám, že je tato léčba nade vše ale je super když to vše hezky spolu spolupracuje, navazuje a vede jen k blahu pro pacienta.

Mrzí mne, že všechny dosud zveřejněné příspěvky od Marie, Va-ska a Stanislava jsou neobjektivní a vzhledem k tomu, že se naváží do celostní medicíny a do MUDr. Jonáše, připadá mi to jako cíleně zaměřené.

K MUDr. Popelkové jsem se dostal díky nepřítomnosti mého obvodního lékaře. Podobně jako u předešlých recenzentů mi bylo nabídnuto alternativní medicíny jako JEDINÉHO možného řešení mých zdravotních komplikací...Což bylo a je v rozporu s názorem mým i mého obvodního lékaře, který mne chtěl odeslat (před návštěvou MUDr. Popelkové) a nakonec i odeslal na vyšetření na specializované lékařské pracoviště. DŮRAZNĚ VARUJI všechny, kteří se rozhodují, zda se cestou detoxikace organismu pomocí celostní medicíny vydat, že léčivá účinnost jejích metod a preparátů dosud NEBYLA podpořena žádnou ověřenou a uznávanou VĚDECKOU STUDIÍ. A tudíž nikdy NEBYLO věrohodně PROKÁZÁNO, že skutečně mají LÉČEBNÝ EFEKT !!! Ostatně i proto nejsou vyšetření a diagnostika pomocí pochybné elektro-akupunkturní metody, homeopatika a jiné touto lékařkou doporučované preparáty hrazeny zdr. pojištovnami... Podobný ne-li lepší výsledek a za výrazně nižší peníze totiž může přinést pravidelné pití šípkové čaje s plnou důvěrou v jeho léčivé schopnosti na konkrétní zdravotní problém... (Mj. metody MUDr. Jonáše, která hodnocená lékařka užívá, byly dokonce dvakrát „oceněny” Zlatým Bludným balvanem, který uděluje Český klub skeptiků…) Nízké hodnocení dávám lékařce zejména proto, že od lékaře očekávám komplexní pohled na zdravotní problém s nastíněním všech možných řešení. Jednak a převážně těch, které jsou založeny na klasické medicíně, jejíž metody a léčiva prochází testy a ověřováním účinnosti, ale i těch alternativních. A ne jen uvedení jednoho možného řešení, navíc alternativního...

Dobry den,nebyl jsem spokojen s pristupem pi.doktorky.V prubehu mesice dostal jsem 3 antibiotika a zaroven lekarka "doporucovala" mi alternativni vyrobky.Slo o bylinkove doplnky stravy,ktere prodava.Bylo mi to neprijemne.Treba je to hodna zena ale uz jsem zvolil jineho lekare.