Samostatná ordinace PL pro dospělé
Ústecká 57/551, Praha

Dnes som tam bol, pani doktorka je pomala (dvaja pacienti za 1hod 20 minut!). O odbornych schopnostiach nepochybujem, nedokazem ich posudit, nie som lekar. Co som vsak videl bol jej arogantny pristup a pochybenie profesionality pri kontakte s pacientom s inou (slovenskou) narodnostou. Podla jej dnesnych slov "nema dobre skusenosti s cudzincami" a tak som ako parazitujuci cudzinec, platiaci socialnu a zdravotnu poistovnu v Cesku, skoncil na PN bez "potvrzení o trvání dočasné pracovní neschopnosti." ktore mi arogatne odmietla dat. Neviem co je smutnejsie, ci to ze pani doktorka nepozna svoje zakonne povinnosti http://bit.ly/KyIJtP alebo ze svoje osobne pocity nedokaze odlucit od svojej prace. Dedinska liga.

Výborná lékařka.Její diagnoza je vždy perfektní.Má můj velký obdiv.J.Fialová

Paní doktorka Víznerová je lékař na " svém místě" . Výborná odbornice, navíc pečlivá a má vždy vstřícný přístup k pacientovi.

Paní doktorka Víznerová je zatím nejlepší praktický lékař se kterým jsem se setkala. Nejenom po odborné ale i lidské stránce.

Paní doktorka umí vyslechnout pacienta,je zodpovědná a přemýšlivá.Proto ji hodnotím jako nejlepší.

K pani doktorce Víznerové chodim já i můj bratr. S odborností, lidskostí a spolehlivostí určitě souhlasim. Mam k pani doktorce důvěru, akorát někdy věci vysvětluje možná na mě (laika) trošku složitě. A ta narvaná čekárna je bohužel holý fakt:-(

Musím pochválit paní doktorku a i sestřičku. je velmi milá a ochotná. JH

Milá, obětavá, pečlivá, ochotná pomoci i poradit, má znalosti z oboru. Myslím, že je to lékařka na svém místě.

Paní doktorku navštěvuje celá má rodina, včetně mých rodičů. Postupně se přehlašují i dorůstající děti. Výborný přístup, rychlost a obětavost a značná preciznost řadí tuto lékařku na první místo.

Paní dr. se svým pacientům opravdu věnuje velmi pečlivě. Je výborným diagnostikem a pokud je třeba doporučení nějakého vyšetření na spec. pracovišti, neváhá a napíše jej. Chodím k ní už asi 20let a jediné, co mi vadí, je stále narvaná čekárna.