Praktický lékař
Biskupcova 4/1837, Praha

Umístění: Praktický lékař Jiný

K paní doktorce docházím už více než 15 let a vždy byla velmi milá a při vyšetření pečlivá. Její zkušenosti jsou neocenitelné. Několikrát se mi stalo, že vyslovila podezření na diagnózu, kterou při následné návštěvě specializovaného pracoviště lékaři nejprve po prvním prohlédnutí odmítli, ale následné podrobnější vyšetření/testy diagnózu potvrdily - např. zánět dutin, ale i trombóza. Kéž by bylo takových lékařů víc,

Paní doktorka je velmi ochotná, můj tatínek odešel na reverz z nemocnice a hned druhý den k němu zašla mimo ordinační hodinu domů. A nic mu nevyčítala a návštěvu dokonce zopakovala. Je pečlivá a vstřícná. Navíc má novou sestřičku :-))), tentokrát milou starší paní nekuřačku...jsem vděčná.
A.Honců

Paní doktorka Rybová mi velmi pomohla,když mi bylo nejhůř.Mé problémy nikdy nebere na lehkou váhu.Podpořila mě a takových lékařů je málo.Při každé mé návštěvě je vlídná a umí povzbudit.

U

Je neuvěřitelné, že tato arogantní, nafoukaná a neuvěřitelně neosobní doktorka stále ordinuje. Sestra no comment, ale ty dvě se hledaly, to je zjevné. Doktorka, která na vás shlíží spatra, jediné, co jí zajímá, je přísné dodržení ordinační doby (a to jen v případě, že je dobře pejskovi, který občas, jak naznačila sestra onehdy, chrní i v ordinaci, jinak odejde klidně i dříve), by prostě neměla mít v ČR licenci. Není jediná, ale dr. Rybová je v tom davu v přední linii.

Překvapuje mě, že paní doktorka, na níž mám opravdu jen ty nejhorší vzpomínky, a pravda, i pár jizev mi po ní zůstalo, stále ještě v plné síle ordinuje. Před 30 lety sice něměla onu zlou zdravotní sestru, ani 30 Kč se tehdy neplatilo, ale jen ona mi léčila zlomenou nohu od stolu doporučením octanu hlinitého a žlučníkové záchvaty považovala také za prkotinu,a to i přes dramatický úbytek váhy.Sono, které mi "dovolila" až na můj zoufalý nátlak, pouze potvrdilo naléhavost chirurgického zákroku. Dlužno však říci, ze v našem zdravotnictví je takových více.

Nebývám často nemocný (cca 1X za dva roky), ale zkušenost s touto ordinací je opravdu vemli tragická. V poslední době jsem měl bohužel možnost tam jít s mojí manželkou....arogance, nasranost, nezájem. A navíc zahuleno, jak v hospodě. Hnus! Ještě, že už nebydlíme v Praze. V Řevnicích máme super doktorku:o)

D.den. S Dr.Rybovou a její "pseudo"sestrou válčím již mnoho let. To,co jsem zažil dnešního dne,po nečekané a rychlé operaci spod. končetiny se chci podělit s těmi-kteří jsou nuceni být zde ve stavu,stejně tak pro potenciální nové pacienty. Po propuštění z nem.z cévního oddělení jsem se dostavil k Dr.Rybové na převod do stavu nemocných a ke kontr. s žádostí o vyšetření krve na její hustotu-/zdali je nutné krev ředit,či nikoliv/, COŽ JE PO CÉVNÍ OPERACI DOST ZÁSADNÍ VĚC. První kontakt byl se sestrou-"30korůůůůn." Po vyřčení mé žádosti a následného dilema-kdo mi odebere krev mi bylo sděleno že sestra si to netroufne,jelikož mám špatné žíly. Doporučil jsem kde by asi ta žíla mohla být a ejhle ordinace propukla v jásot. Byl jsem zdárně odebrán,přelepen,-sice mimo vpich,ale byl.Příštích odběrů se již budu "domáhat"přímo v laboratoři,i když jsem teď ještě dost špatně pohyblivý. A pak? "Výsledky budou cca v 11.30Hod." Volám pseudosestru."Ale pane výsledky budou až v pátek!!!". " Sestři jsem domluven s Dr Rybovou že ...." " Co je dnes středa,né pátek ne pon.." "Sestři byl jsem u vás ráno mám teď volat ohledně ředění." " Jo jo , zavolejte před jednou to už snad budeme vědět,ještě to není no však víte ale v jednu už tu nejsme!!!" ů Dobrá dík brnknu." 12.45hod. a následně 12.50hod. v ordinaci kde se ordinuje do 13hod.nikdo není. Proč taky když tam nemají žádné pacienty. A já? Pokud výsledky zjistily mají na mne tel.spojení. Ale co vždyť v podstatě o nic nejde nějak jsem naředěnej -buď málo a hrozí tromboza ,nebo hodně a hrozí vykrvácení. O jednoho pacouše míň nebo víC.

Pacientkou dr. Rybové jsem už 12 let. Je pravda, že působí chladněji, než by si někteří představovali, nicméně ne všichni jsou holt "mateřský" typ. Ke mně se paní doktorka vždy chovala velmi slušně a vstřícně. Chápu ji, že nemá ráda, když na ni někdo vybafne diagnótu dřív, než ho vyšetří. Ano, ne vždycky se dívá do očí - ale takových lidí znám víc a vím, že jim to pomáhá v úsudku. Na mé obtíže vždy našla to pravé a nepatří k těm co na všechno píšou antibiotika (já je od ní za dvanáct let měla tak 6-8x. Nicméně souhlasím s hodnocením sestry - ta je na pěst....

Hodnoceni "velmi slaby" davam jen kvuli pani Dr., kvuli sestre bych dala "nejhorsi".
Sice mi pani doktorka nikdy nic neprovedla a kvuli tomu, ze mam titul z VS (jak lacine..) se ke me vzdy chova dobre, tak k ni ani moc pripominky nemam...
Ale sestra je vykvet sam pro sebe, dnes bych se nerozpakovala nazvat ji rohatym zviretem.. Arogantni je vzdy, jen vybafne 30 korun!! a o pacienta se nezajima, nemluvim o jejich poznamkach ke kojeni meho syna (ty chudaaaku, tobe vubec nedaj doma najist), o komentarich k memu zdrav. stavu (potrebujete vyter?? Stejne tam nic nemate, to ja znam, nikdy tam nikdo nic nema -> ehm, vsechny me vytery byly pozitivni...) a k tomu, ze mi dnes polozila telefon!!
Zitra si tam jdu vyzvednout leky, planuju se trosku ozvat, ze toto urcite neni profesionalni pristup a pokud budu priste jeste nemocna, uz asi rovnou pujdu k jinemu doktorovi, protoze poslouchat po ranu jeji vety typu "to se zas duchodci z Prahy 3 probudili nebo co, ze tady zvonej" nebo prijit do cekarny, ktera smrdi cigaretovym kourem jak nejaka zaplivana ctyrka, to se mi fakt nechce ;o))

skvělá doktorka, neměl jsem nikdy žádný problém