Omni Dent Clinic s.r.o.

Https://omnidentclinic.cz/cenik/

Chlumova 206/21, Praha

Omni Dent Clinic s.r.o.

Umístění: Omni Dent Clinic s.r.o. Jiný

Neměla jsem štěstí na zubaře, proto jsem chodila nerada spíš až když jsem musela. Pak jsem se dozvěděla o panu zubaři Shmadiukovi objednala se a odcházela jsem naprosto spokojená. Pak zubař mi udělal vstupní kontrolu a dostala jsem plánek co je potřeba udělat a kolik to bude stát. Trhání zubů jsem vůbec necítila a vrtání také nebylo nepříjemné. PAM zubař je velice pečlivý precizní a moc příjemný. Teď už chodíme celá rodina dokonce i syn který se zubarum vyhýbal a teď má zuby spravené.Cela rodina jsme s panem zubaře naprosto spokojeni, kdyby bylo takto příjemných a ochotných lidi více.

Umístění: Omni Dent Clinic s.r.o.

Profesionální přístup a výborná péče. Velká spokojenost. U pana doktora jsem byl na několika zákrocích a vždy snaha o 100% dobře odvedenou práci.

Umístění: Omni Dent Clinic s.r.o. ošetření zubního kazu

Vyborny pristup, empaticky a profesionalni. Chodim tam uz 3-4 roky, a pokazde odejdu stastna. Ciste a prijemne prostredi.

Umístění: Omni Dent Clinic s.r.o. Trhani dvou zubu, dentalni hygiena, generalka zubů, implantat a mustek prez pet zubů

Super přístup a kolektiv, nejlepší zubař a zubní hygienička co sem kdy měl. Dlouho sem hledal zkušeného zubaře ke kterému se nebudu zdráhat chodit a pan Vitalii se slečnou Alinou mají opravdu zlaté ruce. Vřele doporučuji.

Je skvely, prisla jsem s bolesti stolicky, konecne to byl kaz, pan Doktor udelal anastezii, to vubec nebolelo, i presto, ze bolest skoro nesnasim, ten kaz odstranil, a udelal hezkou bilou plombicku, a podle estetiky to vypadalo stejne, jako te me zoubky. Tak jsem s Doktorem spokojena!

Je skvělý, trhal zub a prováděl malou operaci na odstranění kosti. Bylo to složité ale jsem úplně spokojena s výsledkem a hlavně že vůbec necítila bolest.

Přišla jsem s bolestí stoličky, kterou mi rozvrtal a bez jakéhokoliv umrtvení mi hodinu čistil 3 kanálky v živém zubu. Vzlykala jsem bolestí a přes slzy neviděla, nicméně pan doktor se nezastavil. Do zubu mi dal vložku s tím, aby přišla cca za 3 týdny na bílou plombu, zub se ale celý rozpadl a zbyl z něj jen pahýl, takže není jiná možnost, než je keramická korunka. Pan doktor moc nekomunikuje, za co zřejmě může jazyková bariéra, což na důvěře také nepřidalo. Pan doktor mi od bolesti pomohl, ale konečný výsledek za to opravdu nestál.

Celý život se velmi bojím zubařů,nejspíše protože moje první zkušenosti z dětství nebyly příliš příjemné nepříjemná "zlá" doktorka která ve mě vypěstovala averzi.Proto jsem se zubařům vyhýbala jako čert kříži a nechala bohužel svoje zuby dojít do bídného stavu.Minulý týden se mi udělal zánět nad 8čkou vpravo pan doktor nejen že po telefonu mi hned na ten samý den sjednal schůzku ale hned mě převzal do své péče.Čeká mě ještě jedna extrakce "moudráků" a nemohu si stěžovat právě naopak.Umrtví opravdu jemně a trhání jsem necítila.Je to specialista na svém místě,je velice milý a ohleduplný a umí svojí práci.Díky němu se přestávám bát zubaře.
Vřele mohu doporučit!