Generála Janouška 844/18, Praha 14, Praha
CHYVEDENT s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 3 let
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
607 02.....
281 91.....

Dentální hygiena (1 000 Kč)

Ošetření kořenových kanálků (od 1 000 kč)

Fotokompozitní výplň (dle velikostí) (od 1 000 kč) + 5 Více

Skleněný čep + výplň (1 800 Kč)

Prevence zubního kazu

Rentgen zubů

1998: Diplom Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina), stomatologická fakulta. Stomatologická praxe od 1998r. 1998 - 1999: pos...

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • nemoci zubů

Znalost jazyků

Ukrajinština, Ruština, Polština, Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Paní doktorka byla milá. Vysvětlila postupy a další léčení. Ošetření bylo bezbolestné. Pocítil jsem pouze 2x malé štípání. Po ošetření jsem nepocítil bolest. Těším se na další návštěvu a doporučuji.

Viktoria Shymkova

Velice děkuji za Váš názor :))

Č
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Skvělý přístup a velice ochotný postoj! Bezbolestné vyřešení mého problému a naplánováni dalšího postupu. Je to divné, ale už se těším na další návštěvu. Mockrát děkuji Čuřík

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření zubního kazu

Jsem s prací paní doktorky bez výhradyi spokojená. Je odbornicí na slovo vzatou. Zub pečlivě ošetřila, vyčistila zubní kanálky.. A konečně fotokompozitní výplň byla také precizní práce. Pokud jde o jednání, přístup k pacientovi, je velmi milá.

Děkuju :)

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Výborná paní zubařka, precizně odvedené ošetření, které vůbec nebolí.Paní doktorka je velmi pečlivá a ceny jsou taky velmi příznivé.Moc děkuji

Mockrát děkuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. dentální hygiena

Paní doktorku jsem navštívila především z důvodu preventivní prohlídky, ale také dentální hygieny, kterou jsem absolvovala poprvé, avšak musím říci, že jsem z výsledku nadšená. Navíc paní doktorka byla moc milá a komunikativní, za což jí jsem moc vděčná, protože mám obecně z doktorů trochu strach.
Proto moc děkuji! :)

Velice děkuji za váš názor :))

Paní doktorku Shymkovou mohu jenom doporučit. Precizní práce, citlivý přístup, ošetření vůbec nebolelo, všem doporučuji, hlavně těm kteří se bojí :-) nebudete litovat.
Děkuji moc
Elizabeth Görög

Viktoria Shymkova

Moc děkuju za váš názor :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Paní doktorka je skvělá. Je hlavně člověk a necítíte se jak u zubaře. Určitě doporučuji všem. I těm, kteří se bojí :)

Děkují mockrát :)

C

Doktorka splnila všechny požadavky. Projevuje vstřícnost, ochotou k pacientů. Má za sebou velkou praxi v stomatologiji bylo to hned poznat. Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Paní doktorka je až neuvěřitelně trpělivá a pečlivá, nikdy nezapomíná, že má před sebou nejen bolavý zub, ale především pacienta, který potřebuje uklidnit, ať už vysvětlením, v čem je problém, nebo utěšujícím "nebojte" (z úst paní doktorky skutečně funguje).
Nepamatuji si, kdy mi plomba "sedla" lépe.
Paní doktorka navíc nesoudí (žádné výčitky ohledně toho, jak dlouho jsem nebyla u žádného zubaře), ale skutečně pomáhá.

Velice děkuji za váš názor :))

Pani doktorka je vyborna, dokladne vysetri, vsetko vysvetli, navrhne postup a bezbolestne zuby opravi. Urobila mi i dentalnu hygienu a pri pohlade na zuby som teraz velmi spokojna. Pani doktorku uz som doporucila i svojim znamym.

Moc vám děkuju :)

Ošetření kořenových kanálků

od 1 000 kč

Fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Skleněný čep + výplň

Akutní ošetření

Rentgen zubů

Keramická korunka

Viktoria Shymkova

Velice děkuji za Váš názor :))

Č

Proto moc děkuji! :)

Děkuji moc
Elizabeth Görög

Viktoria Shymkova

Moc děkuju za váš názor :))

Děkují mockrát :)

C

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Nepamatuji si, kdy mi plomba "sedla" lépe.

Moc vám děkuju :)

• zubní kaz