Viktoria Shymkova, zubař Praha

Viktoria Shymkova verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

30 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

CHYVEDENT s.r.o. (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 3 let
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
607 02.....
281 91.....

Dentální hygiena (1 000 Kč)

Ošetření kořenových kanálků (od 1 000 kč)

Fotokompozitní výplň (dle velikostí) (od 1 000 kč) + 5 Více

Skleněný čep + výplň (1 800 Kč)

Prevence zubního kazu

Rentgen zubů

1998: Diplom Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina), stomatologická fakulta. Stomatologická praxe od 1998r. 1998 - 1999: pos...

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • nemoci zubů

Znalost jazyků

Ukrajinština, Ruština, Polština, Čeština

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Výborná paní zubařka, precizně odvedené ošetření, které vůbec nebolí.Paní doktorka je velmi pečlivá a ceny jsou taky velmi příznivé.Moc děkuji

Mockrát děkuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. dentální hygiena

Paní doktorku jsem navštívila především z důvodu preventivní prohlídky, ale také dentální hygieny, kterou jsem absolvovala poprvé, avšak musím říci, že jsem z výsledku nadšená. Navíc paní doktorka byla moc milá a komunikativní, za což jí jsem moc vděčná, protože mám obecně z doktorů trochu strach.
Proto moc děkuji! :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Paní doktorku Shymkovou mohu jenom doporučit. Precizní práce, citlivý přístup, ošetření vůbec nebolelo, všem doporučuji, hlavně těm kteří se bojí :-) nebudete litovat.
Děkuji moc
Elizabeth Görög

Viktoria Shymkova

Moc děkuju za váš názor :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Paní doktorka je skvělá. Je hlavně člověk a necítíte se jak u zubaře. Určitě doporučuji všem. I těm, kteří se bojí :)

Děkují mockrát :)

C

Doktorka splnila všechny požadavky. Projevuje vstřícnost, ochotou k pacientů. Má za sebou velkou praxi v stomatologiji bylo to hned poznat. Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Paní doktorka je až neuvěřitelně trpělivá a pečlivá, nikdy nezapomíná, že má před sebou nejen bolavý zub, ale především pacienta, který potřebuje uklidnit, ať už vysvětlením, v čem je problém, nebo utěšujícím "nebojte" (z úst paní doktorky skutečně funguje).
Nepamatuji si, kdy mi plomba "sedla" lépe.
Paní doktorka navíc nesoudí (žádné výčitky ohledně toho, jak dlouho jsem nebyla u žádného zubaře), ale skutečně pomáhá.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pani doktorka je vyborna, dokladne vysetri, vsetko vysvetli, navrhne postup a bezbolestne zuby opravi. Urobila mi i dentalnu hygienu a pri pohlade na zuby som teraz velmi spokojna. Pani doktorku uz som doporucila i svojim znamym.

Moc vám děkuju :)

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Paní doktorka se mi snažila vše vysvětlit. Věnovala se mi více, než leckterý český zubař. Pomohla mi od bolesti a moc jí za to děkuji.
Libor Adamík

Děkuji vám :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o.

Paní doktorka byla opravdu výborná. Vůbec jsem nečekala, vyšetření nebylo ani trochu bolestivé, vše mi vysvětlila, poradila s další léčbou. Mohu opravdu doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. zuby )

S pani doktorkou jsem moc spokojena! Bylo to uzasne jednani, citlivy pristup. Hlavne ta komunikace mi davala pocit bezpeci. A zoubek, ktery mi opravila vypada o hodne lip. Pred tim jsem porad mela problem, ze mi zutsavaly zbytky jidla, a predchodi zubarka to nechtela resit, pry to tam opravit nejde. Pani doktorka Shymkova mi vsechno nadherne opravila. P
Priste uz jenom za pani Shymkovou. Moc ji dekuju

Viktoria Shymkova

Moc děkuju za váš názor :)

Ošetření kořenových kanálků

od 1 000 kč

Fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Skleněný čep + výplň

Proto moc děkuji! :)

Děkuji moc
Elizabeth Görög

Viktoria Shymkova

Moc děkuju za váš názor :))

Děkují mockrát :)

C

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Nepamatuji si, kdy mi plomba "sedla" lépe.

Moc vám děkuju :)

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Libor Adamík

Děkuji vám :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. zuby )

Priste uz jenom za pani Shymkovou. Moc ji dekuju

Viktoria Shymkova

Moc děkuju za váš názor :)

• zubní kaz
  • bolesti zubů