Generála Janouška 844/18, Praha 14 , Praha
CHYVEDENT s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti od 3 let
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více

Akutní ošetření

Dentální hygiena • 1 000 Kč

Fotokompozitní výplň (dle velikostí) • od 1 000 kč +5 Více

Keramická korunka

Ošetření kořenových kanálků • od 1 000 kč

Prevence zubního kazu

1998: Diplom Národní lékařská univerzita O.O. Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina), stomatologická fakulta. Stomatologická praxe od 1998r. 1998 - 1999: pos...

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • nemoci zubů

Akutní ošetření

Dentální hygiena

1 000 Kč

CHYVEDENT s.r.o.

Fotokompozitní výplň (dle velikostí)

od 1 000 kč

Rentgen zubů

Skleněný čep + výplň

1 800 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Jsem velmi spokojen.Pani doktorka vse zvladla na jednicku bez komplikaci.Za sebe doporucuji.Tomas L.

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka je moc milá, všechno mi vysvětlí a je to asi jediná zubařka u které jsem se i zasmála. Má velmi lidský přístup, když toho na mě bylo moc, nechala mě vydechnout. Ošetření kanálků jsem se bála jak čert kříže ale nakonec nebyl vůbec důvod. Doporučuji návštěvu každému, kdo je stejný strašpytel jako já :)

Děkuji moc :-)))

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření zubního kazu

Doporučuji Paní Dr Shymkovou byla jsem velmi spokojená s jejím lidským přístupem ,Paní Dr má cit a je velmi pečlivá.Doporučuji

Děkuji mockrát :-))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. fotokompozitní výplň (dle velikostí)

Velmi mila pani doktorka. Aj napriek tomu ze mi nemohla pichnut lokalnu anestezu kvoli tehotenstvu a plombovala mi tri zuby bolo to znesitelne, pani doktorka pracovala velmi citlivo a vsetko pekne vysvetlila. Rozhodne odporucam ???? Martina J.

Děkuji Vám :-)

Paní doktorka byla milá. Vysvětlila postupy a další léčení. Ošetření bylo bezbolestné. Pocítil jsem pouze 2x malé štípání. Po ošetření jsem nepocítil bolest. Těším se na další návštěvu a doporučuji.

Viktoria Shymkova

Velice děkuji za Váš názor :))

Č
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. akutní ošetření

Skvělý přístup a velice ochotný postoj! Bezbolestné vyřešení mého problému a naplánováni dalšího postupu. Je to divné, ale už se těším na další návštěvu. Mockrát děkuji Čuřík

Děkuji moc :)

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření zubního kazu

Jsem s prací paní doktorky bez výhradyi spokojená. Je odbornicí na slovo vzatou. Zub pečlivě ošetřila, vyčistila zubní kanálky.. A konečně fotokompozitní výplň byla také precizní práce. Pokud jde o jednání, přístup k pacientovi, je velmi milá.

Děkuju :)

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Výborná paní zubařka, precizně odvedené ošetření, které vůbec nebolí.Paní doktorka je velmi pečlivá a ceny jsou taky velmi příznivé.Moc děkuji

Mockrát děkuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. dentální hygiena

Paní doktorku jsem navštívila především z důvodu preventivní prohlídky, ale také dentální hygieny, kterou jsem absolvovala poprvé, avšak musím říci, že jsem z výsledku nadšená. Navíc paní doktorka byla moc milá a komunikativní, za což jí jsem moc vděčná, protože mám obecně z doktorů trochu strach.
Proto moc děkuji! :)

Viktoria Shymkova

Velice děkuji za váš názor :))

Paní doktorku Shymkovou mohu jenom doporučit. Precizní práce, citlivý přístup, ošetření vůbec nebolelo, všem doporučuji, hlavně těm kteří se bojí :-) nebudete litovat.
Děkuji moc
Elizabeth Görög

Viktoria Shymkova

Moc děkuju za váš názor :))

• zubní kaz
  • bolesti zubů