Ordinace praktického lékaře
Chlumova 21/206, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Nemůžu si paní doktorku vynachválit. Je pečlivá a zabývá se i věcmi, nad kterými bych já mávla rukou. Už dvakrát přišla na "banalitu", která mě mohla stát i život. Ona to ale objevila a přesvědčila mě, že - i když se mi nechtělo - má rozhodně význam se tím zabývat (nejlépe ihned). Navíc si (když nešlo o život) vždycky si poslechla a vzala do úvahy i můj názor.

Jak už bylo napsáno, paní doktorka je pečlivá, vstřícná, nezjednodušuje si práci a je vidět, že jí jde skutečně o pacienta a jeho zdraví, umí také povzbudit při zdravotních potížích, těžko se mi bude jednou hledat stejně skvělá obvodní lékařka.

K paní doktorce chodím téměř 30 roků, a nemůžu si ji vynachválit. Paní doktorka je zkušená a pečlivá - mám bohužel několik různých chronických chorob a není vždy úplně jednoduché mne léčit, ale nikdy jsem se nesetkala s tím, že by něco zanedbala. Už několikrát mne poslala urgent na speciální vyšetření s potížemi, které jsem považovala za banalitu, a pak se při odborném vyšetření ukázalo, že to byla opravdu život ohrožující situace. Přitom vyslechne i názor pacienta na léčení a nikdy neodbyde pacientovy zkušenosti, jak bývá obvyklé u některých jiných doktorů. Děkuji za příkladnou péči.

K pani doktorce chodím skoro 20 let, a nemůžu si ji vynachválit. Hlídá si periodické kontroly a očkování, je velmi vstřícná a dokáže si poradit s každým problémem. Děkuji

Vřele doporučuji. Paní doktorka zkušená, vstřícná, pečlivá. Sestřička milá a usměvavá. Dobře píchá injekce a odebírá krev:-) Prostředí pěkné.

Paní doktorka je skvělá. Ještě se mi nestalo aby si mě lékař tak proklepl při příjmu do evidence. Opravdu jsem se nesetkala s takovým zájmem o zdravotní stav pacienta a snahu pomoc při hledání dalších specializovaných lékařů jako neurolog, gynekolog atd. Setřička velice příjemná i přesto že jsem dorazila těsně před koncem ordinační doby. :-)

Paní doktorka je velice pečlivá lékařka. Např. nikdy nedává antibiotika zbytečně. Vždy hledá nejvhodnější alternativu. Měla jsem veliké potíže s krevními destičkami a proto jsem spoustu léků nemohla. Paní doktorka mi vždy našla ty správné, dokonce kontaktovala moji hemalotožku, aby s ní probrala detaily mé choroby. Můžeme si jenom přát, aby takovýchto lékařů bylo více.

Naprostá pochvala...

Paní doktorka je nejenom milá, ale i pečlivá. A taky bych řekla, že má moc dobrý instinkt, zřejmě spojený s velkou zkušeností. Už dvakrát se mi u ní stalo, že se zabývala věcmi, kterými nemusela a nad kterými já bych mávla rukou, a nakonec se ukázalo, že mi tím nejspíš zachránila život.

A navíc pracuje s moc milou sestřičkou.

Paní doktorka je opravdu velmi pečlivá a vstřícná. Také sestřička je velmi laskavá.