Chodím k paní doktorce s 85 letou maminkou. Vždy velmi empatická , odborně na výši. Pečlivá a svědomitá. Co víc si lze od praktik.lékaře přáti ? Děkuji Jeniš Vl.

Souhlasím se všemi přede mnou.

Pani doktorka je velmi mila, ochotna a zodpovedna. Zobrala ma po pracovnej dobe aj napriek tomu, ze som u nej este nebol prihlaseny. Velmi doporucujem tuto lekarku z hladiska pristupu, odbornosti a ludskosti. A velmi doporucujem aj jej zdravotnu sestricku, ktora bola velmi mila, vstricna a prijemna, navyse so zmyslom pre humor.

Pani doktorka je velmi pecliva a zodpovedna.

u obvodniho lekare jsem nebyl nekolik let a proto jsem se snazil vybrat nekoho dobreho. Mudr. Pudlakova je skutecne velmi vzdelana, vstricna, prijemne jedna s lidmi (vhodne i pro duchodce) a sdilim naprostou spokojenost s peci. Byl jsem prekvapen i prazdnou cekarnou - zadne cekani.

Velmi vzdělaná, pečlivá a k pacientům nesmírně vstřícná lékařka. Jsem naprosto spokojen s její péčí.

Jsem velmi spokojený s péčí.