Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

L
Ověřeny pacient

Na tuto lékařku si opravdu stěžovat nemůžu, je velice pečlivá, nic nenechává náhodě. Chodím k ní už víc jak deset let a to bydlím na opačném konci Prahy. Opravdu doporučuji! :-) Se setřičkou jsem žádný problém neměla a co si budeme povídat, každý máme své dny.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka by nebyla úplně špatná. Ale co předvádí sestra - to je na mě opravdu příliš. Po celou dobu v ordinaci ví vše nejlíp, její "rady" a závěry jsou až směšné. Je velmi drzá. Myslím, že by jí paní doktorka mohla trochu usměrnit, což bohužel nedělá.
Moje zkušenost za poslední asi tři roky - přijdu do čekárny, přede mnou maximálně jeden člověk nebo nikdo. Okolní čekárny víceméně plné. Proč k ní skoro nikdo nechodí? Že by kvůli hubaté a otravné sestře...?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi nepřijde až tak špatná, ale jak již bylo napsáno, tak sestra do všeho vstupuje, sděluje svůj názor a radí pacientovi jak se má stravovat a má na všechno "recept"! Sestra na mě působí dost nepříjemně a paní doktorka jí jen tiše nechává volné pole působnosti. Pokud můžu, tak se jejich ordinaci vyhnu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Musím souhlasit, paní doktorka má výborný přístup, je moc hodná, ale to bohužel nestačí. Problémem je bohužel její zdrav. sestra a taky ty prodlevy mezi pacienty". Abych to lépe popsal: přijdete přesně na začátek ordinační doby do prázdné čekárny a přesto 30-40 minut čekáte, než jdete dovnitř, v ordinaci je slyšet jen smích, nebo hlasitý rozhovor doktorka - sestra. Pak přijde pacient po mě a může si být jistý, že až odejdu z ordinace, tak bude min. 30 minut sedět, než ho pozvou dovnitř. Přijdete do ordinace, paní doktorka se vás zeptá, co vám je a v tu chvíli přebírá hlavní slovo zdravotní sestra - určí vám po 10 vteřinách, co sedíte na židli, kompletní diagnozu, poradí vám, co máte dělat a jaké léky/kapky/čaje si koupit a paní doktorka jen víceméně pokyvuje...pak něco naťuká do kompu, sestra to vytiskne, orazítkuje a vy odcházíte...no nevím...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Já jsem u paní doktorky krátce, jedná korektně a poctivě, ochotně a dle mě správně řeší moje oznámené problémy. Je ochotna dle možnosti normálně ordinovat i v čase "pro zvané". Situace na na nyní "populární" poliklinice, kde je zaměstnaná a má trochu zázemí, není podle mě růžová. Má mnoho pacientů, sestru si vybírat asi moc nemůže a je to "na (prázdnou) pokladnu". Chtít moc asi nejde.


moje obvodni lekarka. skvela odbornice, vyborny lidsky pristup.


Rozumí problémům a umí pomáhat nejen na zdravotní bázi.


J

Přidávám se ke kladnému hodnocení, chodím k paní doktorce přes 10 let a jsem stále velmi spokojen.


J

Navstevuji pani doktorku jen pet let, ale zatim maximalni spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti