U Rajské zahrady 2, Praha
Ordinace praktického lékaře

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, opravdový profesionál a navíc neskutečně milá. Stejně tak sestřička, se kterou jsou perfektní tým. S ovoněnou čekárnou souhlasím, je to příliš, ale v porovnání malichernost. Hezký den

Paní doktorka je vynikající, nikdy mne neposlala někam zbytečně. Ráda si vyslechne názor kolegů. Sestřička je též vynikající, ochotná i šikovná. Vždy, když jsem k nim do ordinace došla, mi rychle a ochotně pomohly.

F

Jsem velmi spokojen,chodím k paní doktorce již léta a jsem i se sestřičkou velmi-velmi spokojen,ochota,vstřícnost.Je málo takových.

Sehraná dvojce sestřička + doktorka! Mohu jedině doporučit. Snad jen lehce převoňěná čekárna ale to s úrovní jejich odbornosti nekoresponduje.

MUDr. V. Cynyburková je praktická a interní lékařka, pracuje na velmi dobré profesionální úrovni, je pečlivá, přívětivá, klidná a spolehlivá.

Vstřícná, milá, odborně na výši.

Jsem velmi spokojená a paní doktorce plně důvěřuji. Je výborný diagnostik a v případě potřeby ochotně pošle k odborníkovi. I díky sestřičce se v ordinaci cítím vždy velmi dobře

Velmi pečlivá lékařka, vynikající diagnostik. I sestřička je velmi šikovná a ochotná.