Ordinace praktického lékaře
Blanická 25/922, Praha

Paní doktorka byla sice příjemná, ale dlouho jsem u ní v čekárně čekávala. Naštěstí už k ní nechodím, naštěstí už ani neordinuje, naštěstí už nechodím ani k jejímu nástupci. Naštěstí jsem tehdy ani nebyla nijak nikdy vážně nemocná, takže nemám vyloženě negativní zkušenost. Ale nedoporučila bych ji, kdyby ještě ordinovala.

K předešlým negativním hodnocením se přidávám , ale podivuji se , že někdo rozhodl , že tato paní už více než 80.letá může ordinovat. Nevytýkám věk , ale ona už opravdu nebyla soudná aniž by si to asi uvědomovala.Navíc
byla hamižná , sestry ji sice pro lakotu pomlouvaly , ale asi na nesprávném místě.Zvyklá byla z minulých dob na bonboniery , flašky i obálky. Sedět 3 hod v čekárně byl normální limit. Pak už pacienti včetně mne se začali odhlašovat. Jaké byly konce nevím , ale už neordinuje. Dnes je jí 86.let.

Doktor Baldé je lékař na svém místě, má mnohaleté zkušenosti a vzdělání v oboru interna, dialýza.A jsem ráda, že má konečně svou ordinaci, kde ho můžu navštívit i s banálními chorobami a nemusím za ním jen do nemocnice. Stal se naším rodinným lékařem a vždy všem moooc pomohl. Jako praktický lékař je bez chyby a nechápu z jakého důvodu ho tu lidé napadají jako odborníka. Závist Čecháčků je obrovská a jak vidno i dle pravopisu, stěžují si především ti co ani neumějí česky. Nevím kdo je MUDr. Mráz, ale asi by vám těžko udělal a popsal EKG, udělal předoperační vyšetření, protože je zřejmě "jen" praktický lékař. Jsem ráda, že paní stěžovatelka se přihlásí k němu, alespoň nebude zabírat místo v čekárně u opravdového odborníka. Je zarážející, že když si tady někdo stěžuje, nikdy to není na léčení pana doktora, ale na to, že je exotický nebo bůh ví kde studoval. Tak prosím kdo jste xenofobní přeregistrujte se k jinému lékaři a nezpochyňujte jeho vzdělání apod. Je to trestné. Já a celá moje rodina pana doktora s čistým svědomím doporučujeme.

Mudr Ballová byla sice sklerotická, ale rozhodně měla jednu vlastnost, kterou mnoho doktorů nemá a sice starost o pacienta. Ordinaci přebral na zástup (patrně trvalý) pan doktor Baldé a přišel mi jako normální profesionál se zájmem o lidi. Takhle na podzim, v době chřipkové epidemie je sice skoro stoprocentní, že když přijde pacient, s tím že má teplotu a je mu špatně, tak někde chytil chřipku, ale on se dále ptal na spoustu podrobností, nejen je vám blbě, máte horečku? máte chřipku, natibiotika a další prosím. A jak se tu někdo navážel do titulu, nedivil bych se, kdyby ho měl z Karlovy Univerzity jako mnoho dalších. Ostatně je to sympaťák a doktořině vypadá, že rozumí, tak kde je problém?

Pan doktor Baldé přebírá praxi po staré paní doktorce, která snad konečně odešla do důchodu a my pacienti jsme se dočkali příjemné změny. Pan doktor je nejen profesionální, vstřícný a empatický, ale navíc je obdařen smyslem pro humor a k pacientovi má lidský přístup. Ze srdce panu doktorovi přeji úspěch a spokojenost a nám pacientům přeji tohoto milého lékaře 21. století.

Výborný, milý exotický lékař a skvělý odborník. Doporučuji.

Helena

Neschopná paní doktorka zřejmě posbírala poslední zbytky soudnosti a zaskakuje ji pan doktor (doufám, že navždy...). Je moc milý a příjemný, v diagnozách a dávkování léků se vyzná :-). Konečně se snad dočkáme NORMÁLNÍ péče...

Paní doktorku se kterou jsem nebyla vůbec spokojená začal zastupovat v její ordinaci nový pan doktor. Je velice milý a ochotný, moc mi pomohl. Myslím ,že napravil 100% reputaci této ordinace.

souhlasim s kazdym nazorem,ktery je tu napsany.Pani doktorka uz dlouha leta nema vubec sedet za lekarskym stolem.Je velmi skleroticka,10x se pta na jednu vec a stejne ji pak zajima neco jineho.S duchodci si povida v ordinaci hodiny a clovek,ktery potrebuje opravdu pomoc,jen tise sedi v cekarne.Chudak sestricka,musi ji porad upozornovat,co ma delat,kde ma veci,atd.Myslim si,ze takova lekarka??nema ve zdavotnictvi co pohledavat.

nejhorsi..
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.