Ordinace PL pro dospělé
Štěpánská 28, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

K paní doktorce jsem chodila přes půl roku. Mám pocit, že mi nikdy nevěnovala pozornost a přestala poslouchat po pár větách vysvětlování problému. Cítila jsem se, že hlavní cíl bylo se mě zbavit co nejdříve. Nikdy jsem nedostala žádné informace nebo radu, vždy jen předpis na nějaký lék bez odůvodnění, nutno dodat, že žádný lék mi nikdy nepomohl.

Čekání odpadlo se zavedením poplatků. Jinak souhlasím, dobrá diagnostička, zbytečně vás neposílá ke specialistům.

Dobrý diagnostik, pečlivá, trpelivě vyslechne pacienta, má dobrý personál - a právě proto se čeká v čekárně déle, než v některých jiných ordinacích. Proto mně čekání nevadí.

paní doktorka je vynikající diagnostik, pacienta se snaží léčit pro něho nejvhodnějším způsobem, který mu nezpůsobí další problémy a myslím, že to čekání proto stojí za to. K čemu doktor, který mne odbyde hned, ale jeho léčba by mi byla k ničemu.

S paní doktorkou jsem velmi velmi spokojen. je mojí ošetřující lékařkou již deset let a vždy přesně určila diagnozu...

Paní doktorku pacienti zajímají, je velmi pečlivá a rozhodně nevyšetřuje " od stolu ". Já jsem její pacientkou již 30 let. Pokud chci mít správně určenou diagnózu, vím, že jsem v dobrých rukou. Samozřejmě, i já si nachlazení léčím dostupnými léky a navštěvuji ji, jenom když se cítím opravdu nemocná.

Doba čekání na paní doktorku je na to,vzít si dovolenou,když už se dostanete na řadu,tak vás vyšetřuje "od stolu" prostě zájem o pacienty není u paní doktorky rozhodně na 1.místě..

Diagnózu určuje docela dobře, ale přijde pozdě, pak kafe, pak 3 pacienti, pak zase přestávka, prostě hrozná čekačka.

Dlouhá čekací doba