Adresa

Poděbradská 56/186, Praha
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

B
Ověřeny pacient

Jsem u paní Doktorky už 10 let je pečlivá příjemná a dostala mě vždy ze všeho a neváhala ihned poslat kamkoliv jinám kde bylo potřeba je super


L
Ověřeny pacient

Bohužel nemohu souhlasit s pozitivními komentáři. Paní doktorka je absolutně mimo, když k ní přijdu, zeptá se co mi je, co chci, jestli chci neschopenku, vůbec mě neprohlídne - nic. Po čtyřech týdnech na neschopence, kdy paní doktorka z ORL doporučila rentgen plic a odběr krve, mi oznámila, že to už jsme přeci dělali. Poté jí sestřička vysvětlila, že si mě pravděpodobně s někým plete a že mi neměřili ani tlak ani nic jiného, tak usoudila, že by to byl celkem dobrý nápad. Také jsem si nechala předepsat prášky na imunitu a chtěla jsem se ujistit, že je to OK, když se snažíme o miminko, tak tvrdila, že to vůbec nevadí a po přečtení příbalového letáčku jsem zjistila, že je nesmím brát. Absolutní nespokojenost!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Jsem z paní doktorky nadšen. Říkám tomu lékařská noblesa (která například pomáhá zvládnout ordinaci i bez dočasně nemocné sestřičky).


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je neskutečně milá a vstřícná, zároveň znalá své profese, což se o řadě lékařů nedá říct. Má velmi dobrou znalost léčiv a jejich vzájemných indikací. Je velmi věcná a profesionální, přesto má člověk pocit, že je stále člověkem, ne jen kusem masa. :)


B
Ověřeny pacient

Pani doktorka Andelova je velmi prijemna. Zatim nemam zkusenosti s lecbou, ale na prvni dojem pusobi opravdu skvele.


F
Ověřeny pacient

Takhle úžasnou a milou lékařku jsem poznal poprvé v životě. Je naprosto skvělá, navíc má nadhled, všem ji můžu jen doporučit!


S
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Andělovou jsem velmi spokojen jsem z Kladna a přesto na ni nedám dopustit. Dělala mi dlouhá léta závodní doktorku a vždy ve všem udělala dobré rozhodnutí. Jen více takových lékařú. Mnohokrát ji děkuji za vše co pro mne udělala.


S paní doktorkou jsem se setkala na pohotovosti v poliklinice Malešice, kam jsem přivezla dceru s vysokými horečkami a bolestmi zad. Kdyby jí paní doktorka udělala test CRP zjistila by, že má prokazatelně bakteriální infekci, nikoliv pouze chřipku a nemusela ji za pak za 30 hodin odvážet záchranka s těžkým zápalem plic a horečkami přes 40 °C do nemocnice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Všimli jste si, že se z ordinace často ozývá smích a veselé povídání a pacientům se odtamtud příliš nechce a pokud už tedy vycházejí ven, tak vždy jen s úsměvem na tváři? Znáte jinou lékařku, která by pracovala více jak hodinu přesčas ačkoliv se ještě nestihla ani naobědvat a má před sebou noční službu? Paní doktorka Andelová vzala i tak plnou čekárnu lidí, kteří přišli těsně před koncem pracovní doby. Tomu říkám práce s láskou! Paní doktorka i sestra jsou skvělé!!! Jsem vděčná, že k vám mohu patřit!


Ověřeny pacient

přešla jsem k ní od jíné paní doktorky,která mi udělala sotva rozbor krve když mi bylo špatně a poslala mě k psychiatrovi..že mi nic není..a ejhle..u paní doktorky Andelový najednou prolaps mitrální chlopně,sinusová arytmie,spondylartroza krční páteře,lehká skoliosa,vybočení kyčle,bolesti hlavy ještě zkoumáme...No chtěla jsem tím říct to že tato dr.neposílá ihned na psychiatrii ale je ochotná vám napsat doporučenku na jiná vyšetření a nemusíte se vyloženě doprošovat jak u jinejch....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti