Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Super clovek, super praktik. Pochopeni. Kez by pracoval co nejdele a slouzil pacientum. Odborne bez vyhrad.

nejlepsi doktor

Nemohu posoudit, zda je nejlepší, protože nemám srovnávací škálu, když k nikomu jinému nechodím, nikdy ale u pana doktora nějaké nejasnosti či problémy nebyly.

A je i dobrý člověk.

Vždycky pomůže a je určitě nejlepší.

Doporučuji doktora Mlynaříka. Chodím k němu už 10 let a spokojenost. Výborná je jeho rychlost, i když je v čekárně více pacientů jde to rychle. Léčbu, kterou mně naordinoval vždy zabrala. Dá se s ním domluvit pokud chcete nějaké vyšetření nebo léky. Předepisuje spíše levné léky.

Co by mohl zlepšit? Doporučuje osvědčené metody/léky, i když už existují modernější (dražší). Nelze se objednat přes Internet (nevadí bývá volno). Občas se mně zdá, že je až příliš rychlý (což je vlastně dobře).

Pan doktor Mlynařík. Nejlepší doktor kterého jsem měla. Sympatický, milý, ochotný a hlavně laskavý. Vždycky ví, co mi má předepsat za prášky když jsem nemocná. Já svého doktora nevměním za nic na světě. A jestli si nějaká vážená paní se zápalem, plic stěžuje na to, že jí pan doktor dal špatná antibiotika, tak ať toho nechá. Protože tak jak ona píše že na plicní musela prosit pana doktora, aby ji tam poslal tak to se dost plete. Kdyby sama nechodila k různým doktorům a u každého nedostala jiná antibiotika a panu dotoru to ani neřekla, tak to je od ní vůči dr.Mlynaříkovi dost nefér. A to vím sama od sebe, protože to si dokáže každý domyslet. On by NIKDY nic nepřehlédl. Je to chlap na správném místě. Tak že pane doktore. Zůstaňte takový jako jste. Mám vás MOC ráda. Martina Janková

pan doktor Mlynařík je ten nejlepší doktor, kterého jsem kdy měla. Neměnila bych. Mám ho ráda. Je sice pravda, že je nemluvný, ale to je jeho věc. Jsem ráda, že jsem u něj.

Doporučuji.

Jeden z mála doktorků v pravém smyslu toho slova.

Rychlost, domluva ochota ...max spokojenost.