Praktický lékař pro dospělé
Štěchovická 8/1983, Praha

Velmi laskavá a ochotná paní doktorka, velký profík, neváhá uplatnit veškeré své znalosti, aby člověk nemusel přestat kojit a zároveň brát antibiotika (moje vlastní zkušenost)...

Chtěla bych tímto způsobem vyjádřit poděkování a pochvalu MUDr.Soně Homolové za lidský a profesionální přístup k pacientům. V péči paní doktorky jsem již 20 let. Při množství klientů, které prochází její ambulancí, je vždy ochotna pomoci a poradit i po lidské stránce. S pozdravem Hana Kociánová

Opravdu čekání je neúsnosné! Šla jsem tam pouze s tím, že je to zastupující lékařka! Po hodině čekání, kdy jsem měla přijít na řadu, jmenovala sestra dva pány, kteří přišli dávno po mě... S teplotou a zlomenou rukou jsem musela odejít!!! Něměla jsem totiž sílu, náladu, ani chuť čekat další hodiny! Pořadí určuje dle závažnosti lékař?! To znamená, že závažné byly důchodkyně, které si zašly pro injekce, ale nic jim nebylo. Už nikdy více!!!!!!!

celkem dobrá a pohodová doktorka

Velmi dobrá lékařka,zkušená s pochopením a vstřícným postojem-sestra je nepříjemná baba ale lékařka fakt OK.-Doporučuji.

Lékařku znám dlouhou dobu a jsem s ní moc spokojená, protože její dg. jsou vždy přesné, dostala jsem od ní léky, které splnily svůj účel. Je vždy milá a vstřícná.
Nemám negativní zkušenosti s jejím jednáním. Její léčba a lidský přístup mi vyhovuje.

Paní doktorka je velice milá, vždy určí přesnosnou diagnózu, dá se s ní domluvit, vždy udělá raději víc vyšetření, než aby něco zanedbala. Znám doktory, kteří léčí ode dveří, ani člověka neprohlédnou nebo mu nedají potřebná doporučení na vyšetření. To se u paní doktorky nestává. Vřele můžu doporučit.

Lékařka jež znám více jak 30 let. Není to žádná odborná hvězda, ale nikdy nic nepodcenila a vždy pomohla. Dnes už je to stará paní (odhaduji kolem 65 let). Ačkoliv je lehce zbrklá a nesoustředěná nadále jí navštěvuji a nemohu si nijak stěžovat.