U paní doktorky je co vylepšovat. Nemožnost objednání na termín, výběr kolegyň, hlasitě mluvící sestra.
Nadruhou stranu příjemná, problémy řeší(ne předpsáním šidítek), zajímá se. :)

vynikající lékařka jinam bych už nešel je jak v ordinaci tak i mimo pracovní dobu na telefonu fakt super

Máme paní doktorku jako závodního lékaře, díky jejímu skvělému a pečlivému přístupu k pacientům jsem k ní přešel i jako k obvodnímu. I druhá paní doktorka, která se s ní střídá je skvělá.

Jiří Porteš

K lékaři chodím velmi málo, ale pokaždé mne zde něco dostalo. Lékařka vyšetřuje od stolu. Nejvíce mne rozčiluje absolutně nulové proklientské jednání:
- není možné na internetu dohledat ordinační hodiny
- prostředí čekárny děs a hruhruhrůza již před 30ti lety
- objednání na hodinu není možné (proč se za 2 hodiny čekání nenakazit novým bacilem)
- jednorázové plenky místo rohožky byl hřebíček do rakve :-)
Ještě, že už začala být i konkurence!

S přítelem chodíme k paní doktorce už nějaký ten pátek. Bohužel jsme se odstěhovali ze Zahradního města. I přes dojíždění víme, že od paní doktorky dokud bude ordinovat určitě neodejdeme! Je velice empatická, zkušená ve svém oboru, pomůže a poradí. No prostě se u ní cítím jako člověk a né jako někdo, kdo jí otravuje s problémy. Když jsem kdysi marodila s anginou a nebyla jsem na tom moc dobře, dala mi na sebe služební telefon s tím, abych jí druhý den zavolala, jak se cítím a jak mi je. Paní doktorka mě ale předběhla a sama mi druhý den zavolala domu. Toto udělá málo který doktor! Se sestřičkou problém nemám. Dělá svou práci dobře, je milá a usmívá se. Jsem zdravotní sestra a tak vím, co obnáší práce sestry mimo odborné péče. Spousta papírování... Moc děkujeme oboum!

Pani doktorka je vynikajici lekarka, a navic lidska, mila a ochotna. Nikdy nic nezanedba, vzdy mi pomohla a timto bych ji chtela moc podekovat. Obdivuji, jak svou praci poctive dela a ze ma opravdu zajem o sve pacienty, take jsem ji volala mimo pracovni dobu, kdyz jsem mela vazne potize a nikdy me neodbyla. Kdyby byli takovi vsichni lekari, tak by byla radost byt nemocny :) Jediny problem mam se sestrou, ktera je docela neprijemna, namyslena, kdyz clovek prijde hodinu pred koncem ordinacnich hodin, diva se s pozdvizenym obocim na hodinky, proc jde clovek tak pozde. To se mi stalo opakovane. Ale kdyz ji to pani doktorka toleruje, ja to nejak zkousnu a rozhodne bych ji nemenila. Petra M.

Pani doktorka je naprosto uzasna. S manzelem jsme k ni presli pred dvema lety a vzdy nam pomohla. Jeji kolegyne, ktera ji zaskakuje v nas nejdrive budila chladnejsi dojem, ale jednu dobu jsem s ni resila zdravotni potize a ukazala se byt milou a chapavou pani doktorkou. Sestricka ma svuj zabehnuty rad a je primejsi. Nicmene si myslim, ze praci dela dobre a to je hlavni. Kdyz clovek chce, cestu si ke kazdemu najde.

Paní doktorka Beranová je skvělá, konečně mám lékaře, kterému se můžu svěřit s čímkoli a nepřipadám si jako hypochodr, vždycky mi pomohla, navíc je velmi starostlivá a ochotná, neměnila bych!!

MUDr. Sona Beranova je nejlepsi praktickou lekarkou, jakou jsem kdy mela.
Pred 2 lety jsem se k ni objednala na prohlidku ve velmi spatnem zdravotnim stavu
(predchozi prakticka lekarka me oznacila za cloveka, ktery si vymysli, a odmitala
mne udelat jakakoliv vysetreni). Pani doktorka Beranova jednala okamzite a
poslala me na rozbory krve. Trpim vzacnou nevylecitelnou chorobou.
Jsem velice rada, ze jsem v peci pani doktorky Beranove. Je velmi pecliva,
ma bohate zkusenosti a zajima se, jak se mi dari.

Já osobně na paní doktorku nedám dopustit, svým způsobem mi zachránila život, a když jsem ležela v nemocnici, tak měla o mě zájem a psala mi a zajímala se o to jak mi je a jak se o mě v nemocnici starají. Vždycky když jsem potřebovala, tak mi pomohla a poradila, je to skvělý člověk a hlavně lékařka, se sestřičkou nemám taky nejmenší problém, jen zastupující paní doktorka na mě neuděla dobrý dojem a spletla se v mé diagnóze...J. Š.