Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jabloňová 2992/8

10600 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích (35)

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Lékař: MUDr. Eva Chládková Jiný

  K paní doktorce s dětmi chodíme rádi, protože víme, že přístup paní doktorky i její dcery je naprosto profesionální a adekvátní k malým dětem. Sestřička je úplně zlatá a ochotná, ikdyž toho má třeba nad hlavu a plnou čekárnu.
  Přáli bychom si více takových lékařů, jako jsou ony.

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

  Výborné zkušenosti v průběhu let. Paní doktorka se vždy snaží pomoci, nic nezanedbat. Sestřička je sice přísná, ale lidská a profík.

  J
  Lékař: MUDr. Pavel Melicherčík Jiný

  Man doktor Pavel Melicherčík je odborník a specialista na správném místě. Nejenom že je to " mistr svého oboru" ale také člověk, hodný, příjemný i empatický. Za mě super super super Jak ambulantní péče, tak i operace a pooperační péče.

  M
  Lékař: MUDr. Ibrahim Issa Jiný

  Přístup a neodbornost strašný, jak bylo už psáno, velká špatná. Jsem rád, že jsem přežil, nejhorší doktor co jsem poznal!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Ibrahim Issa

  od začátku června do poloviny srpna jsem neby v práci..nelžete

  J
  Lékař: MUDr. Tibor Miklóš Jiný

  MUDr.Miklóš je příjemný lékař, díky němu jsem se vrátil zpět do života a pomohl mi od deprese a úzkostných stavů. Konzultuje s pacientem podrobně vhodnost a účinky léků včetně detailního vysvětlení nežádoucích účinků. Mohu jen vřele doporučit

  K
  Lékař: MUDr. Ibrahim Issa Jiný

  Lékař nepoznal zánět vedlejších dutin - vzhledem k těhotenství mě poslal k zubaři, že mám bolesti od zubů a do ucpaneho nosu ať dále užívám jen mořskou vodu. Po návštěvě jiného orl specialisty - zánět vedlejších dutin, streprokok a stafilokok v horních cestach dýchacích ´, nutná léčba antibiotiky.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Kateřina Soldátová Jiný

  Já jsem s paní doktorkou i sestřičkou velice spokojena, neměnila bych. Většinou zde nejsou ani fronty, vyřízení je rychlé, jde se rychle a účinně k věci.

  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

  Paní doktorka je určitě nejlepším praktikem, kterého jsem kdy měl, je velmi ochotná a se vším pomůže.

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Ježdíková Jiný

  K paní doktorce chodím už dlouho a mohu ji doporučit komukoliv. Paní doktorka má obrovský přehled, stále se zajímá o nové metody léčby a léky. Vždy mi vše trpělivě vysvětlí a je velmi pečlivá. Před lety jsem zápasila s nemocí, kde jsme s paní doktorkou dlouho hledaly příčinu, ale ona to nevzdala a poslala mě na všechna vyšetření až jsme příčinu odhalily. Jiní lékaři by možná to už vzdali, ale paní doktorka ne. U paní doktorky cítím, že opravdu chce pomoci a mohu se s ní poradit v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Nikdy mě nikam neposílá na vyšetření zbytečně ani mi nepředepisuje zbytečné léky.

  J
  Lékař: MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

  Ahoj všem,no tak Soňa a sestřička Lůďa jsou moc príma kamarádky a pokud můžou pomůžou,máme je rádi

  Došlo k chybě, zkuste to znovu