Zobrazit lékaře

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jabloňová 2992/8

10600 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Novotný Jiný

Šla jsem se pouze objednat na kolonoskopii. Pan doktor mi sdělil,ze jsem u něho ještě nebyla. ('Byla jsem 2x u jineho). Že pry si nemam vymýslet kraviny když je léto(byl srpen) a ať si jdu tak kde jsrm byla. Neprofesionální chováni,hrubost. Ještě jsrm se nesetkala s takovým jednánim. Odešla jsem a diky jemu mam pořad žafanku doma

Lékař: MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

K pani doktorce chodim uz spoustu let.. Neznam lepsi lekarku.. Empaticka, hledajici pricinu.. Nezlehcuje stav pacienta..Pacient je pro ni partner k diskuzi.. Musim jen a jen doporucit.. Skoda, ze nejde naklonovat.. Je proste fantasticka..

Lékař: MUDr. Ibrahim Issa Jiný

Velky spatny... Obvodni lekarka me k nemu poslala, protoze si nebyla jista, jestli priusnice, ktere jsem si diagnostikoval vcelku jasne sam uz doma, jsou opravdu priusnice (jelikoz pri nich boli zlazy na krku a blbe se polyka, tak pry jeste nazor odbornika na ORL)...dobre, trochu jeji chyba, ale vcelku mi s moji diagnozou i verila. Tento pan "doktor" pry specializace ORL nejenom ze nepoznal, ze mam hlavu jako sysel (kamaradi se u fotky pozdeji valeli smichy) a ze tedy opravdu mam priusnice, ale dal mi jen tak pro jistotu antibiotika (ktera na tohle virove onemocneni logicky pusobit nemuzou). Ja hlupak jsem je dokonce i opravdu dobral, samozrejme bez ucinku, mel jsem se radsi ridit mym selskym rozumem. Pan doktor si me pozval (uplne zbytecne) za 4 dny znovu (opet nic nepoznal) a pak za tyden, kdy uz tedy priusnice opadavaly...to uz alespon sestricka uznala, ze to asi priusnice byly, protoze hlavu jsem mel o polovinu mensi, nez pred tydnem. Bonus delsiho cekani v prazdne cekarne uz jsem ani neresil. Pokud mate radi sebetryzneni, mohu tohoto pana doktora vrele doporucit, jestli ale hledate lecbu, poptejte se radsi na vratnici, mozna budete i spokojenejsi...

Lékař: MUDr. Mária Dědinová Jiný

Velmi přesně odhadne co člověku a a nenasazuje zbytečně antibiotika když to není třeba. Chodím k paní doktorce roky a vždy jen ta nejlepší zkušenost. Pokud nemáte čas přijít si pro recept obratem ho zasílá i na mobil.

Lékař: MUDr. Jana Lacinova Jiný

Dnes jsem paní doktorku navštívila, protože jsem potřebovala doporučení na pobyt v lázních. Velmi mile mě překvapila svým profesionálním i lidským přístupem. Vřele doporučuji její péči:-).

Lékař: MUDr. Mária Dědinová Jiný

Paní doktorka je skvělá, má profesionální a empatický přístup k pacientům. Má výborné znalosti a zkušenosti. Nesnaží se "nastrkat" do vás co nejvíce prášku a utlumit následek, ale opravdu řešit problém. Rozhodně doporučuji.
    Bylo by báječné, kdyby informace o tom, kdy ordinace je zavřená kvůli dovolené, byla zveřejněná na webových stránkách polikliniky nebo někde na internetu.

Š
    Lékař: MUDr. Jiří Novotný

Jediné za co můžu poděkovat,je zjištění co mi způsobuje problémy.Po lécích,které mi předepsal (prý nejlepší) je mi ještě hůř.Prý je mám přestat brát.Tak Vám PANE DOKTORE MOC DĚKUJI za radu.Navštívila jsem jiného lékaře,který mi bez problémů předepsal léky se se stejnou účinností.

Lékař: MUDr. Tibor Miklóš Hranicna porucha osobnosti, panicka porucha a porucha chováni

Láskavý a príjemný pán doktor . Vždy sa teším na stretnutie a vždy odchádzam spokojna a plná síl. Škoda že nerobí terapie ale zatial mam sním výborne skúsenosti a dokáže sa aj usmiať a ujistiť že bude všetko v poriadku! Odporúčam všetkými desiatimi :)

Lékař: MUDr. Jana Lacinová

Oceňuji profesionální a zároveň lidský přístup paní doktorky. K lékařům často nechodím, ale vzhledem k věku (75 let) a náhlému onemocnění jsem se dostala právě k paní doktorce. Vše mi srozumitelně vysvětlila, povzbudila mne a doporučila další kroky k celkovému zlepšení mého zdravotního stavu. Paní doktorku mohu jen doporučit, zejména nám starším lidem, díky jejímu laskavému přístupu. Alena Horská, 75 let.

Lékař: MUDr. Petr Lochman

Je mi 53 let.přišla jsem k MUDr. Lochmanovi před dvěma lety, na první preventivní kontrolu kde mi po vyšetření ultrazvukem velmi nevybíravě sdělil, ze se budu co nejdřív pomočovat. Koukala jsem nevěřícně na nej, protože žádnétakove příznaky zmíněné nemoci nemám. Doporučil mi urodynamické vyšetření u něho v Gyncentru. Že prevence je přeci důležitá.Po 1. návštěvě u tohoto lékaře jsem byla velmi vystrašena a psychika co se zdraví týče nic moc. Nicméně jsem na poměrně invazivní vyšetření nešla. Na 2. preventivní prohlídce doktor v anamnézách hodně přitvrdil, ze pro změnu mi vypadne děloha tj. konečný verdikt a tak to bude řekl. O tom jak se děla urodynamicke vyšetření jsem si přečetla na netu nic mi totiž nevysvětlil..a když mu říkám, ze to absolvovat nechci, ze jsem o tom četla, přirovnal to: kdybych měl nastudovat každou opravu pračky když má přijít opravář tak bych se ztoto zbláznil. No nic v tuto chvíli jsem už měla jasno, že místního arogantního odborníka změním. Jsem u jiného gynekologa a po vyšetření mi nic avizovaného nehrozí. Ještě jsem se s takovýmto přístupem k pacientovi v životě nesetkala. Nepomočuji se a dělohu mám na svém místě.