Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jabloňová 2992/8

10600 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích (35)

Lékař: MUDr. Eva Chládková Jiný

K paní doktorce s dětmi chodíme rádi, protože víme, že přístup paní doktorky i její dcery je naprosto profesionální a adekvátní k malým dětem. Sestřička je úplně zlatá a ochotná, ikdyž toho má třeba nad hlavu a plnou čekárnu.
    Přáli bychom si více takových lékařů, jako jsou ony.

Lékař: MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

Výborné zkušenosti v průběhu let. Paní doktorka se vždy snaží pomoci, nic nezanedbat. Sestřička je sice přísná, ale lidská a profík.

Lékař: MUDr. Pavel Melicherčík Jiný

Man doktor Pavel Melicherčík je odborník a specialista na správném místě. Nejenom že je to " mistr svého oboru" ale také člověk, hodný, příjemný i empatický. Za mě super super super Jak ambulantní péče, tak i operace a pooperační péče.

Lékař: MUDr. Ibrahim Issa Jiný

Přístup a neodbornost strašný, jak bylo už psáno, velká špatná. Jsem rád, že jsem přežil, nejhorší doktor co jsem poznal!!

MUDr. Ibrahim Issa

od začátku června do poloviny srpna jsem neby v práci..nelžete

Lékař: MUDr. Tibor Miklóš Jiný

MUDr.Miklóš je příjemný lékař, díky němu jsem se vrátil zpět do života a pomohl mi od deprese a úzkostných stavů. Konzultuje s pacientem podrobně vhodnost a účinky léků včetně detailního vysvětlení nežádoucích účinků. Mohu jen vřele doporučit

Lékař: MUDr. Ibrahim Issa Jiný

Lékař nepoznal zánět vedlejších dutin - vzhledem k těhotenství mě poslal k zubaři, že mám bolesti od zubů a do ucpaneho nosu ať dále užívám jen mořskou vodu. Po návštěvě jiného orl specialisty - zánět vedlejších dutin, streprokok a stafilokok v horních cestach dýchacích ´, nutná léčba antibiotiky.

Lékař: MUDr. Kateřina Soldátová Jiný

Já jsem s paní doktorkou i sestřičkou velice spokojena, neměnila bych. Většinou zde nejsou ani fronty, vyřízení je rychlé, jde se rychle a účinně k věci.

Lékař: MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

Paní doktorka je určitě nejlepším praktikem, kterého jsem kdy měl, je velmi ochotná a se vším pomůže.

Lékař: MUDr. Alena Ježdíková Jiný

K paní doktorce chodím už dlouho a mohu ji doporučit komukoliv. Paní doktorka má obrovský přehled, stále se zajímá o nové metody léčby a léky. Vždy mi vše trpělivě vysvětlí a je velmi pečlivá. Před lety jsem zápasila s nemocí, kde jsme s paní doktorkou dlouho hledaly příčinu, ale ona to nevzdala a poslala mě na všechna vyšetření až jsme příčinu odhalily. Jiní lékaři by možná to už vzdali, ale paní doktorka ne. U paní doktorky cítím, že opravdu chce pomoci a mohu se s ní poradit v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Nikdy mě nikam neposílá na vyšetření zbytečně ani mi nepředepisuje zbytečné léky.

Lékař: MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

Ahoj všem,no tak Soňa a sestřička Lůďa jsou moc príma kamarádky a pokud můžou pomůžou,máme je rádi