Zobrazit lékaře

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jabloňová 2992/8

10600 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Věra Ludvíková

Kardiolog, MUDr.

• Z

V její péči jsem už 17 let a nemohu,než plně souhlasit s předchozími hodnoceními,dodám jen,že je velice empatická i v oblasti mimo svůj obor. Je to vzor lékaře-člověka ! Z.L.

• nejlepsi pani doktorka ktera je moc hodna a na kterou stale moc vzpominan
      rad bych se uz konecne setkal s vami pani doktorko nashledanou mirekmob 733482895

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Marta Spurná

Pediatr, MUDr.

• V

Naprosto skvělá paní doktorka. Velmi příjemná, rychlá a profesionální. Svým dobrým odhadem a pohotovostí zachránila mému dítěti život. I v nemocnici pak lékaři říkali, že máme geniální doktorku.

• Profesionáml na svém místě ,chodila jsem k ní sama jako dítě a spomínky a skušenosti mám nejlepší právě s pohledu dítěte.A proto k ní dnes chodí mé dvě děti a jedno je těšce zdravotně postižené není to s ním lehké. Dělá kompletní vyšetření nic nepodcení vše vysvětlí.Pomůže i radou po telefonu a nebo dítě navštíví doma po telefonické domluvě. Jsou se sestřičkou užasně sehraný tým.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Tomáš Šejda

Internista, MUDr.

• J

Pan doktor si na "zbytečné řeči" nepotrpí, někdy bývá nepříjemný až hrubý, ale jako odborník je určitě na svém místě a to je důležité. Děkuji mu za odbornou pomoc, kterou přispěl k záchraně života mému manželovi.

• J

Přirovnání tohoto lékaře k hostinskému, který je naštvaný že mu do hospody chodí lidi, naprosto sedí. Je velmi nepříjemné s ním jednat, ALE - skutečně mi pomohl, jím určená léčba perfektně zabrala, potíže vymizely, stačila jedna návštěva. Doporučuji ho - sice vám vynadá, ale pomůže.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Blanka Pavlíčková

Zubař, MUDr.

• V

Paní doktorka je naprosto úžasná - empatická, velmi laskavá, vždy každý zákrok vysvětlí dopředu, aby člověk věděl, co ho čeká, je velmi dobrý stomatolog a má velmi citlivý přístup - neznám lepšího lékaře!

• J

Připojuji se k pozitivním názorům ostatních. Více než 20 let navštěvuji já i moje rodina paní MUDr.Pavlíčkovou a vždy byl její přístup velice profesionální a zároveň milý. Pochopitelně mé kladné hodnocení patří i její sestřičce, která je nedílnou součástí každého ošetření.
      Pokud se mohu zamyslet ve svých 50 letech, co mi v životě vyšlo, tak je to právě moje skvělá paní zubařka spolu se sestřičkou. Vůbec se nebojím návštěvy u zubaře -:)
      Díky, díky. ing.J.Lorencová

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Olga Pokorná

Gynekolog, MUDr.

• A

Je obrovská škoda, že paní doktora Pokorná odešla do důchodu, takříkajíc odrodila všechny mé děti, její péče byla vynikající, důkladná a přitom s velice lidským přístupem. A děkuji i sestřičkám, vždy vstřícným a usměvavým.

• M

K paní doktorce chodila moje babička a já jsem k ní chodila od svých 17 let, odnosila jsem u ní všechny tři své děti. Byla naprosto vynikající, citlivá a lidská. Měla skvělou paměť, takže okamžitě poznala, když se něco od minulé prohlídky změnilo. Dojížděla jsem k ní i když jsem se několikrát přestěhovala. Sestřičky výborné a milé a usměvavé. Bohužel paní doktorka odešla do důchodu a těžko jsem hledala náhradu.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Soňa Beranová Broučková

Praktický Lékař, MUDr.

• L

U paní doktorky je co vylepšovat. Nemožnost objednání na termín, výběr kolegyň, hlasitě mluvící sestra.
      Nadruhou stranu příjemná, problémy řeší(ne předpsáním šidítek), zajímá se. :)

• H

vynikající lékařka jinam bych už nešel je jak v ordinaci tak i mimo pracovní dobu na telefonu fakt super

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Alena Ježdíková

Praktický Lékař, MUDr.

• S

U paní doktorky mi přijde velice netaktní, že probírá diagnozu pacientů před ostatními. Když jsem se ohradila, že bych ráda, aby zavřela dveře, tak se ohradila, že se snad neptá na nic tak tajného. Lékařské tajemství ji asi nic neříká. Čekání je velice frutrující, protože nikdo netuší jakým klíčem si paní doktorka vybírá, kdo půjde na řadu.

• A

Velmi dobrá doktorka, pečlivá, ale s nadhledem. Nehoní alibisticky pacienty za kvanty odbornými vyšetřeními, ale pouze tehdy, když to má smysl. Velmi milá ke starým lidem.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Zdeněk Kopenec

Endokrinolog, MUDr.

• J

U pana doktora jsem krátce, vlastně jen jednu návštěvu. Vlahé přijetí a podání ruky typu leklá ryba, opominu. Před víc než půl roku mi obvodní lékařka zjistila, že mám nízkou funkci štítné žlázy. Volala panu doktorovi a ten aniž by mě viděl, předepsal prášky. Pak jsem po čtvrt roce šla na krevní kontrolu a hodnoty se zlepšily. Za další čtvrt roku jsem šla k panu doktorovi. Pravil, že vše v pořádku. Načež jsem pochopitelně měla na pana doktora otázky, ohledně štítné žlázy a výsledků. Pan doktor mi v podstatě nic nevysvětlil, ale navíc se začal rozčilovat nad mými otázkami. Dostala jsem od pana doktora další vyšetření sona a nic víc. Vyšetření na krev, jsem si musela pro žádanku dojít ke své obvodní lékařce.

• J

Pan doktor zřejmě nepochopil, že již není totalita a že on je tady kvůli pacientům - ne oni kvůli němu!!
      Pokud je mu zatěžko, když nikoho nevyšetřuje, otevřít dveře pacientovi po zaklepání, ať si zaplatí sestru nebo jde ordinovat někam do Ruska!!! Zřejmě vůbec nepochopil, že v dnešní době si můžeme lékaře vybírat a pacienti to dělají především podle vlídnosti a chování lékaře. Pokud nepozdraví a začne pacienty cvičit, obtěžují ho v jeho pracovní době, ať tu práci nedělá. U mě pan doktor s jeho přístupem skončil!

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Věra Kabíčková

Diabetolog, MUDr.

• Výborná doktorka s naprosto úžasným a lidským přístupem. Vzácná kombinace a štěstí pro všechny její pacienty. Moc děkuji za vše..
      V.Soukup

• B

Naprostá spokojenost s paní doktorkou i sestřičkou. Léčím si u ní diabetes již několik let. Poradí i vzhledem k mým dalším zdravotním problémům. Díky oběma.
      Borovková Mirka

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Burdová

Pediatr, MUDr.

• S

Paní doktorku rozhodně
      NEDOPORUČUJI!!! Moje čtyřletá dcera už rok v kuse marodí a paní doktorka byla vždy schopná jí předepsat akorát kapičky na rýmu! Dcera měla nosní mandli 3. stupně, na ORL na nás koukali, proč jsme nepřišli už dávno, jak je možné, že nás doktorka neposlala. Při vyřizování žádanky pro anesteziologa si ani nepřečetla co se po ní chce za vyšetření, což zapříčinilo, že dlouho dopředu objednaný zákrok nebylo možno provést. Týden dovolené vyčerpán úplně zbytečně, ve dvou lidech, nejradši bych jí to dala uhradit!!! Těsně před zákrokem na ORL jí ještě anestezioložka volala, zda může vyšetření doposlat emailem, ale doktorka se vymluvila, že nemá počítač (který jí stojí na stole, jak ví každý, kdo u ní už někdy byl). Přecházíme k jinému pediatrovi!!! Nechápu, proč člověk, který nemá rád děti ani jejich rodiče, vykonává tuto činnost!!!

• D
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

K paní doktorce chodím se synem (2,5) od narození a s každou další návštěvou klesá moje důvěra k ní. Respektive už nás neuvidí. Od malička jsem upozorňovala na manželovu tupozrakost, při čemž paní doktorka neustále tvrdila, že na vyšetření očí je čas do 3 let. Cca ve 27m jsem šla paní doktorce na vzdory se synem na vyšetření plusoptixem. To indikovalo další vyšetření. Když jsem se o tom paní doktorce zmínila, tak mi vynadala, jestli snad mám pochybnosti o synově zraku. Neměla jsem, zdálo se mi, že vidí perfektně. Nicméně důkladné vyšetření u očního lékaře prokázalo 7 a 9 dioptrií. Na očním jsme skoro dostali vynadáno, že jsme nepřišli dřív a paní doktorka nad tím mávla rukou, že do 3 let je přece na oči čas :((((. Pominu fakt, že dostat od ní žádanku na rehabilitace (syn od narození hypotonický) bylo úplně nemožné, se vším jsem musela ke specialistům. Mám pocit, že motorický vývoj dítěte není schopná posoudit vůbec. Nepatřím k hysterickým matkám, co by honily dítě po doktorech s každou maličkostí. Ale laxní přístup paní doktorky je absolutně tristní. O sestřičce, co nahradila tu "starou" se ani vyjadřovat nebudu :(

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře